PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : zürich havalimani civarinda oto park

memoli68
25 Temmuz 2017, 22:03
slm.a
zürich havalimani civarinda oto park lazim bir bilen vardir insallah internetten arastirdim aralari baya pahali uygun fiyati olan bulamadim

karam82
25 Temmuz 2017, 22:43
Selam Arkadasim.
Bilmiyorum isvicredemi yasiyorsun arkadasim ama isvicrede genel sorundur park sorunu.
isvicrede yasiyorsan en mantiklisi trenle havaalanina gitmek olur, nerden geldigini yazmadigindan hesapinida yapmasi zor olur.
Avusturya tarafindan gelip ucacaksan trenle tabiki gelmek mantiksiz olur.
Zürichte havaalani yada havaalani cevresinde haftaligi ortalama 90 euro civarinda olur.
Hani havaalanina birak sonra git suraya arabani birak ta olmaz. isvicrede genel anlamda mavi park a saat kurarak yada oturanlarin izni gerekiyor. Yada Garage olmasi.
Malesef isvicrenin park olayinda bende nefret ediyorum.

memoli68
26 Temmuz 2017, 19:36
almanyadan gelecegim artik yapacak birsey yok ozaman günü birlik beni getirecekler ona katlanacagim ,ucak biletlerini yari fiyat olunca stutugarta dan bu sene zürichden aldim biletleri yinede tesekkürler arkadasim

oteloo
27 Temmuz 2017, 14:13
Almanyadan araba kiralayip havalimaninda verebilirsin belkide, bence bir arastir.

memoli68
27 Temmuz 2017, 18:56
onada baktim bir günlük 280 € istiyorlar

SHARVELADZE
28 Temmuz 2017, 21:50
otobüsle gitmeyi düsündünmü? örnegin flixbus.de (http://www.flixbus.de)de direk 2-3 saat sürüyor stuttgardan zürich merkeze ordanda havaalanina varsa metroyla gecersin, tam arastirmadim acikcasi