PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Depremi yasadim.

ALSANCAK-35
21 Temmuz 2017, 23:41
21.07. tarihi itibariyle geceyarisi Izmir'deki evimde ailecek tv seyrederken 6,6 büyüklügünde depremi yasadik.Baya 10-12 saniye gibi sürdü.Deprem olayina 35-40 senedir rastlamadigimizdan baya korktuk ailece.Sallanti bittigi halde ben hala sallaniyoruz zannetmisim.Allah cümlemizi belalardan korusun.

karam82
21 Temmuz 2017, 23:46
Büyük Gecmis Olsun Arkadasim.

Allahtan Ölümcül bir sarsinti olmadi. Kos ta 2 kisi hayatini kayip etmis iclerinde 1 Türk Vatandasimizi kayip etmisiz. Allahtan Rahmet Ailesine sabirlar dilerim.
Korkulmuycak gibi degil arkadasim Bir anda ölümcül sonuclari olabilcek durumun icinde olmak.

Ailenle birlikte Geri kalan tatilinizi iyi gecirmeniz umuduyla Iyi tatiller.

ALSANCAK-35
21 Temmuz 2017, 23:51
Tesekkürler bu iyi dileklerin icin hocam.Saygilar sevgiler.

bey_tu
21 Temmuz 2017, 23:53
Gecmis Olsun.

memo82a
21 Temmuz 2017, 23:59
Gecmis olsun ALLAH bizleri kazalardan belalardan saklasin ( Dogal Affet )

hOrOz
22 Temmuz 2017, 00:00
ne kader miş

Yunan da deprem de vefat eden Vatandaşımız

sen kalk Yunanistan a tatile git

orada şiddetli bir deprem olsun

yüzyıl önce atalarının yaptığı Cezayirli Gazi Hasan Paşa Camii sinin minaresi üzerine yıkılsın

ve sen yıkıntıların altında kal vefat et

Allah Rahmet Eylesin

Ege de oturanlar büyüyenler bilir bu yörenin kaderidir sallanmak

bu yörede hareket devamlı vardır yüzyıllarca böyle olmuştur

Ege denizinde ki binlerce ada böyle depremlerin sonucu ortaya çıkmıştır

biz izinde farketmezdik ama hemen derlerdi sallandı galiba

Osmanbey34
22 Temmuz 2017, 00:34
gecmis olsun

feza
22 Temmuz 2017, 00:49
Gecmis olsun, Allah daha beterinden korusun.

gamberoglu2000
22 Temmuz 2017, 07:28
gecmis olsun uc sene once izinde kayinvalidegil filan bodrumda balkonda oturuyorduk o zamanda felaket sallandi kisa surdu gece yarisi cogu alismis artik rahatlarini bile bozmadilar deprem oluyor gecer simdi gecer dediler tuhaf bir duygudur deprem ben ucuncu defa karsilasmistim o zaman ama bu seferki baya baya buyuk olmus gecmis olsun cumlemize daha beterlerinden saklasin allah.

aslankral
22 Temmuz 2017, 19:05
gecmis olsun karse$,
Allah daha beterinden korusun in$aallah

Dolunay35
23 Temmuz 2017, 14:08
Geçmiş olsun

Ayyaz27
23 Temmuz 2017, 14:40
Geçmiş olsun usta

Cologne
26 Temmuz 2017, 22:44
Depremde sallanmanin ne demek oldugunu cok iyi bilirim. 1999 Kocaeli depremini bizzat Kocaelide yasadim.. O zamanlari Univeriste de okuyorduk. O korkuyla enaz bir sene depremden sonra gece uyku uyuyamamistik. gece Cadde den kamyon gecse en ufak sarsintiya karsi hassasiyet olusmustu ve bu yüzden deprem oluyor korkusuyla uykudan uyanip pencerelere kosuyorduk.. Allah birdaha yasatmasin..

Bartini 74
29 Temmuz 2017, 20:56
Gecmis olsun Ustam. Bende yasadim 99 da. Seneler boyunca uyumakda zorlandim. Halada tam olarak atlatamadim. Cok kisiyi enkazdan cikardik. O günleri allahim birdaha göstermesin.

hope41
31 Temmuz 2017, 10:39
Dogma büyüme Izmit´liyim. 99 depreminden birkac gün önce Almanya´ya gelmistim ama tüm ailem ve yakinlarim hepsi o depremi yasamisti, yakinlarimizdan ölende oldu yaralanda .... birkac gün sonra zaten yardim toplayip dagitmak icin gitmistim Izmit´e. Allah bir daha yasatmasin diyelim, ölenlere rahmet diliyorum tekrardan.

Gecen hafta bir haftaligina Milas/ Ören´e gidecektik, o bölgede deprem olunca bizimkiler acaba gitmesek mi filan dediler ama gittik sonra,6 gün kaldik, ben bir gece saat 1:30 civarai yaklasik birkac saniyelik bir sarsintiyi hissettim sadece.

Ama nette TR genelinde olan depremlere bakarsak en cok o bölgede ve sürekli olarak yani yaklasi 10-15 dakikada bir deprem oldugunu görüyoruz. 1-2 arasindakileri sanirim cok hissedemiyoruz, 3 den sonra hissediliyor galiba.