PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Verivox..... Kullananlar dikkat etsin..

SesSizliK
18 Temmuz 2017, 19:04
Arkadaslar kendim sahsen 6..7 senedir check24 müsterisiyim mayis ayinda burda konusunuda isledigim ev telefonu ve internet sorunlarim yüzünden nette arastirma yaparken en uygun Verivox üzerinden angebot vardi ve bende oradan unitimedia ya geceyim dedim. online antrag yaptim isleme konuldu verivox a anmellden yaptim kendimi aslinda daha o zaman anlamistim bi düzensizlik oldugunu normalde verivoxa üye olup anmeldin yaptigimda benim unitimedia icin yapmis oldugum antrag görükmesi gerekirdi ama detayli bi bilgi yoktu hatta veivoxtan bana gelen emaillerin hic birindede yapmis oldugum antragin detayli anlatimi ve gösterimi yoktu. Ama pek üstünde durmadim sonucta verivoxta büyük firma yamuk yapmaz diyordum icimden ama diger yandan süphelerimde bosa cikmadi. Unitimedia verivox üzerinde görünen benim antrag yaptigim sekilde olmadi hadi onu gectim verivox SOFORT BONUS 100 euro diyordu bana 30 euro gönderdiler unitimediyayi aradim kadin yapacak biseyim yok dedi normalde en az 6 ay ücretisiz olmasi gerekiyordu sonrasinda aylik 25 euro olacakti ama unitimedia benden direk aylik 35 euro cekmeye basladi kadin dedi o zaman agustostan itibaren size 25 euro yapalim. Verivox a döndüm dedim sofort bonus neden 30 euro normalde 100 euroydu adam diyor elinizde 100 euro oldugunu belirtir belge emaill.. vss gösterin :O iste isin ince yani bu bana zaten yapmis oldugum antrag icin hic bi sekilde detayli emaill vss göndermedilerki bide istiyorlar. Arkadaslar ben ilk ve son olarak bidaha verivoxa kesinlikle güvenmem check 24 de bugüne kadar en ufak bi skinti yasamadim. Bilginiz olsun uyanik olun TUZAGA düsmeyin SAYGILAR

Osmanbey34
18 Temmuz 2017, 23:34
bu sirketler hepsi ayni calisiyor !

verivox
check24
Flüge de
ab in den urlaub

hangi branch olursa olsun sigorta, ucak vs vs en iyisi direkt sirketden alin ! fluege.de bilet almak istiyorsun kndi kredi karti istiyor. check24 vertrag yapiyorsun , vertragsunterlagen gelmiyor bunlar örnek . hepsinin callcenter leri var ve iyi müsteri hizmeti vermiyorlar.

bencede uzak durun. ilk sene uygun oluyor ondan sonra fiyatlar cikiyor.

Sah
19 Temmuz 2017, 09:47
bu sirketler hepsi ayni calisiyor !

verivox
check24
Flüge de
ab in den urlaub

hangi branch olursa olsun sigorta, ucak vs vs en iyisi direkt sirketden alin ! fluege.de bilet almak istiyorsun kndi kredi karti istiyor. check24 vertrag yapiyorsun , vertragsunterlagen gelmiyor bunlar örnek . hepsinin callcenter leri var ve iyi müsteri hizmeti vermiyorlar.

bencede uzak durun. ilk sene uygun oluyor ondan sonra fiyatlar cikiyor.

hangi firma sana bonus veriyor araci firma olmayinca hic biri vermiyor. check24 en iyi firma.

Osmanbey34
19 Temmuz 2017, 12:09
araci firmalar bonus veriyor ama arkadasin yazdigi gibi ondan sonra uras dur. benim hem online hem offline tecrubelerim var. bu check24 olur verivox olur hepsinin systeme ayni. örnek stromvertrag yaptin ilk senesi uygun olur ve ikinci senesi diger sirket kazanir ! cogu kisi vertrag yapiyor kündigungu unutuyor ve vertrag devam uzuyor.

sakin birisi yanlis anlamasin. ben online check24 olsun diger sirketlerden de olsun vertrag yaptim. iyi olan larda var , kötü olan larda var. ama ben kendim araba sigortasi, strom olsun bi daha kesinlikle online yapmam ! Zamaninda Flexstrom vardi ve diger sirketler hepsi kötü cikti. hatta bunlar stern tv da yayinlandi. onun icin uzak durun. bonus alcam diye bu tür sirketlerle urasmayin.

bu benim tecrübem ama genel anlamda bu tür sirketleri kötülemek istemiyorum .ben tek benim yasadiklarimi yaziyorum.

Safak
19 Temmuz 2017, 22:40
Bende Check24 den gecen sene 05.09.16 da Erdgas Schwaben Gas şirketini degiştirdim... 01.10.17 den itibaren Erdgas LEW devam edecek..inşallah bir yamukluk cıkmaz...

Osmanbey34
19 Temmuz 2017, 22:52
ben gaz sirketinle problem yasadim. unterlagen lar gelmedi . telefon acinca callcenter cikiyor. urasdim durdum ......

check24 telefon acinca asil sirkete yönlendiriyorlar örnek bende eprimo .

SesSizliK
20 Temmuz 2017, 17:17
chek24 daha dün gaz icin antrag yaptim bu güne kadar hic bi sorun yasamadim chek24 den yapilan islemlerin siz nasil yaptiysaniz ayni sekilde size emaille yolluyorlar yada kendi sayfalarinda siz anmeldin yapinca ne yapmissiniz hepsi detayli sekilde görünüyor.

aydo72
22 Temmuz 2017, 14:31
Merhaba arkdaslar,
bende yillardir cep telefonu, dsl, elektrik, hotel, kiralik araba islermlerini Check24 üzerinden yapiyorum, ve simdiye kadar cok sükür hic bir sorun yasamadim. Söyledikleri bütün Bonus/ Gutschein hepsini aldim. Hatta Münih'te müsteri servisleri var, herzaman arayip telefon ile yardim isteyebiliyorsunuz.
Selamlar.

Albay43
23 Temmuz 2017, 19:14
Ben gerci direk sirketlerin kendini tercih ediyorum.