PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Araba ile Turkiye`ye gitmek

abi1
18 Temmuz 2017, 11:26
Merhaba arkadslar en son 2002 yada 03 araba ile izine gitmistim.Bu sene niyetimiz yoktu fakat tarih yaklastikca dayanamadik bugun ucak biletlerine baktim 3 kisi Istanbul`a 1914 euro.Her sene araba ile izine giden arkadslara sorum araba yolculugunun masrafi ne kadar otel haric sadece benzin ve vinyet ve otoban parasi.Maceristan uzeri hic gitmedim gidersem oradan gitmeyi dusunuyorum. holland`a Istanbul.Kaldigim yer Dusseldof`a 140 km
araba benzinli 40 litre deposu var.Cevaplariniz icin simdiden tesekkurler

meyas
18 Temmuz 2017, 11:58
slm ben yeni geldim ungarn üzeri,masraf olarak hersey dahil 375 Euro civarinda ödemem oldu,40 litre tankim var diyorsun cok kücük tankin varmis,o sikinti olabilir,kolay gelsin

beni_7_in_bitirdin
18 Temmuz 2017, 11:58
Ben 20 sene sonra tekrar arabayla gittim. Araba BMW 323 i. Benzin olarak gidis ve gelis yol pralari vignetler dahil 650 Euro harcadim. 40 Litre depoyla bol Mola verirsin daha iyidir. Yollar super. Hiz limitlerine uyduktan sonra sorun yok. S&S

dalga
18 Temmuz 2017, 12:00
Sevgili Kardesim.

Ben Golf III ile cok izin yaptim. Birinde ne harcadiysam Türkiyede´ki gezmelerde dahil. Mesela.Kayseriden Mugla, Aydin, Kusadasi. Izimirin Aliaga ilcesi. Kayseri cevresi. Sivas, Kirsehir. Nevsehir, Yozgat Kaplicalari. Bir € dahi harcadiysam not aldim. Hersey dahil Tam 1340€ Tuttu. Arabama enfazla 42 litre doldurabiliyordum , Dört kisi.
Saygilarimla.

Saygilarimla.

fuk_18
18 Temmuz 2017, 12:11
kisa ve öz arabayla normal bir arabayla motoru 2.0 bis 2.5 kadar git gel 600 700 eurodur masraf sadece gidis gelir orda harcadigin yedigin senin zevkin

abi1
18 Temmuz 2017, 13:50
Yorumlar icin tesekkurler bakalim hanim razi olursa 15 sene sonra 3 haftaligina araba ile izin yolculugu var

beni_7_in_bitirdin
18 Temmuz 2017, 22:06
Yorumlar icin tesekkurler bakalim hanim razi olursa 15 sene sonra 3 haftaligina araba ile izin yolculugu var

Simdiden Hayirli yolculuklarin Olur insallah

MiAy
18 Temmuz 2017, 23:54
Merhaba arkadslar en son 2002 yada 03 araba ile izine gitmistim.Bu sene niyetimiz yoktu fakat tarih yaklastikca dayanamadik bugun ucak biletlerine baktim 3 kisi Istanbul`a 1914 euro.Her sene araba ile izine giden arkadslara sorum araba yolculugunun masrafi ne kadar otel haric sadece benzin ve vinyet ve otoban parasi.Maceristan uzeri hic gitmedim gidersem oradan gitmeyi dusunuyorum. holland`a Istanbul.Kaldigim yer Dusseldof`a 140 km
araba benzinli 40 litre deposu var.Cevaplariniz icin simdiden tesekkurler
Hanimi ikna etmeye bak Usta, yalnizca 3 haftada olsa degisiklik cok iyi geliyor.
Yol masrafi gidis gelis 600 civari tutar fazlasi olmaz.
Araba yolculugunun zevkide baska oluyor, gerci hanimda kizlarda homurdaniyorlar ama ben zevkle sürüyorum o yolu.
Hayirli tatiller

Sah
19 Temmuz 2017, 09:39
Evet dogru ucak biletleri ucmus,

Sah
19 Temmuz 2017, 09:41
Evet dogru ucak biletleri ucmus,

abi1
22 Temmuz 2017, 19:05
Hanimi ikna etmeye bak Usta, yalnizca 3 haftada olsa degisiklik cok iyi geliyor.
Yol masrafi gidis gelis 600 civari tutar fazlasi olmaz.
Araba yolculugunun zevkide baska oluyor, gerci hanimda kizlarda homurdaniyorlar ama ben zevkle sürüyorum o yolu.
Hayirli tatiller
Evet zorda olsa hanimi ikna ettik allah`in izni ile pazartesi sabah 4 te yola cikiyoruz.Allah izine giden herkezin yolunu acik etsin

mustafa200222
22 Temmuz 2017, 22:03
Evet zorda olsa hanimi ikna ettik allah`in izni ile pazartesi sabah 4 te yola cikiyoruz.Allah izine giden herkezin yolunu acik etsin

Garaveli ustanın sunmuş olduğu navigonuda indir 8.5.1 sıfır hataya seni türkiyeye götürür

Albay43
23 Temmuz 2017, 19:31
Ucakla gidecekseniz ya önceden biletlerinizi ayirtacaksiniz ucuz iken, ya da sezon olmayan eyaletten sezon disi ucacaksiniz. kendi eyaletinizede dönüs yapacaksiniz ki ucuza gelsin. Örnegin : Düsseldorf'ta oturuyorsaniz Frankfurt'tan ucacaksin.

abi1
15 Ağustos 2017, 19:31
Merhaba arkadaslar sag salim izine gidip geldik.Daha once yazdigim gibi bu sene niyetimiz yoktu demek basimiza gelecek varmis ayin 24 unde pazartesi sabah yola ciktik sali aksami Istanbuldaydim kazasiz belasiz istanbul akadar geldik carsamba gunu istanbula felaket bir dolu yagdi benim arabanin tavani motor kaputu goctu on cam patladi.cami turkiyede degistirdim gerisini burda yaptiracagiz.

ask_olmazsa
16 Ağustos 2017, 10:29
Gecmis olsun kardesim. Umarim bu olumsuzluklara ragmen izininiz guzel gecmistir. Eger sigortaniz WA+ ise sigorta sirketi masraflarinizi karsilamasi gerekiyor. Doga dan kaynaklandigi icin paketiniz en az WA+ olmasi gerekiyor. Merak ettim, yol masrafiniz hesapladiginiz kadar tuttumu?

abi1
16 Ağustos 2017, 21:27
Gecmis olsun kardesim. Umarim bu olumsuzluklara ragmen izininiz guzel gecmistir. Eger sigortaniz WA+ ise sigorta sirketi masraflarinizi karsilamasi gerekiyor. Doga dan kaynaklandigi icin paketiniz en az WA+ olmasi gerekiyor. Merak ettim, yol masrafiniz hesapladiginiz kadar tuttumu?
Her seye ragmen izin guzel gecti gittigime degdi sigortam all risk tr den tlf actim dogal afet oldugu icin sigorta pirimimde bir degisiklik olmiyacak sigorta hepsini karsiliyor.Yol masrafina gelince araba ile gitmek baya hesapli imis gidis 243 euro donus 257 euro tuttu yalniz benzin parasi icinde vignet ve otel masrafi yok.gidiste 80 euro donuste 110 euro otel parasi odedim

ask_olmazsa
17 Ağustos 2017, 13:23
Desenizle artik her imkanda arabayla izine gideriz diye :)