PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sila yolu 12 ay da ?

antepligim
16 Temmuz 2017, 11:32
selamunalüküm arkadaslar kisin 12 ay da arabayla giden oldu mu hic?
biraz bilgi verebilirmisiniz ?
benim bu sene 2 haftaligina niyetim var.

deli-kadir
17 Temmuz 2017, 19:25
Hemşerim bence sen gel bu fikirden vazgeç. Hem iki haftalığına gittiğine değmez, hemde mevsim kış, balkan ülkelerine çok kar yağar. İyi düşün derim

Eses26
17 Temmuz 2017, 19:33
O tarihde biletler cok uygun oluyor. Simdiden alirsin. Stresiz gidip gelinir bence daha uygun.

tr-22
17 Temmuz 2017, 19:42
O tarihde biletler cok uygun oluyor. Simdiden alirsin. Stresiz gidip gelinir bence daha uygun.

aynen katiliyorum birde kendine bir araba kirala tamamdir,yalniz biletleri aldigin gibi arabayi kiralamaya bak,yakinzamana birakirsan cok pahaliya kiralarsin.
Ben ker yil nisan ayinda bu sekilde yapiyorum.

kowboy
19 Temmuz 2017, 12:28
Slm
Ben gittim hicbir sorunlada karsilasmadim. lastiklerin iyiyse hic sorun cikmaz. Bende 1 haftaligina gittim. Tek sorun gümrüklerde arabayi cok ariyorlar ama cok arama dedigim hergümrükde 5 dakika bekledik. Arabada 3 tane Herif görünce fazla süpeleniyorlar.

antepligim
19 Temmuz 2017, 22:42
Slm
Ben gittim hicbir sorunlada karsilasmadim. lastiklerin iyiyse hic sorun cikmaz. Bende 1 haftaligina gittim. Tek sorun gümrüklerde arabayi cok ariyorlar ama cok arama dedigim hergümrükde 5 dakika bekledik. Arabada 3 tane Herif görünce fazla süpeleniyorlar.

tesekürler cevaplar icin
ben araba yolculugunu cok seviyorum,biraz macera pesindeyim,muhakak lastiklere zincir lazimdir,baska birsey lazim mi acaba.....