PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cek ve Slovakya yollari nasil?

Arslan81
12 Temmuz 2017, 12:20
Arkadaslar, haftaya Allah izinverirse Hollanda' dan memlekete yola cikmak istiyorum ama bu sene Cek ve Slovakya uzeri gitmek istiyorum.
Koln, Frankfurt, Munchen ve Passau arasi heb tamir. Bu guzergah uzeri bu sene giden arkadaslar varmi ve yol durumu nasil? Tamir?

atsiz77
12 Temmuz 2017, 12:39
2 yerde inşaat var google Maps ve adac bilgileri bu yönde, ben geri dönüşü çek üzeri düşünüyorum.

talo176
12 Temmuz 2017, 17:41
cek cumh. dogru bir otobanlari yok.. genelde landstrassen gibi yollari var.. slowakei zaten 45 dk de geciyorsun.. ama yollar iyi..

itilmis
14 Temmuz 2017, 23:58
Cek Cumhuriyeti hep otoban simdi ordan gectim
Bir kac yerde yol yapimi var ama seri bir sekilde geciliyor

Arslan81
15 Temmuz 2017, 20:18
Super ozaman ben de bu sene cekten gideyim.. Almanyada cok yol tamiri varmis..

EnesD58
15 Temmuz 2017, 20:43
Bu güzergah benim de ilgimi cekiyor.
Ben bu sene arbayla gitmicem ama insallah gelecek senelerde araba ile gidecem.
Iki sefer gititm arabayla hem macar -bulgar , hemde slovenya-bulgar üzerir gittim.
Sorun a3 de cok insaat var, Insan Almanyayi cikana kadar cani cikiyor.
Güzergah nasil oluyor cekten gitsem,
Almanya- Cek - slovakya - macar - sirbistan - bulgaristan - türkiye mi oluyor?
Ve yol uzuyor mu ?
Benim burdan Wuppertal - Kapikule 2200 km asagi yukari.

Selam
15 Temmuz 2017, 20:52
Neresi süper kardesim? Prag ile brünn arasi her 5 Kilometrede bir inşaat var.eger Inşaat olmazsada yolların kalitesi yamalı ve çukurlu. Avrupanın ortasında bir ülke ama yolları berbattan öte felaket kötü. 120 km/h yaparsan arabana yazik olur. O kadar kötü.birde otobanın sagi ve solu büyük reklâm panoları ile dolu. Benim köyümün yolları bunlardan daha güzeldi. Birde buna vignette istiyorlar utanmadan. Sakın onun bunun lafina inanma. Daha ben geçen hafta bu yoldan gittim ve burnumdan geldi. Slovakya desen küçük bir ülke fakat yolları güzel ve düz.
En güzel ve en iyi otoban macarlarda.
Birde sırbistan girdikten sonra belgrada kadar yollar idare eder derecede ama sonrası yeni oldugu için bayağı güzeldi.
Bulgarların yeni otobanı güzel.
Ama en güzel yolları türkiyede buldum.

Arslan81
15 Temmuz 2017, 21:04
Arkadas lutfen iyi tavsiye verin. Biriniz Ceklering yolu iyi diyor ubursu degil diyor..

Kafam karisti..

akdenizli33
15 Temmuz 2017, 21:34
bunu harita uzerinde cizerek gösterebilirmisniz.vom Dortmund nach ipsala yada kapikule

mustafa200222
16 Temmuz 2017, 00:07
Arkadas lutfen iyi tavsiye verin. Biriniz Ceklering yolu iyi diyor ubursu degil diyor..

Kafam karisti..

Arkadaslar haklı pragdan sonra yollar çok kotu tak tak araba zıplayıp duruyor ben Dresden den Wien e giderim genelde Prag dan sonra yollar arabaya bayagi bir zarar veriyor halen eski yollar var Prag brno arasi sag serıt cok gurultulu sol serıt İdare eder

Tank34
19 Temmuz 2017, 23:28
Arkadaslar haklı pragdan sonra yollar çok kotu tak tak araba zıplayıp duruyor ben Dresden den Wien e giderim genelde Prag dan sonra yollar arabaya bayagi bir zarar veriyor halen eski yollar var Prag brno arasi sag serıt cok gurultulu sol serıt İdare eder

''Dresden den Wien e giderim genelde'' demişsiniz.Hangi güzergâhı takip ediyorsunuz.Nürnberg>Passau mu? Yani Almanya içinden mi?Yani Dresden Wien en kısa yine Prag üzerinden de o nedenle sordum.

talo176
20 Temmuz 2017, 10:03
Arkadasim sen dresden -> prag üzeri git.. cek cmh. 4 saat de gecersin.. yollar bildigin gibi otoban degil.. landstrasse schnellstrasse hatta bi kismi ortverkehr.. ama ona ragmen ben yinede her seferine ordan gidiyorum..

elektroniker
20 Temmuz 2017, 14:42
arkadaslar -- nürnbergden --> regensburg --> passau yani a3 otobani kacinmaya bakin -- simdiden buralar tikali

millet ana yollara yönleniyor ama bi faydasi yok

alemdar
25 Temmuz 2017, 12:27
Arkadaslar, haftaya Allah izinverirse Hollanda' dan memlekete yola cikmak istiyorum ama bu sene Cek ve Slovakya uzeri gitmek istiyorum.
Koln, Frankfurt, Munchen ve Passau arasi heb tamir. Bu guzergah uzeri bu sene giden arkadaslar varmi ve yol durumu nasil? Tamir?
Cek uzeri turkiyeye geldim donusum yine oradan olacak rahat ve guzel tavsiye ederim.