PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gazipasa havalimani/Avsallar transfer konusunda tavsiyeleriniz

Labarnas
07 Temmuz 2017, 16:52
Arkadaslar,Gazipasa havalimanindan Avsallar bölgesine,ucuz ve güvenli nasil gidebiliriz.Tecrübe ve tavsiyeleriniz neler olabilir?Simdiden alakaniz icin tesekkürler...

Labarnas
16 Eylül 2017, 00:45
Herkese slm,Bu güzergahta kimsenin yolculuk yapmamis olmasi acikcasi sasirtti beni.Havas araclari götürüyor diye duymustum,bu haberi onaylayacak bir arkadas bulunur ümidiyle konu acmistim.Maalesef pek ilgi görmedi garibim mesaj.

zirdeli79
16 Eylül 2017, 02:17
slm kardesim senin yapacagin tek sey var oraya indikten sonra zaten havalani disari ciktinmi cok sayida minibus ler var hic olmadi Taksi ile anlasirsin
yada http://www.antalya-flughafentransfer.de/flughafentransfer-gazipasa.html burdan bakabilirsin

Ürgüplü50
16 Eylül 2017, 12:35
Arkadasim gidecegin yerle pek bilgim yok ama ben nevsehire havalimanina ucmadan önce aramistim bilgi almak icin dedikleri uctugnuz firmanin anlasmis oldugu servisler var orayi aramaniz gerekiyor dedi nr verdi aradim iykide aramisim cünkü rezervasyon yapiliyormus istersen sende havalanini ara bilgial

Labarnas
17 Eylül 2017, 13:24
Slm,arkadaslar,cevaplariniz icin tesekkürler.HAVAS araclari,yani otobüsleri daha uygun transfer yapiyormus diye duymus oldugumdan onaylayacak bir kardesimiz Board'da vardir düsüncesiyle konu üzerinde durulmasini arzu ettim.Selam ve sevgiler