PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Emel Sayın’ın Kemal Sunal anısı

44Malatya
03 Temmuz 2017, 21:21
O zamanlar tığ gibi delikanlı, cepte para çok.
Oyuncu bir de, Mavi Boncuk filmini çekiyoruz. Bir gün setten çıktık, eve gidiyoruz.
Ben Laleli'de oturuyorum, Kemal benden önce çıktı.
Herkes yevmiyesini almış.
Taksiyle kendi arabasıyla giden gitti. Baktım Kemal yürüyerek gidiyor, üç kilometre var gideceği yere.
Her gün yürüyerek gidip geliyor, merak ettim nereye gidiyor bu adam böyle diye.
Uzun süre yürüdü, sonra bir bankta yatan adamı kaldırdı...
Bir şeyler konuştular, sonra cebinden para çıkarıp verdi.
Şaşırmıştım, ardından biraz daha ilerde bir lokantaya girdi, bir şey yemeden çıktı, oraya da para verdiğini görmüştüm...
Bıraktım takibi, banktaki adama yaklaştım, 'Tanıyor musunuz o az önce size para veren adamı?' dedim.
'Adını bilmem, sormam da, her gün para verir bana...' dedi.
Teşekkür ettim, az ilerdeki lokantaya gittim, 'Az önce gelen beyin borcu mu var size?' dedim, tanımadılar beni...
'Kemal abi'nin mi, yok hayır bize her gün evsizler uğrar, yemek yediririz.
O da sağolsun, onların yemek masrafını öder' dedi.
Ertesi gün Kemal'in yanına gittim, 'Sen ne güzel bir adamsın ya...' dedim, ne olduğunu anlayamadı, sarıldım ağladım.
'Ölme sen benden önce' dedim, dinletemedim… – Emel Sayın –

Büyük ustayı saygıyla anıyoruz..

karam82
04 Temmuz 2017, 00:01
@44Malatyali arkadasım konu icin teşekkürler
boyle değerli ustalarımızı çocuklarımıza aşılaya bilmek icin birlerinde unutmaması gerekir

Kemal Sunalı Saygıla Anıyoruz

boran36
04 Temmuz 2017, 05:47
Vallahi Tüylerim Diken Diken Oldu Vallahi Kendimi Tutamadim Hüngür Hüngür Agladim

giga38
09 Temmuz 2017, 20:23
malesef en cirkin küfürleride kemal sunal filmlerinden ögrendik, o zaman rtük yoktu ve ne cekilirse millete sunuluyordu, müslümanin edeb ahlakina cok zarari oldu kemal sunal filmlerinin edilen küfürler yüzünden, biz filmlerden ögrendik cocuklugumuzda o küfürleri

adanali1
14 Temmuz 2017, 01:17
Bana bu hikaye inandirici gelmedi

kadehte
14 Temmuz 2017, 15:26
malesef en cirkin küfürleride kemal sunal filmlerinden ögrendik, o zaman rtük yoktu ve ne cekilirse millete sunuluyordu, müslümanin edeb ahlakina cok zarari oldu kemal sunal filmlerinin edilen küfürler yüzünden, biz filmlerden ögrendik cocuklugumuzda o küfürleri

Demek ki sen yalnizca o masumca küfürleri anlayabilmissin. Simdiki küfürlerle karsilastirildiginda hic kalir.
Tekrardan tesekkürler @44Malatya Ustam..

Kemal Abimizi saygiyla aniyoruz..

Saygilar

cenk1978
14 Temmuz 2017, 19:36
O zamanlar tığ gibi delikanlı, cepte para çok.
Oyuncu bir de, Mavi Boncuk filmini çekiyoruz. Bir gün setten çıktık, eve gidiyoruz.
Ben Laleli'de oturuyorum, Kemal benden önce çıktı.
Herkes yevmiyesini almış.
Taksiyle kendi arabasıyla giden gitti. Baktım Kemal yürüyerek gidiyor, üç kilometre var gideceği yere.
Her gün yürüyerek gidip geliyor, merak ettim nereye gidiyor bu adam böyle diye.
Uzun süre yürüdü, sonra bir bankta yatan adamı kaldırdı...
Bir şeyler konuştular, sonra cebinden para çıkarıp verdi.
Şaşırmıştım, ardından biraz daha ilerde bir lokantaya girdi, bir şey yemeden çıktı, oraya da para verdiğini görmüştüm...
Bıraktım takibi, banktaki adama yaklaştım, 'Tanıyor musunuz o az önce size para veren adamı?' dedim.
'Adını bilmem, sormam da, her gün para verir bana...' dedi.
Teşekkür ettim, az ilerdeki lokantaya gittim, 'Az önce gelen beyin borcu mu var size?' dedim, tanımadılar beni...
'Kemal abi'nin mi, yok hayır bize her gün evsizler uğrar, yemek yediririz.
O da sağolsun, onların yemek masrafını öder' dedi.
Ertesi gün Kemal'in yanına gittim, 'Sen ne güzel bir adamsın ya...' dedim, ne olduğunu anlayamadı, sarıldım ağladım.
'Ölme sen benden önce' dedim, dinletemedim… – Emel Sayın –

Şuan bu yaziyi okurken gözlerim fena doldu.
Allah rahmet eylesin Kemal Sunal ı.
Seni çok seviyoruz.

44Malatya
11 Kasım 2017, 01:48
https://i.hizliresim.com/POGRGb.png (https://hizliresim.com/POGRGb)

idiye
11 Kasım 2017, 08:45
Vah ki ne vah.İnsanimiz ne hale geldi.Kemal Sunalın küfürlerinin ahlak bozduğunu söyleyenler,düşünenler,acaba her gün gazetelerde ---seviyeli birliktelik---hakkında ne düşünüyorlar!?