PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acaba kılima nasil otomatik kapatilir (dayredeki)

.onur
10 Ağustos 2015, 07:47
Merhaba arkadaslar

Günü birlik Kiraya vereceğim yazliğimi içindeki kılimayı nasil her saat başı otomatik kapanmasini
Yapabilirim acaba kılimanın direk elektirik girişine bağlanacak bir şalter varmı bilgilerinize ihtiyacım

.onur
11 Ağustos 2015, 18:19
Yokmu bu konuda bilgisi olan bir elektirikci arkadaşlar

deli divane
11 Ağustos 2015, 19:02
zaman ayarli prizler var ondan al bence isini görür gibime geliyor yaz google zaman ayarli priz bi bak .

Blade55
11 Ağustos 2015, 22:20
evet zaman ayarli priz olabilir ama normalde klima larda ayar yapilabiliyor belirli bi saat sonra otomatik kapanmasi icin

.onur
11 Ağustos 2015, 23:55
zaman ayarli prizler var ondan al bence isini görür gibime geliyor yaz google zaman ayarli priz bi bak .

Biraz arstirdim ama genelde zaman ayarli pirîzler 24 saatlik o zamanda bir anlami yok 60 veya 120 dakikalik bulabilsem olurdu ama bulamadim .
Kiraci sabahtan aciyor aksam eve geliyor tüm gün bosuna calisiyor veya otelerdeki gibi bir sistem yaptirmak lazim galiba

deli divane
12 Ağustos 2015, 00:15
Biraz arstirdim ama genelde zaman ayarli pirîzler 24 saatlik o zamanda bir anlami yok 60 veya 120 dakikalik bulabilsem olurdu ama bulamadim .
Kiraci sabahtan aciyor aksam eve geliyor tüm gün bosuna calisiyor veya otelerdeki gibi bir sistem yaptirmak lazim galiba
Arkadasim dogru 24 saat lik ama istedegin saat dilimin de calisiyor benim anladigim. örnegin ayarliyorsun 13 de baslasin 22 de kapansin tabi kiraci prizi söküp normale takarsa hersey ayni..

sls
12 Ağustos 2015, 00:23
Merhaba Onur, senin aradıgın bana göre böyle bir alet. Amazonda bir bakıver. Selamlar

"Intertechno Funksteckdose ITLR-3500T mit Abschaltautomatik"

.onur
12 Ağustos 2015, 01:06
Merhaba Onur, senin aradıgın bana göre böyle bir alet. Amazonda bir bakıver. Selamlar

"Intertechno Funksteckdose ITLR-3500T mit Abschaltautomatik"
Baktım burada var ama yıne tam bu deği kumandalı olmasaydı işimi iyi görürdü diye düşünorum
http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&alt=web&id=321826214050&globalID=EBAY-DE

sls
12 Ağustos 2015, 01:12
Senin verdigin linkten alıntı:

Obendrein verfügt der ITLR-3500T über eine integrierte Abschaltautomatik. Dabei wird der Stecker nach Ablauf der vorab eingestellten Zeit von allein abgeschaltet (7 Sek./5 Min./30 Min./1 Std./2 Std./4 Std./8 Std.). Dadurch ergeben sich vielfältige Einsatzmöglichkeiten, z. B. Sirenen-Kurzton, Warmwasserpumpen, Heizlüfter, Beleuchtungen im Eingangsbereich, Kinderzimmer, Schaufenster, Lichterketten, usw.

sls
12 Ağustos 2015, 01:19
http://www.intertechno.at/produkte/zwischenstecker/schalter/ITLR-3500T.html

burada kullanma klavuzuna bakabilirsin. Aletin iç tarafında manuel kapatma için ayar yeri var.

Akdeniz
12 Ağustos 2015, 21:09

Neden kullandigi Elektrik parasini kiracidan almiyorsun?
bizim orada nep öyle yapiyorlar... yani Elektrik parasi kiraciya ait oluyor...