PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cocuk Nafakasi-Unterhalt

wwgokhanww
24 Haziran 2017, 15:06
slm arkadaslar lütfen sadece kesin bilgisi olanlar cevap verirse sevinirim
benim Türkiyede bir oglum var eski esimle yasiyor temelli burdan döndüler oglum 6 yasina girdi, eski esim cocuk 6 yasina girdi diye nafakanin yükseltilmesini talep ediyor ama benim bildigim Düsseldorfer Tabelle almanya icin gecerli Türkiye de bir Tabelle yok yanlismiyim? valla biktim sürekli mahkeme felan hep kaybediyor ama yenilen Pehlivan yenilgiye doymaz misali sürekli cabaliyor :)

tanidiklariniz varsa böyle sorunu olan lütfen bana bir yardimci olsun

TipiTip
24 Haziran 2017, 15:14
Usta Türkiyede Kanun ve Adalet degisik isliyor

Burda Liste var ve o listeye bakiliyor diyorsun

Türkiyede Liste olsa ne yazar ? Kanun ve Adalet düzgün islemedikten sonra

Dedigin gibi o Mahkemeye verecek sen Avukatina gidicen

Sansina ne cikarsa artik

wwgokhanww
24 Haziran 2017, 15:19
Usta Türkiyede Kanun ve Adalet degisik isliyor

Burda Liste var ve o listeye bakiliyor diyorsun

Türkiyede Liste olsa ne yazar ? Kanun ve Adalet düzgün islemedikten sonra

Dedigin gibi o Mahkemeye verecek sen Avukatina gidicen

Sansina ne cikarsa artik

kardesim diyorumki düsseldofer Tabelle üzerinden istiyor parayi ama Türkiye icin yani 300 euro x 4lira =1200 lira bir cocuk icin ve istanbulda yada büyük sehirdede yasamiyor cok degilmi? maasimda cok degil yani bide ikinci evliligimi yaptim ondanda bir cocugum var

memo82a
24 Haziran 2017, 15:45
Ben Ilk kizim icin 78,00 EUR ödüyorum 13 Seneden beri simdiki Yasi 18
O Zaman ki zamanla simdiki Hesapla Konusunda birsey diyemem

redbull911
24 Haziran 2017, 19:15
slm arkadaslar lütfen sadece kesin bilgisi olanlar cevap verirse sevinirim
benim Türkiyede bir oglum var eski esimle yasiyor temelli burdan döndüler oglum 6 yasina girdi, eski esim cocuk 6 yasina girdi diye nafakanin yükseltilmesini talep ediyor ama benim bildigim Düsseldorfer Tabelle almanya icin gecerli Türkiye de bir Tabelle yok yanlismiyim? valla biktim sürekli mahkeme felan hep kaybediyor ama yenilen Pehlivan yenilgiye doymaz misali sürekli cabaliyor :)

tanidiklariniz varsa böyle sorunu olan lütfen bana bir yardimci olsun

mahkemeler ıle ugrastırabılır sonucta mahkeme paralarını düsünsen ödemenı ıstedıgı paraya denk gelır sonucta senın cocugun elınden gelenı yapıyorsundur mutlaka.kadın burda bır avukat tutarsa,sana 360 esıne360 720 maasından gerı kalanı ıkı cocuga bölerler.tabelaya göre ödüyorsan sıkıntı yok yok ödemıyorsan hepsını gerı dönük talep edebılır saygılar.