PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Frankfurt-Passau alternatif yollar....

akbaba
23 Haziran 2017, 01:22
selam arkadaslar,
sila yolunda almanyada hersene en cok insaat-stau olan yer frankfurt-passau arasi oluyor, 440km.yol bazen 8 saat sürüyor.
normal gittigimiz güzergah A3 otobanindan frankfurt-aschaffenburg-würzburg-nürnberg-regensburg-passau
acaba frankfurt'tan A5 ile heidelberg'den sonra A6 ile nürnberg'e gitsek, insaat-stau daha az oluyormu? yol 60km. uzuyor ama yolda beklemekten iyidir.
icinizde A5 ve A6 otobanindan giden varmi? yada baska yol bilen varmi?
yeni bulgar yollarinda sehir tabelalari aynimi? Nis'den sonra takip edecegimiz sehir tabelalari pirot-dragoman-sofya-plovdiv-svilengrad yine böyledir insallah

firtina01
23 Haziran 2017, 20:26
usta gecen hafta ben A 6 dan nürnberge gectim heilbronn tarafindan ordada insaat var!

deli-kadir
23 Haziran 2017, 23:09
Akbaba okul tatilinde hangi yoldan gidersen git tadilat ve trafik geçinilmez. Belediyeler tadilatraı herzaman okul tatilinde yaparlar. Bunun sebebini bir kere FFH da duymuştum ama unuttum. Sende tecrübelisin bilirsin, trafiğe yakalanmamak için yola çıkacağın günün ve saatinin çok büyük önemi var. Ben ne olursa olsun, yinede büyük konuşmayayım, tek izleyeceğim yol Frankfurt/Ost dan A661, ardından Offenbacher Kreuz dan A3 Passaua kadar. Unutma, en iyi yol bildiğin yol ����

Mister
25 Haziran 2017, 08:39
bende koblenzden cikicam gece 3 gibi yolar boş hava serin rahat oluyor
A6 den

alemdar
25 Haziran 2017, 13:03
çekten gidebilirsin