PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fren balata ve scheiben Zimmermann

Deniz Video
17 Haziran 2017, 01:53
Ustalar Fren icin zimmerman marka tavsiye edermisiniz tecrübesi olan arkadaslar yardimci olursaniz sevinirim. Aarac 2006 Sharan.

depream
17 Haziran 2017, 02:40
Selam kardes, daha iki hafta önce yine zimmermann taktim. Suana kadar hep memnundum ve halen memnunum. Ses yapmiyor, kalitesi güzel ve fazla bremsstaub birakmiyor. Keramik de degil aldigim yani :) Scheibeler de zimmermann :cool: herzaman tavsiye ederim ok78rcp

boran36
17 Haziran 2017, 05:11
Benim HIc Bir Bilgim Yok Gercekten Güzelmi Ve Kalitesi Nasil Dandik Olmasin Sonucta Fren Ve Lastik Bu Cok Önemli Hayat Kurtarir

Mafyan
17 Haziran 2017, 05:24
Balatalar icin zimmermann ama diskler icin hayir Cünkü cok isindigi zaman diskler bozuluyormus

ÇirkinKraL
23 Haziran 2017, 12:55
selam,

eğer kaliteli olmasını istiyorsan Zimmermann ve ATE den hic şaşma

hope41
23 Haziran 2017, 13:03
Ben frenleri gecen sene degistirdigim zaman arastirmistim biraz, genelde en cok ATE yi tavsiye edenler oluyor, textar icinde iyi diyorlar, yani bu ikisinde yanlis yapmazsin diye söylüyorlardi.

Zimmerman icin iyi ve kötü yorumlarda okudum. Tabi ate textar icinde illa ki kötü tecrübesi olanlar cikarbilir ama genel manada iyiydi yazilanlar.

Benim arabanin bakimini yapan cocuk abi ATE den sasma ama birinci kalitesini alicaksin dedi!

Yani 1. 2. kaltesini nasil ayirt edicez artik bilemiyorum da! :)

Zimmerman saniyorum biraz daha ucuz olabilir, arada cok fark yoksa ATE lere bak birde.

Mafyan
23 Haziran 2017, 23:39
!

Zimmerman saniyorum biraz daha ucuz olabilir, arada cok fark yoksa ATE lere bak birde.[/QUOTE]

1 sinif orjinali
2 sinif cakma

adanali
26 Haziran 2017, 14:46
ate kardesim sasma

hope41
26 Haziran 2017, 14:52
!

Zimmerman saniyorum biraz daha ucuz olabilir, arada cok fark yoksa ATE lere bak birde.

1 sinif orjinali
2 sinif cakma[/QUOTE]

Orasi kesin de, yani alirken nerden anlicaz ya da bilecegiz orjinali hangisi diye? Ebay de ya da netteki bilinen yedek parca satan yerlerin hepsinde ate orjinal diye satiliyor.