PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [öneri]-sila yolunda arabaya karinca stiker yapistirmak

MEGAbond
16 Haziran 2017, 04:18
arkadaslar eski beceriksizlerde böyle bir konu islenmisti zamaninda eskilerde hatirlar.

izine arabayla gidecek arkadaslar,,arabalarinin arka camina veyahutta karoser'e $öyle 10 cm'eye 15 cm özbeceriksizlerin sembolü olan karincayi yapistirmis olsa nasil olur?

en azindan yollarda birbirimize denk gelirsek,a ha bizim becereksizlerden biri diye selamlassak olmazmi ?

arzu eden özbeceriksizler isminide kullanabilir,,ama benim tahminime göre karinca olsa yeterli.anliyan anlar zaten:rolleyes:

izin bittikten sonrada cikarmak isteyen cikarir.arzu eden birakir.

nasil olur fikirlerinizi almak isterim.

tabi icimizde bu stiker islerinde basarili ustalar var,beceriksizlere güzellik yapip bir karinca yapar heralde !

bizde o stiker i alip reklamciya gidip yaptiririz.

karinca bir arka fonlu bir yapiskana yapilmiyacak,,sadece karincanin hatlari olacak,,artik ona ustalar saydam mi derler arka fonsuzmu derler,,onu bilemem onlar daha iyi bilir.

nette örnek olarak sadece karinca bulamadim.alttaki karincanin sadece kendisi mesela gibi !

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTC4mX5kKYECiH4rtnPKDLy9lXnl-aRuXUvS5FKn5LB0U4lcIz8

MiAy
16 Haziran 2017, 06:37
MEGAbond Ustam,
fikir bence güzel.
Sizinde dediğiniz gibi önceki beceriksizlerdede bu konu gündeme bir kaç sefer gelmişti.
Ama sonuç çıkmamıştı.
Facebook da üyesi olduğum bir grup var, Sıladaşlar diye, yazışmalardan anladığım kadar onlarda böyle yapıştırmalı bir Sticker olayı var.
Parayı PayPal ile gönderdim, benim Sticker nerede kaldı gibi yazışmalar okudum.
Yetkili bir arkadaş bu görevi üstlenebilirmi?
Yeterli zamanı varmı ilgilenmek için ?
Fikir bence güzel, birbirimizi yollarda gördüğümüzde tanışma fırsatımız olur.
Birde aklıma gelen, Vergi dairesi ( Finanzamt) bu işten para kazanılıyor gibi bir şeyle gelebilirmi ?
Bilemiyorum ...

MEGAbond
16 Haziran 2017, 06:55
MEGAbond Ustam,
fikir bence güzel.
Sizinde dediğiniz gibi önceki beceriksizlerdede bu konu gündeme bir kaç sefer gelmişti.
Ama sonuç çıkmamıştı.
Facebook da üyesi olduğum bir grup var, Sıladaşlar diye, yazışmalardan anladığım kadar onlarda böyle yapıştırmalı bir Sticker olayı var.
Parayı PayPal ile gönderdim, benim Sticker nerede kaldı gibi yazışmalar okudum.
Yetkili bir arkadaş bu görevi üstlenebilirmi?
Yeterli zamanı varmı ilgilenmek için ?
Fikir bence güzel, birbirimizi yollarda gördüğümüzde tanışma fırsatımız olur.
Birde aklıma gelen, Vergi dairesi ( Finanzamt) bu işten para kazanılıyor gibi bir şeyle gelebilirmi ?
Bilemiyorum ...

MiAy ustam finanzamt olayiyla konuya ilginc bir boyut kattin,,benim aklima böyle birsey gelmemisti $ahsen,,,ama hatirlatma yaptigin icin tsklerok78rcp

finanzamt olayi hakkinda bir iki birsey söylemem gerekirse,,,bir karinca resminden finanzamt ne anlayabilirki,,,??? bize neye dayanarak hesap cikartacak ? FC köln ün logosundaki keci icinde o zaman hesap göndermesi lazim :rolleyes:

benimki sadece, eskiye dayanarak tekrarlanmis bir fikir di,,yapilir yapilmaz saygi duymak lazim.

hani ustalardan biri böyle bir sticker yaparda buraya sunarsa,,ben sahsen yapistiririm tabiki cok büyük boyutta olmamak sartiyla.

dogruyu söylemek gerekirse,,sitenin ismi olan ÖZBECERIKSIZLER I yapmak istemem,,,konunun icerigini bilmeyen cahillere,,yollarda malzeme olmakta var isin icinde:cool:

yuuhhh beceriksizmis felan muhabbetleri:cool: aslinda böyle yaklasana cevapta bulurum sikinti yokta,,cahille ugrasmak tartismak,atese atilmis ODUN olacagindan,,,akilli ve temkinli olmak lazim diye düsünüyorum:rolleyes:

Elime,,Dilime,,Belime mukayyet olamiyorum,,,TA O KADAR BECERIKSIZIM juhu koru kendinijuhu mesela örnegin

MEGAbond
18 Haziran 2017, 23:19
$u bizim karincayi yapabilen yokmu arkadaslar?

MiAy
18 Haziran 2017, 23:33
$u bizim karincayi yapabilen yokmu arkadaslar?
Karıncayı yapabilen illaki çıkar aramızdan, o kadarda beceriksiz değiliz hani ��

Esas Admin arkadaşımız ne der bu işe, o önemli.
Öneriyi okuyamadı daha galiba.
Okusaydı illa olumlu veya olumsuz bir yorumda bulunurdu.

MEGAbond
18 Haziran 2017, 23:37
Karıncayı yapabilen illaki çıkar aramızdan, o kadarda beceriksiz değiliz hani ��

Esas Admin arkadaşımız ne der bu işe, o önemli.
Öneriyi okuyamadı daha galiba.
Okusaydı illa olumlu veya olumsuz bir yorumda bulunurdu.

ustam negatif nasil durum olasabilirki ? aklimiza gelmeyen ?

MiAy
18 Haziran 2017, 23:42
Valla bilemiyorum aslında sorun olmaması lazım.
Karam Usta ne der bi bekleyelim bakalım.
Belki bu arada bi ustada güzel bir Karınca motifi çıkartır ortaya.

TipiTip
18 Haziran 2017, 23:45

negatif ne olabilir ?

bir cogumuz muzik film program paylasiyor simdi kendimizi belli ettikmi illaki isimde vericez muhabbet falan filan derken

sonra karsi tarafin niyeti kötüyse bir birini satma olayi olabilir

simdi mesela sen beni istesen satarsin :-))))

bu arada gelicen zaman birdaha telefon et :-)

ben carsambalari dükkanda degilim Hastahanede oluyorum o günler :-((

MEGAbond
19 Haziran 2017, 00:42
negatif ne olabilir ?

bir cogumuz muzik film program paylasiyor simdi kendimizi belli ettikmi illaki isimde vericez muhabbet falan filan derken

sonra karsi tarafin niyeti kötüyse bir birini satma olayi olabilir

simdi mesela sen beni istesen satarsin :-))))

bu arada gelicen zaman birdaha telefon et :-)

ben carsambalari dükkanda degilim Hastahanede oluyorum o günler :-((

filmler HD olsun,,,müziklerde dim tis dim tis olsun,,2 terabyt a attinmi yeterli,,ona göre :cool: ha birde bir pakette capri-sonne :cool:

aradim cikmadin,,bende bir sansimi deniyeyim dedim,,,,cikmicaksan o telefonu bir garibe ver bari mübarek ramazan ayinda,,ayir islemis olursunok78rcp

$antaj montaj dan sonra,birde hal hatir soralim ayip olmasin,,alles palette mi aga:cool:

ha bu arada,,buraya sunulacak karincayi,,herkes alip kullanacak diye birsey yok,,arzu eden takan kullanir,,,,sen zaten yolda öyle birine denk gelsen aptala yatarsin,, vatandasa sorarsin bu karinca neyin nesi diyejuhu

TipiTip
19 Haziran 2017, 00:45
filmler HD olsun,,,müziklerde dim tis dim tis olsun,,2 terabyt a attinmi yeterli,,ona göre :cool: ha birde bir pakette capri-sonne :cool:

aradim cikmadin,,bende bir sansimi deniyeyim dedim,,,,cikmicaksan o telefonu bir garibe ver bari mübarek ramazan ayinda,,ayir islemis olursunok78rcp

$antaj montaj dan sonra,birde hal hatir soralim ayip olmasin,,alles palette mi aga:cool:

ben carsamba günleri hastahanedeyim diyorum sen niye cikmadin diyorsun :-))

iyi iyi yok yaramazlik isin yoksa cumartesi gel lak lak layalim

MEGAbond
19 Haziran 2017, 00:49
bir önceki yazimi editledim:o

Allah $ifalar versin aga,,benim sagim solum belli olmaz her an sansimi deniyebilirim,,,cumartesi olmaz $ikayet edicem merciler kapali,,,ben hafta ici gelcem:cool: