PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMW FSC Freischaltcode Hakkinda Bilgi Lazim

Nazarnet
13 Haziran 2017, 16:53
Arkadaslar yakin zamanda BMW 5 serisi bir arac aldim malum izin sezonu basliyor yola cikmadan aracin navigasyonunu güncellemek istiyorum.
Biraz arastirmalarim sonucu güncelleme yapabilmek icin araca ait Freischaltcode gerekliymis daha önceden Audi kullandigimdan böyle kodlara ihtiyac olmadigindan bu konuda biraz bilgisizim.

Simdi bu Freischaltcode bir kerelik araca ait kod olup her güncellemede kullanilabiliyor mu yoksa her harita güncellemesi icin ayri bir Freischaltcode satin almam mi gerekli?

Ornek olarak asagida ki linkte güncelleme icin ayri Freischaltcode icin ekstra para isteniyor almadan önce bu konuda bilgisi olanlara danismak istedim.
https://www.baum-bmwshop24.de/bmw-navi-update-premium-ost-europa-2017-2-download/

Bancek
13 Haziran 2017, 17:41
Her Kart icin Ayrica FSC gerekir, sadece Ost yada West arasinda secim yapmana gerek yok. Bu arada hangi BMW'yi aldin. FSC generien yapman icin Arabayi okutup a.hex datei erstellen yapman lazim, FSC Code her Arabanin ayridir. Frankfurt yakinlarindaysan halledebilirdik.

Hayirli olsun.

Nazarnet
13 Haziran 2017, 17:55
Her Kart icin Ayrica FSC gerekir, sadece Ost yada West arasinda secim yapmana gerek yok. Bu arada hangi BMW Alain.
Hayirli olsun.

Her kart icin ayri FSC gerekli yani 2 yilda bir güncellesem yeterli cok büyük degisiklikler olmuyor zaten. Ost tercih etmemde özel bir sebep yok ama aciklamalarda west-ost ve Türkei secenekleri benim aracima uygun oldugu belirtiliyor diger next - mode vb. modlar 2012 yani makyajli kasalar icin oldugu belirtilmis.
Aracim F11 520d 2011 model yakin zaman dedigime bakmayin birkac aydan fazla olmustur izin icin aldigim icin pek kullanmiyorum genelde ikinci aracim Opeli kullaniyorum bu yüzden BMW bana hep yeni almisim gibi geliyor. :)

Bu arada güzel dilekleriniz icin tesekkür ederim daha iyileri sizin olur insallah.

Nazarnet
13 Haziran 2017, 18:08
FSC generien yapman icin Arabayi okutup a.hex datei erstellen yapman lazim, FSC Code her Arabanin ayridir. Frankfurt yakinlarindaysan halledebilirdik.

Hayirli olsun.
Düzeltmenizi sonradan gördüm bahsettiginiz seyi daha önceden bir video da izledim
https://www.youtube.com/watch?v=dcYqqT5g8Uw

Ben Regensburg tarafindayim yakin olsaydim mutlaka isterdim isin garibi bende arabayi frankfurt'tan aldim. :)

cenk1978
13 Haziran 2017, 23:21
Frankfurt yakinlarindaysan halledebilirdik.

Halledebilirdik derken, sen bu işlerden anliyorsun sanırım.

Bana da 2017 haritasi ile Fsc gerekiyor. Aracin motor no su ile fsc oluşturuluyor. Elinde bunlari yapma imkani varmi ?

Bancek
17 Haziran 2017, 10:39
Cenk1978;
Vin numara ile sadece BMW yapar.

cenk1978
17 Haziran 2017, 10:56
Cenk1978;
Vin numara ile sadece BMW yapar.

Kardeş belirli bir Tool ile FSC oluşturanlar var. Programin adini bulamadim ama malesef.

Bancek
17 Haziran 2017, 18:43
Bende duydum ama ��

66bozo66
17 Haziran 2017, 21:08
Volkswagende VCDS diye program var, BMW ler icinde buna benzer program var mi carly haricinde???

eren
18 Haziran 2017, 00:00
Wolfsburg yakinsan Senin isini benim arkadasim yapar o BMW uzmani her konuda yani kodlama günceleme
ve hatda NBT Sofwahre bile yapiyor Iphone ap gibi kullana biliyorsun Internete baglanip

Bancek
18 Haziran 2017, 17:49
Volkswagende VCDS diye program var, BMW ler icinde buna benzer program var mi carly haricinde???

Hangi Model F'mi E'mi F Model ise Esys ile E Model ise NCS Expert ile yapabilirsin, daha bir cok var ama benim kullandiklarim bunlar bu arada sadece hata okuyup sileceksen INPA'da isini görür. Bana sorarsan Carly gibi progamlardan uzak durmakda fada var sonra telafisi pahaliya patliyor.

Frankfurt civarindaysan halledebiliriz.

66bozo66
19 Haziran 2017, 09:20
Hangi Model F'mi E'mi F Model ise Esys ile E Model ise NCS Expert ile yapabilirsin, daha bir cok var ama benim kullandiklarim bunlar bu arada sadece hata okuyup sileceksen INPA'da isini görür. Bana sorarsan Carly gibi progamlardan uzak durmakda fada var sonra telafisi pahaliya patliyor.

Frankfurt civarindaysan halledebiliriz.

bancek kardes bilgin icin tskler bende ki bmwler 316 ve 530 yani E serisi. bu ncs expert i nerden bula bilirim? benim amacaim sadece hatalari okutmak ve duruma göre silmek. benim bulundugum yer stuttgart yakini.

bitirimibo
02 Ağustos 2017, 23:22
Bremen civarindaki arkadaslara yardimci olabilirim.