PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ucuz elektrik jenarötürü

Serseri
12 Haziran 2017, 14:03
Slm arkadaslar gelecek ay izne gidecegiz bana izinde kullanmak icin sesiz ve biraz ucuz elektrik jeneratörü lazim trödermarkta birtane honda eu20 gördüm oldukca sesiz ve güzel birsey ama cok pahali 700€ ama baya sesiz calisiyor , acaba bu honda gibi sesiz calisan bir cihaz taniyormusunuz tavsiye edebileceginiz bir marka varmi acaba simdiden herkese tesekkürler

hOrOz
12 Haziran 2017, 14:28
Slm arkadaslar gelecek ay izne gidecegiz bana izinde kullanmak icin sesiz ve biraz ucuz elektrik jeneratörü lazim trödermarkta birtane honda eu20 gördüm oldukca sesiz ve güzel birsey ama cok pahali 700€ ama baya sesiz calisiyor , acaba bu honda gibi sesiz calisan bir cihaz taniyormusunuz tavsiye edebileceginiz bir marka varmi acaba simdiden herkese tesekkürler

senin gördüğün EU10i modeli 799€ ya
EU20i modelleri 1000 € dan başlıyor

başka bir sessiz model 749€

https://www.crowdshop.eu/elektronik-und-elektrotechnik/elektrogeraete/sonstige-elektrogeraete/148945/endress-elektrogeraetebau-gmbh-ese-2000i-silent-line-110005?gclid=CjwKEAjw9_jJBRCXycSarr3csWcSJABthk07X EW6hyqRZ3vF89IrRhrG9zyiy7rNcEC7cFnuphwejxoCDiPw_wc B

Axxom Inverter-Stromerzeuger 349€

https://gartendeko.fischer-lahr.de/gartentechnik-rasenmaeher-stromerzeuger-gartenmaschinen-223/Stromerzeuger/Axxom-Inverter-Stromerzeuger-1000i.html?gclid=CjwKEAjw9_jJBRCXycSarr3csWcSJABth k07DkOLp1vLT9xpuq3Qei-DSY3_sPnUtoiH5rQteo4C6BoC9dfw_wcB

TipiTip
12 Haziran 2017, 14:38
Usta Türkiye jenarötör cenneti

Burdan al o kadar yol getir gümrük öde

Ben senin yerinde olsam Türkiye'den alırdım

İnternete bak fiyatlara inan ise yarayan birşey bulursun

Çok çeşitleri var çünkü Türkiyede

Artı garantisi var

Ama para ve zevk senin sen bilirsin

hOrOz
12 Haziran 2017, 14:54
Usta Türkiye jenarötör cenneti

Burdan al o kadar yol getir gümrük öde

Ben senin yerinde olsam Türkiye'den alırdım

İnternete bak fiyatlara inan ise yarayan birşey bulursun

Çok çeşitleri var çünkü Türkiyede

Artı garantisi var

Ama para ve zevk senin sen bilirsin

ucuz çin jenartörler ucuza Almanya dada çok

Honda EU201 Türkiye fiyatı 5483 TL burada 1100 €

Serseri
12 Haziran 2017, 15:06
Arkadaslar ben fransada kullanacam cihazi, gidecegimiz yer bir sahil kenari bu cihazida orda buzdolabini kullanirken. Schlauchbott motorunun aküsünü doldururken falan filann orda güneslenen veya uyuyan insanlari rahatzsiz etmememiz lazim belkide gece uyurken calistirmam gerekecek

TipiTip
12 Haziran 2017, 15:09
ucuz çin jenartörler ucuza Almanya dada çok

Honda EU201 Türkiye fiyatı 5483 TL burada 1100 €

Iyide 1100 euro 4400 TL yapiyor

Arti gümrük vergisi ? Onu hesapladinmi ?

TipiTip
12 Haziran 2017, 15:10
Arkadaslar ben fransada kullanacam cihazi

O zaman al cebine uygun olanini

Mustafa 1954
12 Haziran 2017, 15:10

istanbul Karaköy Peşembe Pazarı diye Bir Yer var galata Köprüsünün hemen orada, burda ne ararsan var hemde fiyatlar buranın yarısı buradan oraya ne uğraşacaksın. Bir tanıdıkta benzin Motoru yağsızlıktan yanmış jenarötörün motorunu söküp diğer kısmını Rüzgarla çalışan pervaneye bağlandı süper randıman ..

hOrOz
12 Haziran 2017, 15:43
istanbul Karaköy Peşembe Pazarı diye Bir Yer var galata Köprüsünün hemen orada, burda ne ararsan var hemde fiyatlar buranın yarısı buradan oraya ne uğraşacaksın. Bir tanıdıkta benzin Motoru yağsızlıktan yanmış jenarötörün motorunu söküp diğer kısmını Rüzgarla çalışan pervaneye bağlandı süper randıman ..

Fransa da lazımmış biraz konuyu okuyupta yorum yapsak

TipiTip
12 Haziran 2017, 15:53

Usta sennkiside simdi lafmi ???

Sende bende arkadas izin deyince Türkiye analdik ve o sekilde yazdik

Ikimizde bilmiyorduk fransaya izine gidicegini

Niye erken belirtmemis oda baska konu

Dikkat edersen alnti yaptighin arkadas 15:10 cevap yazmis diger arkadas 15:06 da fransa kelimesini kullanmis

Yani o yazarken digeride yazmis buluyor otamatikman

Ne zaman okumus olsun ????

Kalkip böbürlenmene gerek yok

Sende son zamanlarsa kendini sitenin Asayis Memuru gibi hissediyorsun

Istersen bir kac basamak asaya in

44Malatya
12 Haziran 2017, 16:10

Hocam konuyu iyice okudum hiç bir yerde fransa yazmıyor :confused:

44Malatya
12 Haziran 2017, 16:11
Arkadaslar ben fransada kullanacam cihazi, gidecegimiz yer bir sahil kenari bu cihazida orda buzdolabini kullanirken. Schlauchbott motorunun aküsünü doldururken falan filann orda güneslenen veya uyuyan insanlari rahatzsiz etmememiz lazim belkide gece uyurken calistirmam gerekecek

Tamam şimdi gördüm 24edq50

hOrOz
12 Haziran 2017, 17:38
Usta sennkiside simdi lafmi ???

Sende bende arkadas izin deyince Türkiye analdik ve o sekilde yazdik

Ikimizde bilmiyorduk fransaya izine gidicegini

Niye erken belirtmemis oda baska konu

Dikkat edersen alnti yaptighin arkadas 15:10 cevap yazmis diger arkadas 15:06 da fransa kelimesini kullanmis

Yani o yazarken digeride yazmis buluyor otamatikman

Ne zaman okumus olsun ????

Kalkip böbürlenmene gerek yok

Sende son zamanlarsa kendini sitenin Asayis Memuru gibi hissediyorsun

Istersen bir kac basamak asaya in

maşallah sende aksakallı dede havasında gibi olumlu olumsuz gereksiz bir sürü yorum

TipiTip
12 Haziran 2017, 17:58
maşallah sende aksakallı dede havasında gibi olumlu olumsuz gereksiz bir sürü yorum

Le alakaya maydonoz ?

Bula bula cevap olarak bunumu buldun ?

Ama sende haklisin normaldir :-))

deniz04
12 Haziran 2017, 18:43
Milletin izin modu gelmis bu ne stres arkadaslarsmilie_ban_005
Bos yere kalp kirmaya gerek yok amac yardimci olmak degil mi ? konuya cevap yazan her insan sadece yardim amacli cevap yazmis bu konu sadece fransa icin degil ki ! mesela ayni geret i türkiye icin düsünen arkadaslarda okuyacak almanya icinde düsünen kisi de okuyup konudan bilgi alacak!!!!

Serseri
12 Haziran 2017, 19:16
Hepinize cok tsekürler lütfen benim yüzümden tartismayin hatta benim en basta fransayi beritmem gerekirdi . Cünkü biz türkler izin deyince gelde türkiye VATANIMIZ geliyor aklimiza
Buyüzden bazi arkadaslar ona göre cevap vermis

Cengiz Bond
12 Haziran 2017, 20:16
bana sadece bir kac hafta lazim olsa, satin almak yerine kiralardim.

mxm
12 Haziran 2017, 22:15
Evet kiralamak bence de daha mantikli. Bir firma araciligi ile kiralanirsa büyük firmalar %45 civari daha ucuza kiraliyorlar, bana gecenlerde lazim oldu. Boels (https://www.boels.de/filialen) den almistim.

Serseri
13 Haziran 2017, 21:56
Hocam gidecegim yer su rtl de bir aile cikiyorya karisi robertttt diye bagiriyor oraya gidiyok kalacagimiz yer bir plaj ve herkese acik bir yer arac icinde yatip kalkacagiz , gece plajda yatanlarda oluyor gecen senede oraya gitmistik, benim gönlüm tr istiyor ama yanimdakiler fransa diyor 4de 1 yani 4 kisi fransa bende tr diyorum , cogunluk kazaniyor . Gündüzleri gelen cok yüzmeye ve güneslenmeye . Jenaretörün sesi ile milleti rahatsiz etmek istemiyorum, bazen cihazi calistirmam gerrkecek bozdolabi icin kücük buzdolabida aldik

MEGAbond
14 Haziran 2017, 01:16
Hocam gidecegim yer su rtl de bir aile cikiyorya karisi robertttt diye bagiriyor oraya gidiyok kalacagimiz yer bir plaj ve herkese acik bir yer arac icinde yatip kalkacagiz , gece plajda yatanlarda oluyor gecen senede oraya gitmistik, benim gönlüm tr istiyor ama yanimdakiler fransa diyor 4de 1 yani 4 kisi fransa bende tr diyorum , cogunluk kazaniyor . Gündüzleri gelen cok yüzmeye ve güneslenmeye . Jenaretörün sesi ile milleti rahatsiz etmek istemiyorum, bazen cihazi calistirmam gerrkecek bozdolabi icin kücük buzdolabida aldik

bu kisilerden bahsediyorsun heralde ustam? resim ekledim.

neresiymis bu kisilerin ve sizin gideceginiz yerin ismi ? sormamizda bir sakinca yoksa tabiki?

http://www.rtl2.de/sites/default/files/images/episode/1100006647/die-geissens-eine-schrecklich-glamouroese-familie-102-familie-1276195.jpg

Serseri
16 Haziran 2017, 21:23
Hocam evet resimdeki kisiler fransada bir sehir deniz kenari ama sehrin ismi st tropez olmasi lazim bir kac alman arkadas ve komsu ile gidecegiz

bey_tu
17 Haziran 2017, 00:33
Hocam Sürekli kullanmayacaksan,Ya UCUZYollu bir Sey Al Yada Mümkünse Kirala.
Bir Kac Kere Kullanip,Kösede Bir yerde yer kaplayacaksa Gereksiz.

Serseri
29 Haziran 2017, 00:22
Hocam ha kira ha aldin nerdeyse ayni fiyata geliyor

Serseri
24 Temmuz 2017, 22:14
Slm arkadaslar persembe günü tatile gidecem yanimda bir araba buzdolabi var 12 volt 38 watt gittigim yerde bunu kullanmak istiyorum . Aklima su günes enerjisini elektrike ceviren panneleri geldi 50€ ve 100€ civari bunlardan birtane alsam isimi görürmü ,ve panneli almam yeterlimi yoksa baska herhani baska birsey daha gereklimi bana , resimlerden gördügüm kadar pannelerin arkasida kablo var bu kabloyu direk kühlboxa baglasam yetermi acaba. Bu konuda bilgisi olan varmi acaba