PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Avusturya da Motorsiklet İle radara girdim

Erdogan74
11 Haziran 2017, 04:34
Slm,

Avusturya da Motorsiklet İle Lasergerât ile radara 50km/h außerhalb der Ortschaft'a 98 km/h radara girdim.Almanyada ikametim var.Hafta sonu arkadaşlarla motorlarla tour yaptık,Kurve ye yaklaşırken 50km/h lık yolda 98km/h polisler ölçmüş beni ve durdurdular.Bunun bana Almanya kanuna göre cezası ne olur arkadaşlar???

hOrOz
11 Haziran 2017, 06:32
Slm,

Avusturya da Motorsiklet İle Lasergerât ile radara 50km/h außerhalb der Ortschaft'a 98 km/h radara girdim.Almanyada ikametim var.Hafta sonu arkadaşlarla motorlarla tour yaptık,Kurve ye yaklaşırken 50km/h lık yolda 98km/h polisler ölçmüş beni ve durdurdular.Bunun bana Almanya kanuna göre cezası ne olur arkadaşlar???

sana Almanya niye ceza versinki sen Avusturya da yakalanmışsın cezayi Avusturya adresine gönderir

Avusturya da genel bir ceza kataloğu olmadiğı için Strafe: ab 150 € bis 2180 Euro ya kadar

tr-22
11 Haziran 2017, 09:19
Slm,

Horoz arkadasimiz yazmis,almanya sana neden ceza yassinki sen avusturyada yakalaniyorsun,yalniz sana tavsiyem cezan geldiginde hemen cezani yatir bir sorun yaratma,yatirmadiginda otomatikman almanyaya intikal ediyorlar sonradan basin cok agriri.