PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu sene Disneyland a giden arkadaslar varmi

makkk
11 Haziran 2017, 02:46
Merhabalar Arkadaslar bu sene 2017 de Disneyland a giden arkadaslar varsa bilgilerinize ihtiyacim var.
Disneyland a gitmeyi planliyoruz.
2 Büyük ,iki cocuk. Temmuz veya Augustos aylari.
Tavsiye edeceginiz Otel,
ve tavsiye edeceginiz Acenta (Ucak,tren veye otobüs)

Cok sagolun

denisali
11 Haziran 2017, 06:14
Bedava olsa gitmem oraya, güzel Memleketim varken ne işim olacak oralarda.
Arkadaşlar bu zamanda Milli olma zamanı, yabancı devlete bir kuruş vermem.
He arkadaş sana sadece demek istemedim.Bütün Türk Vatandaşlarımıza demek istedim.
İyi Tatiller

hOrOz
11 Haziran 2017, 06:36
He arkadaş sana sadece demek istemedim.Bütün Türk Vatandaşlarımıza demek istedim.
İyi Tatiller

iyide arkadaş Disneyland için sormuş senin yorumun ise bambaşka bir konu

Merhabalar Arkadaslar bu sene 2017 de Disneyland a giden arkadaslar varsa bilgilerinize ihtiyacim var.
Disneyland a gitmeyi planliyoruz.
2 Büyük ,iki cocuk. Temmuz veya Augustos aylari.
Tavsiye edeceginiz Otel,
ve tavsiye edeceginiz Acenta (Ucak,tren veye otobüs)

Cok sagolun

nereden olduğunu yazmamışsın

ATEŞ REISEN var onlar devamlı turlar düzenliyorlar

www.ates-reisen.de (http://www.ates-reisen.de/)

0231 58040315

Memoli1976x
11 Haziran 2017, 14:55
İyi Tatiller

Acaba neden halen Almanyada kaliyorsunuz? Burda Alisveris paraniz Memleketemi gidiyor saniyorsunuz?

Arkadasimiz bir soru sormus, normal Cevab vermek cokmu zor geliyor?

@makk

Arkadasim Horoz Usta bir link vermis zaten.

Sadece olurya eger kendi arabaniz ile gitmek isterseniz. Böyle yerlerin direk kendi otelleride oluyor.

Kendi sayfasindanda bakabilirsiniz?

http://www.disneylandparis.de/?ecid=SEM_IP_S_6024929501-c-17090274769-28706290-89146183729-Exact&mkwid=aMdp48Ol&gclid=CP-31ZzstdQCFRSeGwod6PQBpA

V/S
11 Haziran 2017, 15:55
buradan da baka bilirsiniz. Yalniz otel Disneyland icinde olmaya Bilir.

http://www.fti.de/reiseangebote/kurzurlaub-disneyland-paris.html

deniz4c
11 Haziran 2017, 20:02
Arkadasim biz 3 sene önce gittik Disneyland a.
gittigimize pisman olduk.Giris parasi 72 Eurodan basliyor ve verdigin paraya degecek bir yer degil bence.
Tavsiyem Almanya da daha güzel parklar var oralara gidin hem memnun kalirsiniz hem de o kadar kaziklanmamis olursunuz,( heide Park mesela)
genede kendi karariniz Paris i görecem dersen git gör .Cok güzel gezilecek yerleri var ama Disneyland asla tavsiye etmiyorum.
Selamlar

durak78
12 Haziran 2017, 15:04
bende gecen sene baya bir arastirdim sonra baktimki o paraya türkiyede 1 hafta 5 yildizli otelde tatil yapiliyor vazgectim , kendi sayfasindan bakmani tavsiye ediyorum nisan ayinda angebot vardi %25 kacirdin . http://park.disneylandparis.de/angebote/sonderangebote-urlaub-disneyland.html burdan bakmani tavsiye ederim

Selam
12 Haziran 2017, 15:28
Harbiden ne bu fiyatlar ya?

yukarda verilen linkten 2 büyük ve 2 kücük icin hotelde sadece 3 gece gecirmeye 1700 euro istiyorlar. buda sadece 3 yildizli hotelin fiyati. Insanda akil var mantik var. Bu fiyati nasil isterler? Insanlarda bu fiyata nasil razi oluyor? Renkler ve zevkler tartisilmaz bunu kabul ediyorum tamam, ama 3 gece icin hotelede 1700 euro verilirmi ya gözünü seveyim.

Isin ilginc tarafida bu disneyworld denen yer bu yil 25. senesini kutluyor. demekki talep varmiski bunca zaman ayakta kalmis.

sswiss
13 Haziran 2017, 15:04
Sadece disneyland degil keske imkan olsa her yeri gidip görebilsek,bende cok istedim cocuklari götürmeyi ancak fiyat biraz yüksek ve aldigim duyumlara göre cok sira bekliyormussun .Europa park a cok gittim orasida cok güzel bir yer ancak Disneyland ada gitmek görmek cocuklari götürmek isterim

makkk
14 Haziran 2017, 00:22
Herkese cok tesekkürler,
cocuklar görmus ,istedi,
bir de sizin tavsiyelerinizi aliyim dedim,
yoksa iki veya üc sefer senede Türkiye giderim ,
ordaki Tema parklarin hepsini gördük.
Cocuk iste ,reklamda görmüs ,istedi.
Herkese birdaha tesekkürler ,
hayirli Ramazanlar.