PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 12 tonluk ehliyetin 40 tona cikarmak

Serseri
09 Haziran 2017, 00:11
Slm arkadaslar ben bir firmada uzun yilardir calisiyorum, bu firmada suan lkw fahrer olarak lkw kullaniyorum yaklasik 10 yildir daha öncede ayni firmanin baska bölümündeydim . Nerdese 20 aydir firma ayligimi gec ödüyor bu yüzden kendime yeni bir is yeri ariyorum ama bir cok firma 40 tonluk ehliyeti olan soför ariyor . Acaba arbeitsamta gitsem ve weiter bildung icin yardim istedem olurmu veya bana önereceginiz bir yol varmi acaba . Ne yapmam lazim 12 tonluk ehliyeti 40 tona cikarmak icin

Selam
09 Haziran 2017, 01:20
Herhangi bir Fahrschuleye danis. Onlar bilirler nasil oluyor diye.

Memoli1976x
09 Haziran 2017, 02:45
Arbeitsamtin suan sana calistigindan Weiterbildung icin yardim edecegini sanmiyorum.

Amam madem ayligini 20 Aydir gec aliyorsun, neden Avukata gitmiyorsun?

Sonucta bu sebebten seni isten bile cikarsalar, Tazminat hakkin dogar diye biliyorum, yanlisim varsa ustalar düzeltsinler.

Ayrieten farz edelim isine son verildi, iste ozaman Arbeitsamt üzeri Yardim alma imkaninda dogabilir.

Serseri
11 Haziran 2017, 20:50
Arbeitsamtin suan sana calistigindan Weiterbildung icin yardim edecegini sanmiyorum.

Amam madem ayligini 20 Aydir gec aliyorsun, neden Avukata gitmiyorsun?

Sonucta bu sebebten seni isten bile cikarsalar, Tazminat hakkin dogar diye biliyorum, yanlisim varsa ustalar düzeltsinler.

Ayrieten farz edelim isine son verildi, iste ozaman Arbeitsamt üzeri Yardim alma imkaninda dogabilir.

Aslinda gitmek istiyorum avukata ne biliyim biryandan aciyorum patrona suan biraz zorda cünkü 20 yila yakin oldu yanlarindayim bu güne kadar ne istediysem yok demediler cocuklari ile arkadasisiz aramiz bozulsun istemiyorum

hOrOz
11 Haziran 2017, 21:08
Hocam o zaman ağlayıp sızlamayacaksın

Memoli1976x
11 Haziran 2017, 21:19
Aslinda gitmek istiyorum avukata ne biliyim biryandan aciyorum patrona suan biraz zorda cünkü 20 yila yakin oldu yanlarindayim bu güne kadar ne istediysem yok demediler cocuklari ile arkadasisiz aramiz bozulsun istemiyorum

Arkadas onlar sana ayligini 20 aydir gec öderken aciyorlarmi?

Serseri
12 Haziran 2017, 14:11
Sanirim haklisiniz bu ayda gecikirse avukata gidecem , isin kötü yani benim rechschutz var ama gitme korkuyom simdi devam eden bir davam var ve yeniden avukata gidersem sorun olmazmi . Cünkü gecen sene sigort bana mektup yollamisti Rechtschutzu cok kullaniyorsunuz böyle giderse ya sizi kovar yada ödemelerini yükseltiriz diye , ben yaklasik 10-12 yildir ayni sigortadayim ve nerdese 10 yildir kullanmadim fakat su 2 yil icinde arka arkaya gelen bir kac olaydan ötürü 5-6 sefer kullandim

Osmanbey34
25 Haziran 2017, 21:38
merhaba serseri. evet sigorta seni kündigen yapabilir. bence avukatlik bi durum yok. ha avukata gitmisin ha kendin bi mektup yazmisin. sirket ayligini ödediyse o zaman zaten avukatlik bi durum yok. sirket parani gec ödüyorsa o zaman zaten salantida demekdir. ama aklinda su olsun her hangibi olay icin avukata gidersen ve seni sigorta kündigen yaparsa, o zaman yine de sigorta normalinde mahkeme masraflarini karsilar. cogu zaman mahkeme disi yani " schriftverkehr" onlari karsilamaz.

bey_tu
25 Haziran 2017, 22:43
Bahtı kara Arkadasim Serseri ,
Ya Arkadas Ne Kadar Talihsizsin!
Bütün Sorunlar Seni Buluyor :(
Ne Bileyim Bir Kursun Felan Döktür.
Bir An önce Su Üzerindeki , Negativ Enerjiyi At.