PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bahce de kuyu suyu

Ürgüplü50
04 Haziran 2017, 16:22
selamün aleyküm hayirli ramazanlar arkadaslar benim bahcedeki kuyu suyumun büyük ihtimal yerin altindaki filitresi bozulmus kuyudan su cekemiyorum derinlik 7 metre ne yapabilirim

TipiTip
04 Haziran 2017, 17:13
Kendin diyorsun filtre bozulmuş

Yeni filtre takmaya ne dersin

mavi marmaris
05 Haziran 2017, 11:51
''ameisensure'' eczaneye sormanızda yarar var. Borunun içine boşaltın bir kaçgün kalsın,flitredeki tıkanmaları açmada yardımcı oluyormuş.

Ürgüplü50
06 Haziran 2017, 09:04
Kendin diyorsun filtre bozulmuş

Yeni filtre takmaya ne dersin

Dalganla kendin eylen

Ürgüplü50
06 Haziran 2017, 09:05
''ameisensure'' eczaneye sormanızda yarar var. Borunun içine boşaltın bir kaçgün kalsın,flitredeki tıkanmaları açmada yardımcı oluyormuş.

senin icinde aynisi gecerli dalga gecmek icin baskasini bul

mavi marmaris
06 Haziran 2017, 10:05
senin icinde aynisi gecerli dalga gecmek icin baskasini bul
Sana iyilik yapan da kabahat.Önce sor soruştur doğrumu yanlışmı? Bende de bahçe bahçe var, yakın komşum bahçesinde kuyudan motorla ve elle(tulumba) ile su çektiremiyordu,yaşlı bir Alman bu ''ameisesaure'' yi salık verdi,adam denedi ve başarılı oldu bir Türk arkadaş ta aynısını uyguladı ve iyi sonuç aldı.Şimdi....Sana yalan borcumuz yok sen bilrsin.

44Malatya
06 Haziran 2017, 10:35
Tazikli suyla rückspülung yaparsın, bunu bir kaç kere dene.

TipiTip
06 Haziran 2017, 10:41
Dalganla kendin eylen

Adam gibi konuyu aç Adam gibi anlaşılır şekilde sor ona göre cevap al

Diğer arkadaş ne güzel yazmış

Ameisensäure asitli bir ilaçtır

Küf pas kireç sökme gibi işlemlerde kullanılır

Senin filtre belki tikanmistir diye arkadaş tavsiye etmiş

Ama sen ne olduğunu ne yapacağını bilemediğin için ona buna saldırıyorsun

Bozulmuş diyorsun ya yer altında bozulmuş bir filtreye ne yapar insan

Madem akıllısın sen cevap ver

clon
06 Haziran 2017, 14:12
Artik ben bile bazi arkadaslarin yazdigi yazilara cevap vermemeye basladim
insanlara burda yardim etmeye calisiyoruz
karsilik olarak hakaret edililiyor
Saygisizlik diz boyu

Ürgüplü50
07 Haziran 2017, 09:57
Sana iyilik yapan da kabahat.Önce sor soruştur doğrumu yanlışmı? Bende de bahçe bahçe var, yakın komşum bahçesinde kuyudan motorla ve elle(tulumba) ile su çektiremiyordu,yaşlı bir Alman bu ''ameisesaure'' yi salık verdi,adam denedi ve başarılı oldu bir Türk arkadaş ta aynısını uyguladı ve iyi sonuç aldı.Şimdi....Sana yalan borcumuz yok sen bilrsin.

Ilk yazdiginla bu yazdiginin arasinda fark varmi? bence var simdik tesekür ederim

mavi marmaris
07 Haziran 2017, 10:26
Ilk yazdiginla bu yazdiginin arasinda fark varmi? bence var simdik tesekür ederim

Bu maddenin ne olduğunu anlamadan, nerelerde kullanıldığından bihaber olduğunuzdan, bana tepki ve hakaret etme cesaretini bulabildiniz.''UZUNKÖPRÜ'' arkadaşımızın açıklayıcı bilgilerinden sonra şimdi teşekkür etmeniz boşuna.Eczane ye gidip bir sorsaydınız,açıklayıcı bilgi alabilirdiniz.Siparişinizi eczaneden verebilirdiniz.Bundan sonra birisine ''haşa'' akılverirken ikikere düşünmek gerek.

erdal cetin
24 Haziran 2017, 23:46
Slm Arkadaslar ben bahcemden su cikarmak istiyorum.Cikarmis olan arkadaslaein tecrubesinden yararlanmak istiyorum bahcemde elektrik yok yardimci olursaniz cok mutlu olacagim.Tesekkür ederim..

erdal cetin
24 Haziran 2017, 23:52
Slm Arkadaslar ben bahcemden su cikarmak istiyorum.Cikarmis olan arkadaslarin tecrubesinden yararlanmak istiyorum bahcemde elektrik yok yardimci olursaniz cok mutlu olacagim.Tesekkür ederim..Para karsiligi cikartan arkadaslar varmi acaba..?

TipiTip
24 Haziran 2017, 23:59
Slm Arkadaslar ben bahcemden su cikarmak istiyorum.Cikarmis olan arkadaslarin tecrubesinden yararlanmak istiyorum bahcemde elektrik yok yardimci olursaniz cok mutlu olacagim.Tesekkür ederim..Para karsiligi cikartan arkadaslar varmi acaba..?

Usta Ebay Kleinanzeigede yapanlar var

Ama ilk önce musade isini hallet

Bazi yerlerde musade gerekiyor , ben bir ara niyetlendim

Yesillik olsun diye ihtiyactan degil evin arkasinda bahcede tulumba olsun diye

Ama belediyeden musade gerekiyormus bende gidip musade almadim öyle kaldi

Sende sor sorustur ilk önce sonra bas agrisi yapmasin