PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türk Marketine DigiMenü Systemi gibi birsey

zirdeli79
01 Haziran 2017, 13:43
Selam arkadaslar bizim burda Türkmarketi sahibi arkadasim var bana sordiki Tv Takip angebot oldugu zaman TV lerde müzikli sekilde gecse nasil olur dedi bende biraz arastirdim DigiMenü diye bir system var onun gibi birsey nasil yapabilirim
TV Reklamlari angebotlari göözüksün
simdiden tskler

kowboy
01 Haziran 2017, 14:42
Slm Aslinda Digimenü ye gerek yok. cogu LCD tv USB player var. Bu is icin sadece biraz fantezi ve beceri lazim. öncelikle bir angebot u hazirla fil seklinde yada fotograf seklinde, usb den oynat. o zaten sürekli 24 saat ayni seyi onatip durur. extra bir cihaz almaniza gerek yok. digimenü dediginiz cihaz 300-400 euro. Kaydet USB ye angebotlari sonra usb den oynat. benim bildigim heryerde bu sekilde yapiliyor. gayetde iyi calisiyor. Dedigim gibi enzor is Angebot veya reklamlari hazirlamak. onuda bir sefer bir sablon yaptiginda sadece fiyatlari degistirirsin olur biter.

ayrtonsenna
01 Haziran 2017, 14:47
@kowboy ,Arkadasim biraz daha detayli anlatirmisin.?
Diyelim reklam lar resim yada pdf olarak hazir.
Nasil usb de lcd tv ler oynatacak ve sürekli tekrar layacak sekilde nasil oluyor.?
Usb ye hangi programla hazirlanip atilmali.?
Bu konuda bana da yardimci olursan cok sevinirim kardesim.
saygilar sundum.

VoLKan
01 Haziran 2017, 15:15
usta resimleri tek tek usb ye atarsin , tv nin ayar yerinden hani HDM1 - HDM2 secenekleri olur ya orda USB olur ona tiklarsin ve usb secenegini secersin ve ordaki tüm resimler sirayla oynar bukadar kolay hic durmaz :)

hOrOz
01 Haziran 2017, 16:52
PowerPoint ilede yapabilirsiniz

Tabi güzel bir sunum hazırlarsanız müzik resim ve video eklenebilir