PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Prepaid Kredi Karti

TipiTip
25 Mayıs 2017, 14:42
Merhabayin Arkadaslar

Malüm izin zamani yaklasti benim ve tahminen bir cok arkadasimizinda ilgisini ceker düsüncesindeyim

Yollarda Macarda ve eski Yugioslavya ülkelerinde

Euro ile ödedigimizde kaziklanma orani 99%

Kredi kartimi kullanmada cekingenim her ülkenin parasini bozdurmada uzun is

Icinizde Prepaid Kredi Karti kullanan varmi

Varsa tavsiye edermi , nelere dikkat etmek gerek

Kimse kalkip internet sayfalarindan link ekleyip al bak al oku gibi mesaj yazmasin

O kadarini bende biliyorum

Benim ögrenmek istedigim bu yollarda kullanan kisilerin gercek tercübeleri

Baslarindan gecen gercek olaylari bilmek ögrenmek istiyorum

Yardimci olanlara simdiden tesekkür ederrim

Not: ben zamaninda kullandim ama o sirket iflas etti birdahada almadim bayada zaman gecti

talo176
25 Mayıs 2017, 15:12
ben sparkasse den aldim (mastercard), mecbur kaldim almaya.. yoksa bende senin gibi cekingendim arkadasim..
ben karayol da ödeme yapmadim hic..
daha yeni aldim karti, o da sirf bu sene ucak ile gidiyoruz diye ve tüm bilet satici kredi kart (ve bazileri paypal, ama bilet basi yaklasip 20€ fark var) kabul ettigi icin..
(araba da kiraliyorum, ona da gerekecek kredi kart)
simdi ben giroflexx kunde oldugum icin, ücretsiz, ama kontoauszug icin gebühren aliyorlar..

uzun lafin kisasi, arabayla gitmis olsaydim, almiyacaktim kredi karti.. ec kartim la kullanirdim yine her zaman ki gibi..

TipiTip
25 Mayıs 2017, 15:22
Usta ama seninkisi Preepaid degil

Ben tamamen Prepaid istiyorum

Misal sadece otoban parasi akar yakit parasi ve yolda diger harcamalar icin üzerine 1000-1500 euro yükleyip yola cikacam

Olurya kaybolur calinir kopya edilir bir ödemede

Sadece üzerindeki para gitsin baska bir sahtekarlik olmasin diye

talo176
25 Mayıs 2017, 15:24
benimkisi ondan arkadasim.. aufladbare kreditkarte var (mastercard)..

https://abload.de/img/unbenannt1ngj7j.png

karti online banking veya überweisungsautomat dan dolduruyorum..

TipiTip
25 Mayıs 2017, 16:01
benimkisi ondan arkadasim.. aufladbare kreditkarte var (mastercard)..

https://abload.de/img/unbenannt1ngj7j.png

karti online banking veya überweisungsautomat dan dolduruyorum..

Ama hiç kullanmadım dimi

Fiyatı nasıl ödemeler falan

TipiTip
13 Temmuz 2017, 16:39
Arkadaşlar konuyu açmıştım

Ama sağlıklı cevap yazan olmadı

Kendim araştırdım ve alttaki Prepaid Kredi Kartını aldım

İzin yolunda Tank yapmak için Otoban Parası ödemek

için aldım

İçine 600 Euro Doldurup yola çıkmak istiyorum

Arabamın yakıtı için Otoban için ufak tefek harcamalar

İçin yeterli olur düşüncesindeyim

Ne yalan söyleyem kendi bankanın verdiği kartımı

Kullanmaya korkuyorum çekiniyorum diye aldım

Buna birşey olsa kopyalasar falan sadece üzerindeki para

Gidicek ondan dolayı aldım bunu

İhtiyacı olan alttaki linkten ismarlayabilir

Resim olarak kendi resminizi secebiliyorsunuz

Ben resim için sitemizin büyük ustası

@femo abime teşekkür ederim

Beni kırmadı ve bu resmi hazırladı

Kısmet olur geri dönersem

Edindiğim tecrübeleri sizler ile tekrardan paylaşırım

Şirket bu

https://payangocard.de

http://de.share-your-photo.com/img/fa6498dd4f.jpg

Osmanbey34
13 Temmuz 2017, 22:55
Merhaba Uzunköprü bilgine

Wie lange ist die PayangoCard gültig?

Die PayangoCard hat eine Laufzeit von 4 Jahren. Die Ihnen momentan vorliegende Karte ist bis zum Ende des auf der Karte angegebenen Monats gültig. Rechtzeitig (ca. 4 Wochen) vor Ablauf der Karte schicken wir Ihnen unaufgefordert eine Folgekarte zu. Die PIN ändert sich durch den Austausch Ihrer Kreditkarte nicht. Sollten Sie bis ca. 2 Wochen vor Ablauf keine Folgekarte erhalten haben, so teilen Sie uns dies bitte mit, damit wir Ihnen unverzüglich einen Ersatz zukommen lassen können.

Osmanbey34
13 Temmuz 2017, 22:56
baska arkadaslar almak istiyorsalar size tankstelle den tavsiye ederim

TipiTip
14 Temmuz 2017, 00:57
baska arkadaslar almak istiyorsalar size tankstelle den tavsiye ederim

O hangisi nasıl oluyor

KaRaBaCaK
14 Temmuz 2017, 07:36
slm,

ben n26 dan aldim konto actim orda IBAN falan veriyorlar Prepaid oluyor,
yüklemerli Kiosklardan yada direk IBAN LA yükleniyor

Osmanbey34
14 Temmuz 2017, 14:19
Tankstelle de prepaid Mastercard yada visa ala biliyorsunuz. online aktivieren yapip kulana biliyorsunuz. senelik kündigung oluyor. Ben mycard2go kulandim.... 1 sene sonra kündigen yaptim.

Plasma1981
22 Temmuz 2017, 23:42
N26 alin. Israrla tavsiye ederim

cuno611
29 Temmuz 2017, 22:17
Selam, simdi Sparkasse ninde Prepaid Kredi karti var. Tavsiyem onu alman cünki tanindik bir yer ve kafan rahat olur. Gebührleri bilmiyorum acikcasi.

Bir diger tavsiye edebilecegim kart Western Union Mastercard. 15 euro ya satin aliyorsun. Ve alir almaz ilk yükleme yapman lazim. Ben ilk basta bi 5€ yukleyip deneyeyim dedim. 2 ay denedim ve biraz miktarlari artirarak birseyler satin almayi denedim ve benzinciliklerde veya ALDI LIDL gibi yerlerde de ödeme yaptim. Onuda tavsiye edebilirim.

S&S
cuno611

hOrOz
29 Temmuz 2017, 23:01
https://www.gebuhrenfrei.com/4B/index.php/?channel=affiliate&partnerID=trackmytarget&campaignID=dynpagetest&ban=standard&affid=aff

Ben buradan sipariş ettim herşey bedava. İsterseniz sayfaya girin okuyun

ayontar
30 Temmuz 2017, 22:01
Ben 3-senedir kullaniyorum ,peny rewe gibi marketten bile doldurabilirsin,handy icin app süper ,kasada ödeme yaptigin anda cep de saniyesinde görürsün kac € cektigini (display meldung)
ayrica tr de alisveris veya nakit cektiginde birak banka kurunu serbest piyasada ki (zarraf)mesela kurdan bile fazla,cogu banka dan gebührenfrei cekebilirsin ,online yükleme yapabilirsin,sadece rewe de sanirsam %1 gebühr kesiyo ama para saniyesinde kartinda.
Mesela benim kuzen cocugu ege üniversitesinde okuyo aldi karti verdi cocuga cepden takip edebiliyo lazim oldugu anda saniyesinde überweisung.
Almanyada ki matbaada calisan arkadasim tavsiye etmisti her gecen gün büyüyen müsterisi artan bi banka cok kart yapiyolarmis.
Telefonisch bestellen yapabilirsin ama görüntülü yapman gerekiyo cünkü pasaportunu göstermen gerekiyo,arastirip 2 haftada gönderiyolar karti

https://n26.com/mastercard/?_sp=0d236269-79e7-4db8-ac25-157ef0b668e1.1501444088952&lang=de&?s_id=135501882&utm_medium=cpo&utm_source=affiliate&utm_campaign=financeads&utm_term=20574&lang=de

yargic
04 Kasım 2017, 23:50
Slm ustalar
Biraz uzun zaman olmus konuyu açalı ama bı sorum olacak bende bı prepaıd kredı kartı almayı düşünüyorum ama hangısı bılmıyorum çok var piyasada. Bu n26 prepaıd kredı kartı mı gebühren ne bunu normal peny ney demisin doldurmak ıcın nasıl oluyor yanı en fazla yüklemek ne kadar. Para çekerken gebühr nasıl. Bı detaylı bılgı vereseniz. Sayfasında pek bırsey bulamadım. Lımıt var mı. Paypala kullanabılırmıyım. Para gönderme gebühren felan

Sımdıden tskler

Ps. Daha başka varsa olabılır kart hangısı?

Ben 3-senedir kullaniyorum ,peny rewe gibi marketten bile doldurabilirsin,handy icin app süper ,kasada ödeme yaptigin anda cep de saniyesinde görürsün kac € cektigini (display meldung)
ayrica tr de alisveris veya nakit cektiginde birak banka kurunu serbest piyasada ki (zarraf)mesela kurdan bile fazla,cogu banka dan gebührenfrei cekebilirsin ,online yükleme yapabilirsin,sadece rewe de sanirsam %1 gebühr kesiyo ama para saniyesinde kartinda.
Mesela benim kuzen cocugu ege üniversitesinde okuyo aldi karti verdi cocuga cepden takip edebiliyo lazim oldugu anda saniyesinde überweisung.
Almanyada ki matbaada calisan arkadasim tavsiye etmisti her gecen gün büyüyen müsterisi artan bi banka cok kart yapiyolarmis.
Telefonisch bestellen yapabilirsin ama görüntülü yapman gerekiyo cünkü pasaportunu göstermen gerekiyo,arastirip 2 haftada gönderiyolar karti

https://n26.com/mastercard/?_sp=0d236269-79e7-4db8-ac25-157ef0b668e1.1501444088952&lang=de&?s_id=135501882&utm_medium=cpo&utm_source=affiliate&utm_campaign=financeads&utm_term=20574&lang=de

hOrOz
05 Kasım 2017, 00:24
Slm ustalar
Biraz uzun zaman olmus konuyu açalı ama bı sorum olacak bende bı prepaıd kredı kartı almayı düşünüyorum ama hangısı bılmıyorum çok var piyasada. Bu n26 prepaıd kredı kartı mı gebühren ne bunu normal peny ney demisin doldurmak ıcın nasıl oluyor yanı en fazla yüklemek ne kadar. Para çekerken gebühr nasıl. Bı detaylı bılgı vereseniz. Sayfasında pek bırsey bulamadım. Lımıt var mı. Paypala kullanabılırmıyım. Para gönderme gebühren felan

Sımdıden tskler

Ps. Daha başka varsa olabılır kart hangısı?

ben 3 aydır kullanıyorum süper bir kart
online alışverişlerde kullanıyorum Amazon dada Ebay de
Ben buradan sipariş ettim herşey bedava.
ilk defa lkimit düsük ama sonradan yükseliyor ilk geldiğinde 1000€ du şimdi benim 2000€ oldu
geld otomatlar için PIN
überweisunglar için Handy TAN geliyor

İsterseniz sayfaya girin okuyun
https://www.gebuhrenfrei.com/Home/

Preisverzeichnis
Kartengebühren Preise
Jahresgebühr (dauerhaft) 0,- Euro
Auslandseinsatzgebühr (weltweit) 0,- Euro
Bargeldabhebungsgebühr weltweit am Schalter/Bankautomat 0,- Euro
Kartenversand 0,- Euro
Kartensperre 0,- Euro
Notfallersatzkarte 0,- Euro
Ersatzkarte 0,- Euro
Ersatz-PIN (Geheimzahl) 0,- Euro
Duplikat Rechnung 0,- Euro
Adressrecherche 0,- Euro
Rechnungsversand (Porto) 0,- Euro
Kreditzinsen/Kosten Preise
Sollzins auf Ihre Einkäufe (Begleichung des Gesamtrechnungsbetrages bei Fälligkeit) 0 %
Sollzins auf Ihre Einkäufe bei Nutzung der Teilzahlungsmöglichkeit, 19,94 % p.a. Effektivzins (variabel und bonitätsabhängig) ab Transaktionstag, nominal pro Monat 1,53 %
Sollzins bei Bargeldabhebungen, 22,90 % p.a. Effektivzins (variabel und bonitätsabhängig) ab Transaktionstag, nominal pro Monat 1,73 %
Überschreitung des Kreditrahmens zum Zeitpunkt der Monatsabrechnung um mehr als 3% mindestens jedoch um 50,- Euro 3,- Euro*

* Dem Kunden ist der Nachweis gestattet, dass der Bank kein oder ein geringerer Schaden entstanden ist

yargic
05 Kasım 2017, 01:19
Ustam
Bu Advanzia kartı demı n26 degıl demı

Bu normal kredı kart mı yoksa prepaıd mı ?

ben 3 aydır kullanıyorum süper bir kart
online alışverişlerde kullanıyorum Amazon dada Ebay de
Ben buradan sipariş ettim herşey bedava.
ilk defa lkimit düsük ama sonradan yükseliyor ilk geldiğinde 1000€ du şimdi benim 2000€ oldu
geld otomatlar için PIN
überweisunglar için Handy TAN geliyor

İsterseniz sayfaya girin okuyun
https://www.gebuhrenfrei.com/Home/

Preisverzeichnis
Kartengebühren Preise
Bargeldabhebungsgebühr weltweit am Schalter/Bankautomat 0,- Euro
Kartenversand 0,- Euro
Kartensperre 0,- Euro
Ersatzkarte 0,- Euro
Adressrecherche 0,- Euro
Kreditzinsen/Kosten Preise
Sollzins auf Ihre Einkäufe (Begleichung des Gesamtrechnungsbetrages bei Fälligkeit) 0 %
Sollzins auf Ihre Einkäufe bei Nutzung der Teilzahlungsmöglichkeit, 19,94 % p.a. Effektivzins (variabel und bonitätsabhängig) ab Transaktionstag, nominal pro Monat 1,53 %
Sollzins bei Bargeldabhebungen, 22,90 % p.a. Effektivzins (variabel und bonitätsabhängig) ab Transaktionstag, nominal pro Monat 1,73 %
Überschreitung des Kreditrahmens zum Zeitpunkt der Monatsabrechnung um mehr als 3% mindestens jedoch um 50,- Euro 3,- Euro*

* Dem Kunden ist der Nachweis gestattet, dass der Bank kein oder ein geringerer Schaden entstanden ist

Selcuk8
05 Kasım 2017, 09:43
N26 nın reklamını yapmak gibi olmasın ama benim de bir arkadaşım da var. Bana çok iyi olduğunu söyledi. Almanya ya döndüğüm de bende kendime sipariş ederim 1 tane

Osmanbey34
05 Kasım 2017, 14:02
Burada niye o kadar basinizi yoroyorsunuz anlamiyorum

1. Kredit Karti istiyorson git hausbank dan al
2. prepaid istiyorsan her kösede satiliyor

Hangi kart alirsan al, sized biyerden para, gebühr istiyorlar. n26 normal banka olarak geciyor. ve cogu kisi ye de sebepsiz cikis veriyor. bi arastirin.

benden size tavsiye . normal kredi karti Hausbank, ve prepaid tankstelle den alin. ilk önce sorulacak soru ben bu karti ne icin aliyorum ? sene 1 kere alisveris yapacaksaniz bence hic almayin. trye giderken kulanmak istiyorsaniz alin bi prepaid yeterli. n26 yazdigim gibi, bi normal banka gibi calisiyor !

cevremde bir kac kisi taniyorum. sparkasse dan gold kartlari var. havalarindan yanindan gecilmiyor. ama yazdigim gibi karti kulanmayinca bence anlami yok.

hOrOz
05 Kasım 2017, 14:19
1. Kredit Karti istiyorson git hausbank dan al

boşu boşuna yılda 70-80€ niye vereyim

Ustam
Bu Advanzia kartı demı n26 degıl demı

Bu normal kredı kart mı yoksa prepaıd mı ?

bu kart normal kredi kartı prepaid değil
Advenzia bir Luxemburg Bankası

izine giderken bileti bu kartlan ödedim
her ay sonu hesap geliyor mesela diyor en az 30€ ödeme yapmalıınız
herşeyi online görebiliyorsun
bir kiralık araba angebotu vardi 5 gün Budget ten araba kiraladım
kiranın %5 ni geri ödüyor
Türkiye deki Budget " Abi günlüğü 93 TL ye arabayı ucuza vermişler" dedi

Osmanbey34
05 Kasım 2017, 14:35
Horoz abim sen isi ilerlet misin. :)

ben genel anlamda yaziyorum. cogu kisi kart aliyor cep te duruyor ve bosu bosuna gebühr ödeniyor. evet 70 - 80 euro cok para ama diger sirketlerde baska yerden gebühr kesiyor. sollzins den olsun biyerden birsey yinede oluyor. bu devir de hic kimse bedava birsey vermiyor.

yargic
06 Kasım 2017, 01:36
Tskler horoz usta
Ama bana prepaıd kartı lazım . Ben ıs ıcın almayı düşünüyorum yanı gırıs cıkısları kontrol etmek ıcın daha sağlık olur bıde de karta nekadar varsa ona göre harca yaparım ����.

ali14
06 Kasım 2017, 08:54
Merhaba arkadaslar

bende n26 kart ismarliyacaktim 5.90 aylik sigorta gebür yazaiyor bu nasil oluyor

birde hangi kontayi seciyorsunuz privat ve geschaflich ve sadice privat yaziyo n26 ve n26 blak

yardimlar icin sag olun

saygilar

yargic
10 Kasım 2017, 17:32
Slm ustalar

Dün Sparkasse gittin prepaıd kredı kartı ıcın. Çok pahalı ayda 34,99 ödüyorsun bıde burda para çekmek ıstersen 4,50 para alıyorlar. Bıraz saçma geldı bana yurtdışında bedava burda 4,50.

Bu n26 sormuştum burda bıraz ben baktım ıyı benzıyor aylık yok ve para çekmek ıstersen ayda 5defa bedava sadece yurtdışı çekersen 1,6 % alıyorlar galıba ve en güzeli her yerden doldura bılıyorsun Real REWE penny gıbı yerlerden. Sizce nasıl kullana var mı bunlar doğru mu açıl yardım

https://docs.n26.com/legal/home/de/account-pricelist-latest.pdf

ffb
12 Kasım 2017, 14:41
Ben PrePaid olarak Fidor SmartCard (https://www.fidor.de/personal-banking/card) kullaniyorum ve memnunum.
- Mastercard, Maestro und kontaktloses Bezahlen
- dazu das kostenlose Fidor Smart Girokonto nutzen
- 0€ Jahresgebühr
- bis zu 2€ Bonus pro Monat

Benim degisik kullandigim kredikartlarin avantajlarini bu forumda yasmisdim.

yargic
12 Kasım 2017, 15:06
Ustam
anladığım kadar bu monatsgebühr freı normal kredit kartı ben Prepaid istiyorum.
Baktım 15€ Senelık gebühr var.

Sen bunu ne kadardır kullanıyorsun başka Kosten var mı mesela automaten Geld abheben geld transfer

Ben PrePaid olarak Fidor SmartCard (https://www.fidor.de/personal-banking/card) kullaniyorum ve memnunum.
- Mastercard, Maestro und kontaktloses Bezahlen
- dazu das kostenlose Fidor Smart Girokonto nutzen
- 0€ Jahresgebühr
- bis zu 2€ Bonus pro Monat

Benim degisik kullandigim kredikartlarin avantajlarini bu forumda yasmisdim.

ffb
12 Kasım 2017, 19:10
slm yargic,

benim bahsettiğim kredit kart PrePaid.
Senelik Gebühr falan yok. Fiyat listeside (https://www.fidor.de/document-center/documents#PLVZSmartCard) Fidor SmartCard bölümüne bak. Jahresgebühr Fidor Debit Mastercard da var benim kullandigim Fidor SmartCard

Ben bunu iki senden beri günklük alisveriste ve Fremdwährungsgebühr olmadigi icin sila yolunda kullaniyorum. Ayda 2x Geldabheben kostenlos fazlasi ücretli. Parak abheben yapmazsan sana aysonunda 2 Euro hediye ediyorlar. Artik her yerde Kreditkarte ve Contactless ödeme yapildigindan nakit paraya ben gerek duymuyorum.

Ben her ay Girokonto´dan Dauerauftrag ile bu karta para Überweisen yapip kullaniyorum.

yargic
13 Kasım 2017, 02:24
Selamünaleyküm usta

Iyimis ozaman birsey sorcagim bunu außer Überweisung baska doldura biliryormuyuz mesela bazi kartlari rewe real gibi yerlerden oluyor olurmu. Limit var mi kartta mesela 2000—3000 atabilirmiyim. Bide bir kac defa para cekmek bedava dedinya gunde kaca kadar cekebiliyoruz burdada 1000€ limit mi var gunluk normal bankalar gibi

Simdiden tskler cevaplar icin

slm yargic,

benim bahsettiğim kredit kart PrePaid.
Senelik Gebühr falan yok. Fiyat listeside (https://www.fidor.de/document-center/documents#PLVZSmartCard) Fidor SmartCard bölümüne bak. Jahresgebühr Fidor Debit Mastercard da var benim kullandigim Fidor SmartCard

Ben bunu iki senden beri günklük alisveriste ve Fremdwährungsgebühr olmadigi icin sila yolunda kullaniyorum. Ayda 2x Geldabheben kostenlos fazlasi ücretli. Parak abheben yapmazsan sana aysonunda 2 Euro hediye ediyorlar. Artik her yerde Kreditkarte ve Contactless ödeme yapildigindan nakit paraya ben gerek duymuyorum.

Ben her ay Girokonto´dan Dauerauftrag ile bu karta para Überweisen yapip kullaniyorum.

hOrOz
13 Kasım 2017, 02:48
Selamünaleyküm usta

Iyimis ozaman birsey sorcagim bunu außer Überweisung baska doldura biliryormuyuz mesela bazi kartlari rewe real gibi yerlerden oluyor olurmu. Limit var mi kartta mesela 2000—3000 atabilirmiyim. Bide bir kac defa para cekmek bedava dedinya gunde kaca kadar cekebiliyoruz burdada 1000€ limit mi var gunluk normal bankalar gibi

Simdiden tskler cevaplar icin
sayfaya girip niye bakmıyorsun ?
https://www.fidor.de/document-center/documents#Preise

sekilsef
08 Nisan 2018, 19:58
Selam arkadaslar

bana kredi karti lazim ama direk benim normal giro kontom ile baglantili olmali yani kontomda para varsa kredi kartini kullanicam yoksa minusa girmemesi lazim ,,, bi nevi guthaben yükler gibi yani masrafi olmamasi lazim

bildiginiz tavsiye edebileceginiz kredi karti varmdir..saygilar

TipiTip
08 Nisan 2018, 20:28
https://www.ozbeceriksizler.com/showthread.php?47555-Prepaid-Kredi-Karti&highlight=prepaid

hOrOz
08 Nisan 2018, 20:37
Selam arkadaslar

bana kredi karti lazim ama direk benim normal giro kontom ile baglantili olmali yani kontomda para varsa kredi kartini kullanicam yoksa minusa girmemesi lazim ,,, bi nevi guthaben yükler gibi yani masrafi olmamasi lazim

bildiginiz tavsiye edebileceginiz kredi karti varmdir..saygilar

Konto ile olursa onu bankandan yapman gerek

bu kart prepaid değil

bir senedir bunu kullannıyorum http://www.gebuhrenfrei.com

ilk açılışta limit 800€ ama zamanla geri ödecikçe limit yükseliyor

şuanda 5000€ oldu

Bargeldabhebungsgebühr weltweitam Schalter/Bankautomat 0,- Euro
Kartenversand 0,- Euro
Kartensperre 0,- Euro
Ersatzkarte 0,- Euro

Sollzins auf Ihre Einkäufe (Begleichung des Gesamtrechnungsbetrages bei Fälligkeit)0 %
Sollzins auf Ihre Einkäufe bei Nutzung der Teilzahlungsmöglichkeit, 19,94 % p.a. Effektivzins (variabel und bonitätsabhängig) ab Transaktionstag, nominal pro Monat)1,53 %
Sollzins bei Bargeldabhebungen, 22,90 % p.a. Effektivzins ab Transaktionstag, nominal pro Monat1,73 %
Überschreitung des Kreditrahmens zum Zeitpunkt der Monatsabrechnung um mehr als 3% mindestens jedoch um 50,- Euro3,- Euro*
Adressrecherche 0,- Euro

kmsenes
22 Nisan 2018, 19:55
Peki usta Türkiyedeki alisveris sitelerinden bu kredi kartini kullandinmi? Kullandiysan gebühren durumu yada tl ödemesini nasil eur olarak hesapliyor arada fark cok oluyormu aceba tebrüben varsa tabi

durak78
22 Nisan 2018, 20:21
bulabileceniz en iyi präpaid karti.

http://avrupali-turk.com/threads/revolut-kredikarti-bulunmaz-firsat.268/

hOrOz
22 Nisan 2018, 20:24
Peki usta Türkiyedeki alisveris sitelerinden bu kredi kartini kullandinmi? Kullandiysan gebühren durumu yada tl ödemesini nasil eur olarak hesapliyor arada fark cok oluyormu aceba tebrüben varsa tabi

ben sadece Pegasus dan sadece iç hatlar için uçak bileti aldım hiç bir kesinti olmadı

Kredi kartı şirketinin anlaşmalı olduğu sirket üzeri Türkiye de araba kiraladım %5 kira bedelini geri ödediler

tabiki onlar TL yi serbest piyasadaki kurdan değil resmi kurdan hesaplıyorlar

yoksa kartın hiçbir yıllık ücreti kullanım ücreti yok

ben memnunum sadece geri ödemeleri zamanında yapacaksın o kadar

Birbey 3.0
22 Nisan 2018, 21:27
Benimde Advanzia kredi kartı var. Türkiyde kredi kartı geçip geçmediği o şirketine bağlı. Mesela Turkcell kredi kartı ile kontör yükleyemiyorum, çünkü Turkcell yurt dışı kartını herhalde kabul etmiyor. Otobüs bileti alayım dedim Anadoludan, aynısı oldu. N11'de de öyle.

Benzini ben hep ec-karte aldım. 0.50 - 0.75 ücret kesiyorlardı okadar. Kurda bir fark göremedim.

Ayrıca af buyrun, kimse alınmasın burda, bu Cent mızmızcılarını anlayamıyorum. Etrafımda bu kişilere bakıyorum, hep aynı tipler. Kahvede her hafta sonu 50 Euro harcar, sigarasının keyfinden vaz geçmez, ama ondan sonra sineğin yağını hesaplar.

Her sene Türkiye'de ec kartem ile öderim hiç bir sıkıntı yok. Kredi kartım sadecd acil durumlar için kullanırım. Kaç yıldır lazım olmadı.

Birde şu mantığıda anlamıyorum. Ben kontörlü kartım olsun istiyorum, konto minusa girmesin. Ya kardeşim elinde bank appin var. Aç bak ona göre harca. Yoksads appin, iradene sahip ol ona göre harca.

Revolt kartına gelince. O anlatan kimse uzun uzun yazmış ama hiç birşey anlatmamış.

durak78
23 Nisan 2018, 08:49
valla ben oradan okudum ve hemen revolut app indirdim ve kullaniyorum simdiye kadar yaklasik 3000€ luk alisveris yaptim , tl 5,11 ken 500€ bozdum türkiyede harcamak icin . orada sadece ön info verilmis , internetde bir sürü info var , youtube videolari var sen neyi anlatmasini isterdin onuda ben anlamadim :) playsotre gircen app i indiricen hesabini verzifieren yapican , karti siparis edicen bitecek , varsa sorun sor cevaplayayim.

gentlement
23 Nisan 2018, 11:44
Allah´dan kredi karti kullanmayi kendime aliskanlik edinmedim. Yillardir Kredi Kartim vardir ancak THY ucak biletlerini almanin haricinde cok gerekli olmadigi sürece el sürmüyorum. Türkiye´de benzin ödemelerini pesin para yaptigim icin sorun zaten yasanmiyor.

Birbey 3.0
23 Nisan 2018, 12:06
Zaten Kredi kartı günlük hayatda gereksiz. İzinde bile ben herşeyi ec Karte ile ödüyorum. Arabayla gidersem Benzinide. Anında Kontondan kesiliyor. Kurda kazık değil. 50 cent alsınlar.

Revoluta kartı hayatda kullanmam. Adamlar yurt dışında. Bunlar hayırına mı çalışıyor? Birde açarken pasaportumun ve benim resmi cekip yollamamı istiyorlar. Hergün internetde başkasını kimliği ile sahtekarlık yapılıyor. Güvenli şirketmi nerden bileyim? Arkasında büyük bir şirket olur tamam derim. Arkasında rus mu var kim var.

Kalsın. En iyisi Gebuhrenfrei.com

Sıkışırsak kullanırız.

Arkadaşın aylığı çok düşük kimse kredi kartı vermiyordu. Yolda yolakta her ihtimale karşı olsun istiyorsu. Burası başta 300 Euro verdi. Bir kaç ay biraz Benzin aldı ve zamanında ödedi. Adamlar 2500 Euro yaptı. Kullanmıyor ama kafası rahat.

Cologne
30 Haziran 2018, 20:47
Merhabayin Arkadaslar

Malüm izin zamani yaklasti benim ve tahminen bir cok arkadasimizinda ilgisini ceker düsüncesindeyim

Yollarda Macarda ve eski Yugioslavya ülkelerinde

Euro ile ödedigimizde kaziklanma orani 99%

Kredi kartimi kullanmada cekingenim her ülkenin parasini bozdurmada uzun is

Icinizde Prepaid Kredi Karti kullanan varmi

Varsa tavsiye edermi , nelere dikkat etmek gerek

Kimse kalkip internet sayfalarindan link ekleyip al bak al oku gibi mesaj yazmasin

O kadarini bende biliyorum

Benim ögrenmek istedigim bu yollarda kullanan kisilerin gercek tercübeleri

Baslarindan gecen gercek olaylari bilmek ögrenmek istiyorum

Yardimci olanlara simdiden tesekkür ederrim

Not: ben zamaninda kullandim ama o sirket iflas etti birdahada almadim bayada zaman gecti

Arkadaslar konu eski ama, bu prepait karti Tanstelle ler de bulamadim.. Bugün 4 tane tankstelle ye baktim hicbirinde de kalmamis.. Bu kartlardan kullanan varsa biraz daha tecrübelerini yazabilir mi? Bir de bu kartlarin hangisi daha iyi , bunlari nasil dolduruyoruz , kayit yaptirmamiz felan gerekiyor mu?

Ben de diger arkadaslarin yazdigi gibi sadece izin yolunda kullanip sonra da cöpe atacagim, öyle bir kart istiyorum..

Birbey 3.0
30 Haziran 2018, 21:00
Neden kontürlü kredi karti ariyorsunki? Al yillik ücreti olmayan bir kredi karti, mesela Santander veya gebuhrenfrei.com cebinde dursun. Ha irademe sahip cikamam fazla harcarim diyorsan, o baska bir sorun.

Kontörlü kredi kartlara para veriyorsun. Üstüne onlarida önce üstüne kimligini gösterere kayit ediyorsun. Önceden bu kontürlür kredi kartlari kayit olmadigi icin millet dedigin gibi alip geciyordu. Simdi kayit gerekli. Cogu tanksteller bu kayit islemi ile ugrasacak vakti yok. Adam kasada 15 dk. kimlik kayit islemei yapamaz. Onun icin büyük ihtimal hepsi kaldirdilar.

En güzeli irade sahip cik ve kredi karti al. Illaki kontürlü olsun diyorsan, burada var. Ama her yil yenisini alman ve her yil yeniden ücret ödemen gerek.

https://finanzen.check24.de/accounts/d/kreditkarte/result.html?withoutGiro=true&b2bid=50&cpid=checkbank&hideTeaser=1&prepaid=true&cardType=PREPAID

yada bu var:

https://www.mycard2go.com/#page7

.onur
30 Haziran 2018, 21:58
Ben bundan kulaniyorum

https://www.mycard2go.com/#page7

Bezilikten aldim eve gelip internet üzerinden kayit yapiyorsun ama yanliz 100€ yatirabiliyorsun ister direkt übervasungla ister
Benzinlikte direk yatiriyorsun 100€ yatirirsan 99€ hesaba geciyor.

Ama daha fazla para yatirmak istersen o zaman kimligini postahaneden göndererek kayit yaptiriyorsun o zaman istedigin kadar para yükleyebiliyorsun.

Ben üç yil önce sila yolunda hep bunu kulandim birde internetten hep bu kartla alisveris yapiyorum
Her yil kart degistirmene gerek yok

ffb
01 Temmuz 2018, 18:39
Özellikle silayolunda Prepaid Kredikartinla ödeme yapmakda fayda var.

Bende bulunan veya tavsiye edebliecegim Kartlarin listesi. Bu bütün karlarda ödeme yaparken Fremdwährungsgebühr yok.
Prepaid Kredit Karte
Vimpay (https://www.vimpay.de) . Herkese acilirsa VIMpayGo cok güzel bir ürün
N26 (https://n26.com/de-de/)
Revolut (https://www.revolut.com/de/?lang=en)

Normale Kreditkarte
1plus Visa Card (https://www.santander.de/privatkunden/konten-karten/karten/1plus-visa/) 1% Tankrabatt. Aysonunda sana Kartla yapilan ödemelere fatura geliyor ve onu hesabindan havale etmen gerekiyor
Gebührenfrei Mastercard GOLD (https://www.gebuhrenfrei.com/Home/) Aysonunda sana Kartla yapilan ödemelere fatura geliyor ve onu hesabindan havale etmen gerekiyor

Check 24´de tam isine gelen veya yüksek provizyon aldigi kartlarin reklamini yapıyor. Burada (https://www.cardscout.de/kostenlose-kreditkarten) biraz daha fazla hakiki alternatiflere bakabilirsiniz. Benim sunduğum kartlardan harici Barclaycard New Visa Normal Kreditkarte´ye baska bir alternatif olabilir

@Cologne: Niye karti izin yolunda kullandiktan sonra cöpe atmak istiyorsun. Izinden sonra üzerindeki olan parani heyabina havale et ve bos dursun. Aylik ücreti yok, gelecek sene yine kullanirsin.

Birbey 3.0
01 Temmuz 2018, 19:14
Sıla Yolunda kredi kartına bile gerek yok. Ec Karte yeter. Sadece abuk supuk yerlerden almayın bilinmiş yerlerden alın, kart ile öderken pini verirken öbür eliniz ile örtün gözükmesin diye ve adamın kartı nerden çekteğine bakın yeter.

Ben milleti anlamıyorum. Kac yıldır gidiyorut, bebekliğimden beri daha ne kazık yedik, nede başka birşey. Yok benzindensu çıktı falanda fistan. Biraz gözümüzü açık gidelim hiç birşey olmaz.