PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Advanzia Gold visa karte

semih_stgt
25 Mayıs 2017, 12:56
slm arkadaslar

Basliktaki yazdigim visa kredit karte icin daha önce tecrübe edinmis arkadaslar varsa onlarin fikirlerini ihtiyacim var.Gecen seneden beri bu kart elimde ama bunu kullanmaya acikcasi cekiniyorum .aslinda Yurtdisinda kullanim icin ideal bir kart 7 haftaya kadar alisverislere yapilan ödemelerden faiz almiyorlar, yurdisinda para cekme makinalarindan cekilen paralardan gebühr ödemiyorsun ama yinede cekiniyorum yazdigim gibi bu kartla tecrübesi olan arkadaslardan yardimci olmalarini rica ediyorum

selamlar semih_stgt

salsala09
25 Mayıs 2017, 14:07
Slm Semih ben 8 senedir kullaniyorum hic bir problem yasamadim,ben 7000 euro ya kadar para cekebiliyorum.6 hafta sonra sana email geliyor ,bu kadar borcun var diye istersen hepsini yatiriyorsun istersen belli bir miktarini,hepsini ödemessen geriye kalan paranin faizini ödüyorsun.Ben yurtdisinda sadece bu karti kullaniyorum.Tavsiye ederim.Hic bir problrm yasamadim 8 senedir.

semih_stgt
25 Mayıs 2017, 14:39
cevabin icin tskler salsala kardesim, yurtdisinda para cekimlerinde gebühr aliyorlarmi? islem parasi yani almanya disinda katilanlarda var anlasilsin isterim

salsala09
25 Mayıs 2017, 14:41
ben hep ziratbankasi yada isbankasindan cektim hic bir gebühr alinmadi.Internet alisverislerinde de kullaniyorum,orda da hic bir gebühr yok.

semih_stgt
25 Mayıs 2017, 14:44
Bu sene izinde kullanirim o zaman.limit 800 € yapmislar cogaltmalari icin mail yazdim bakalim ne olacak.Türkiyeye izine giderken yanimizda para götürmeninde anlami yok bu kart sayesinde

*05300
25 Mayıs 2017, 15:14
Ben USA da bile kullandim. Hic problemsiz.

salsala09
25 Mayıs 2017, 15:54
aynen öyle karti kullandikca limit artiyor zaten.

semih_stgt
25 Mayıs 2017, 16:09
salsala09 kardesim Türkiyedeki TL para cekimlerindede islem parasi almiyorlar degilmi? eger TR de kullandinsa tabi

Cesur69
25 Mayıs 2017, 16:10
bende memnunum ama faizleri biraz yüksek

matrix64
25 Mayıs 2017, 17:45
Bende 5-6 yıldır kullanıyorum hiçbir problem le karsilasmadim. Sila yolundada Türkiye dede sorun olmadi. Para çEkimlerinde gebühr yok ama hemen faiz işliyor ve faizler yüksek.

salsala09
25 Mayıs 2017, 23:58
salsala09 kardesim Türkiyedeki TL para cekimlerindede islem parasi almiyorlar degilmi? eger TR de kullandinsa tabi

Semih kardes ben hep hangi ülkedeysem o ülkenin parasini cektim zaten,yani TR de TL cektim,euro cekmedim.TL den ekstra bir para alinmiyor.

jackdeal
26 Mayıs 2017, 08:22
Bende bu Bankanin Mastercard`ini (inklusive Reiseversicherung) kullaniyorum hem Online Alisverislerde hemde Tr ve diger Avrupa ülkelerinde Bankamatiklerde hic bir sorun yasamadim.
Türkiyede 1000,- € kadar nakit cekimlerinde 5-6,-€ islem parasi ödemisimdir buda normal bence.. Yanliz zamaninda geri ödenmediginde tabiki faizi biraz yüksek olur diger bircok Bankanin Kartina kiyasla.. Selamlar

durak78
26 Mayıs 2017, 09:03
%22,90 faiz biraz abarti ama,,, birde parayi zamaninda öemezsen faiz parayi cektigin andan itibaren isleniyor sanirim

muzo2002
26 Mayıs 2017, 12:01
Bende senelerdir kullaniyorum bu sene ilk defa ING DIBA´nin ATM sinden nakit para cektim Türk lirasi %4 para kesildi ing diba parayi aldi maalesef

Gezgin19
29 Mayıs 2017, 23:50
Bende kullaniyorum, ama sadece internet alisverisi icin...simdiye kadar sorun yasamadim...Telefonla bilgi icin aradigimdada cok saygililar ve ilgileniyorlar.

derebogazli
30 Mayıs 2017, 09:15
Ben yeni bu karti aldim anladigim kadariyla faizleri biraz yüksek aslinda ben prepaid olarak kullanmak istiyordum öyle olmuyormus artik alisverislerden sonra email geliyormus ordaki iban numarasiyla beraber ödeniyormus simdiye kadar kullanmadim gerektiyi zaman kullanmayi düsünüyorum alisveristen sonra 7 haftayasa gercekten güzelmis kullandiktan sonra tecrübelerimi yazarim müracati yaptim kart geldi simdiye kadar hersey güzeldi

derebogazli
30 Mayıs 2017, 09:18
Slm Semih ben 8 senedir kullaniyorum hic bir problem yasamadim,ben 7000 euro ya kadar para cekebiliyorum.6 hafta sonra sana email geliyor ,bu kadar borcun var diye istersen hepsini yatiriyorsun istersen belli bir miktarini,hepsini ödemessen geriye kalan paranin faizini ödüyorsun.Ben yurtdisinda sadece bu karti kullaniyorum.Tavsiye ederim.Hic bir problrm yasamadim 8 senedir.

Arkadasim parayi ceker cekmez faiz isliyormu yada belirli bir süreden sonrami islemeye basliyor
tesekkürler

matrix64
30 Mayıs 2017, 13:44
Arkadasim parayi ceker cekmez faiz isliyormu yada belirli bir süreden sonrami islemeye basliyor
tesekkürler

Parayi ceker cekmez faiz isliyor.

sinan28
02 Haziran 2017, 12:24
Yurtdisinda ödedigin zaman faizde yok ücretde yok, yanliz Bankamatikden (yurtici veya yurtdisi farketmiyor) para cektigin zaman faiz isliyor.

Hüseyin03
13 Haziran 2017, 17:00
Benimde bir kaç sorum var. Bana bugün mail geldi kartımı yollayacaklarına dair 2 hafta içinde kart elimde olacakmış . Şimdi sorum kart geldi mi hemen kullana biliyormuyum veya freischalten fln mı edinmesi lazım. Aylık kağıdı pasaport vs göndermemiz gerekiyor mu ? Cevaplar icin şimdiden teşekkürler

Hüseyin03
16 Haziran 2017, 12:45
Güncel arkadaşlar cevap alırsam cok sevinirim

Hüseyin03
17 Haziran 2017, 16:18
Arkadaslar tekrar yazdığım için kusura bakmayın. Şimdi bir kaç sorum var. Bugün kartım geldi. İmzalayıp yollamak lazımmış icinde bi kağıt var onu. Ondan sonra şifre geliyormuş. Telefonla aradığımda 100€ limit var dediler limit nasıl yükseliyor onu merak ettim? Birde o kağıdı imzalamayıp yollamadıktan sonra registrieren olmuyormus doğru mu acaba
Şimdiden cevaplar için sağolun

ereli
17 Haziran 2017, 18:16
bende aldim advance den 5000€ limit var sana niye 100€yapmislar calisiormusun ve bönitet de bakiyler istersen bi ara orayi saygilar

fuk_18
17 Haziran 2017, 18:29
limit daha sonra yukseliyor ama 5000 bin limit olunca insan cok harciyor 2 3 bin limit sinirlayin yoksa geri ödemesi cok zor oluyor

Hüseyin03
17 Haziran 2017, 18:30
bende aldim advance den 5000€ limit var sana niye 100€yapmislar calisiormusun ve bönitet de bakiyler istersen bi ara orayi saygilar

Maalesef şuan iş arıyorum ama mektup da yazıyor eğer kullanırsanız limit yükselir diye. Tek kafama takılan registrieren dedim olmuyor. Acaba önce pin mi gelmesi lazım

matrix64
17 Haziran 2017, 18:34
Arkadaslar tekrar yazdığım için kusura bakmayın. Şimdi bir kaç sorum var. Bugün kartım geldi. İmzalayıp yollamak lazımmış icinde bi kağıt var onu. Ondan sonra şifre geliyormuş. Telefonla aradığımda 100€ limit var dediler limit nasıl yükseliyor onu merak ettim? Birde o kağıdı imzalamayıp yollamadıktan sonra registrieren olmuyormus doğru mu acaba
Şimdiden cevaplar için sağolun
İmzalanıp yollanacaksa mecburen yapacaksın kartı kullanmak istiyorsan. Her ay harcama yapıp duzenli geri ödedikten sonra limit kademeli olarak yukseliyor. Tanıdık birinde yükselmemişti kendi telefonla arayıp yükseltebilmişti.

Hüseyin03
17 Haziran 2017, 20:26
İmzalanıp yollanacaksa mecburen yapacaksın kartı kullanmak istiyorsan. Her ay harcama yapıp duzenli geri ödedikten sonra limit kademeli olarak yukseliyor. Tanıdık birinde yükselmemişti kendi telefonla arayıp yükseltebilmişti.

Teşekkür ederim cevap için, yalnız kafama takılan Karte registrieren icin de mi önce pin gelmesi lazım onu merak ettim? Çünkü kart numarasını verince yanlış diyor sayfalarında!

fuk_18
18 Haziran 2017, 01:54
normalde atm den kullandigin pine gerek yok online kullanmak icin kart geldikden sonra arayip aktif etmen gerekiyor, sonra online hesabina bakman icin sitesinden kayit olcaksin ondan sonra istedigin an bakabilirsin ekstralarina ama dedigim gibi 2 bin koy limiti yükselte ben suan cok zorlaniyorum aylik fazi 152 euro 5 bin euronun

Hüseyin03
21 Haziran 2017, 13:53
normalde atm den kullandigin pine gerek yok online kullanmak icin kart geldikden sonra arayip aktif etmen gerekiyor, sonra online hesabina bakman icin sitesinden kayit olcaksin ondan sonra istedigin an bakabilirsin ekstralarina ama dedigim gibi 2 bin koy limiti yükselte ben suan cok zorlaniyorum aylik fazi 152 euro 5 bin euronun

Tekrar tekrar yazdığım için kusura bakmayın. Bir kaç sorum var, şimdi mesela internetten bu kart ile ödediğim zaman ve para otomatiğinden para çektiğim zaman ne kadar Zins geliyor orasını pek anlamadım. Aydınlatırsanız sevinirim

ffb
21 Haziran 2017, 19:26
Burada (http://www.ozbeceriksizler.com/showthread.php?48156-Kredi-Kartlari-hakkinda-bilgi) Advanzia hakkinda bilgileri yazmisdim. Para cekersen 22,90%, Kartla ödeme yapipda gelen faturayi tamamen ödemessen 19,94%

Plasma1981
26 Haziran 2017, 22:47
Cok ihtiyaciniz yoksa hic bulasmayin bence. Alin bitane prepaid kredi karti kendiniz icine para doldurun, biletmi aliyosunuz alisverismi artik kendi tercihiniz..
Öbür türlü bankalar Schufaya anmelden yapip ne kadar limit actiysa karta sizi kredilendiriyo. Yani schufada score yükselmis oluyo.

Hüseyin03
27 Haziran 2017, 11:10
Cok ihtiyaciniz yoksa hic bulasmayin bence. Alin bitane prepaid kredi karti kendiniz icine para doldurun, biletmi aliyosunuz alisverismi artik kendi tercihiniz..
Öbür türlü bankalar Schufaya anmelden yapip ne kadar limit actiysa karta sizi kredilendiriyo. Yani schufada score yükselmis oluyo.
Teşekkür ederim cevap icin. Sanırım kullandıkça limit yükseliyor diye biliyorum belkide yanlış biliyorumdur

ffb
28 Haziran 2017, 22:05
Slm,

Advanzia Schufaya anmelden yapimyor.

tufanci
28 Haziran 2017, 23:40
Slm, Schufaya kayit yapiyor advanzia

Hüseyin03
03 Temmuz 2017, 13:03
Arkadaşlar ay bası geldi hala Rechnung yok neden acaba