PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arabayi 1sene abmelden yapmak istiyorum

Kappadox
22 Mayıs 2017, 21:09
merhaba arkadaslar arabayi bazi neden lerden dolayi 1 sene arabayi abmelden yapmak istiyorum. araba 2009 model bmw garajda duracak, garaj kalarüferli
7ci aydan mayis 2018 kadar garajda duracak
Türkiyeden tanidiklar gelirken arabayi aküden sökerler tekerleri havada gelirlerdi
ayda bir 5 dak arabayi calistirsam diyorum sorun olmaz diye düsündüm
birde abmelden yapinca sadece sigorta ya söylesem yeterlimi vergisi finanzamt onlar mi yapiyor

birde plaka vermek istemiyorum yani arabayi abmelden yapinca plakayida iade mi etmem gerekiyor seneye ayni plakaya actirmak istiyorum sorun olurmu...

hOrOz
22 Mayıs 2017, 22:16
merhaba arkadaslar arabayi bazi neden lerden dolayi 1 sene arabayi abmelden yapmak istiyorum. araba 2009 model bmw garajda duracak, garaj kalarüferli
7ci aydan mayis 2018 kadar garajda duracak
Türkiyeden tanidiklar gelirken arabayi aküden sökerler tekerleri havada gelirlerdi
ayda bir 5 dak arabayi calistirsam diyorum sorun olmaz diye düsündüm
birde abmelden yapinca sadece sigorta ya söylesem yeterlimi vergisi finanzamt onlar mi yapiyor

birde plaka vermek istemiyorum yani arabayi abmelden yapinca plakayida iade mi etmem gerekiyor seneye ayni plakaya actirmak istiyorum sorun olurmu...

sorun olmaz

zaten abmelden yapınca herşey otomstik oluyor

vergisi filan otomatik olarak geri gelir

sadece bazi sigortalar bir sene kullanmayınca sigortayı bir basamak geri atıyorlar yani yükseliyor

Plaka da sende kalabilir ileride aynı plakayı kullanabilirsin