PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Häcker Einbauküche tavsiye

Labarnas
21 Mayıs 2017, 19:39
Herkese slm,Arkadaslar;yeni bir Einbauküche alacagiz.Häcker marka ön plana cikti arastirmalarimiz sonucunda.Aramizda bu mutfaktan almis ve memnun Kalmis arkadaslar varsa onlarin tavsiyelerine ihtiyacim var.Ilgi ve alakaniz icin simdiden tesekkürler.

deliormanli43
21 Mayıs 2017, 20:57
Slm arkadasim ben onbes senedir mutfak montaji yapiyorum Häcker kaliteli mutfak fakat fiati biraz pahalidir Nobilia bakarak

Labarnas
22 Mayıs 2017, 12:57
Tesekkürler arkadasim.Eksik olmayasin.

Ustam,iki alternatif var Häcker Classic ya da Systemat tavsiyen hangisi olur

hunter786
22 Mayıs 2017, 18:55
nobilia bak derim ben yeni nobilia yaptirdim cok süper

Labarnas
22 Mayıs 2017, 19:55
Slm,arkadasim biraz arastirdim.Häcker süper ligde,nobilia ikinci lig de oynuyor gibi 😬

Saka bir yana mutfaginiz hayirli olsun

Torck
22 Mayıs 2017, 20:00
Kardeş, ben Exclusive Küchenhersteller dan Häcker aldım. Süper kaliteli bir mutfak. Önü komple cam ile kaplı. Kalite standardı Miele ile eşit. Hatda, çekmeceleri aynı, biri birine uyuyor!
Nobilia, Nolte ve Alno nun işi bıraktığı yerde Häcker, Siematic ve Miele Mutfakları başlıyor.
Nobilia ve benzeri mutfaklar ile arada çok fark var.

Labarnas
22 Mayıs 2017, 20:04
Classic mi ,Systemat mi arkadasim😃

Kurallara uygunsa kac metre mutfaga,ve ne kadar ödediniz?

Torck
22 Mayıs 2017, 20:45
Häcker Systemat AV 5090 Glasfront.

Labarnas
23 Mayıs 2017, 00:19
Kardeş, ben Exclusive Küchenhersteller dan Häcker aldım. Süper kaliteli bir mutfak. Önü komple cam ile kaplı. Kalite standardı Miele ile eşit. Hatda, çekmeceleri aynı, biri birine uyuyor!
Nobilia, Nolte ve Alno nun işi bıraktığı yerde Häcker, Siematic ve Miele Mutfakları başlıyor.
Nobilia ve benzeri mutfaklar ile arada çok fark var.

Görüslerinize ben de katiliyorum.Bizim icin Häcker uygun bir secim.Classic bütcemiz icin daha da uygun