PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Santander Bank tecrubesi olan varmi tavsiyeniz nedir?

miki55
10 Mayıs 2017, 14:27
Arkadaslar banka degistirmek istiyorum Santander Bank hakkinda bilgi almak istiyorum tavsiye edermisiniz ??
Girokonto inklusive 1plus Visa Card dauerhaft für 0 €.* yapmak istiyorum yardimlariniz icin simdiden tesekkür ederim..

44Malatya
10 Mayıs 2017, 16:02
99 yılından beri kredikartını kullanıyorum, memnunum

tutu2004
10 Mayıs 2017, 17:57
bencede fena degil...ama detayli bilgim yok

Osmanbey34
12 Mayıs 2017, 10:00
Bankalarin hepsi schrott :) :)

benim tavsiyem nerdeseniz orada kalin. Ben Sparkasse dayim . 0,00 Euro lu Angebotlarin herzam bir yerden birsey cikiyor ! Cep telefonu olsun , Banka olsun. Benim Tecrübem. Online Sigorta yaptim, Online Strom ve Gaz yaptim hep biryerden birsey ciki. Banka larda öyle. 0,00 Euro yazar ama baska yerden alir.

Selam
12 Mayıs 2017, 15:32
Santander Almanyaya geldigi ilk günden beri onlarin müsterisiyim.

0 € Kontogebühr olan hesabim var. Dogru simdiye Kadar hic ek masraf ödemedim. Fakat negatif olan taraflari zaman ilerledikce cogalmaya basladi.

Ilk önce subelerini sira ile tek tek kapatmaya basladilar. Simdide bankalardaki Kasalari sadece belirli zamanlarda acik tutuyorlar, örnek: Saat 9 ile 12 arasi. Cogu subelerde ise kasalari tamamen kapattilar.

Hal böyle olunca ben bilakis santanderden cikip Internet Bankasina gecmeyi düsünüyorum. Arada zaten fark kalmadiki. Hem Internet bankalarin avantajlari santander bankasindan daha cok.

baltali
14 Mayıs 2017, 02:57
ben 10senedir ordayim simdiye kadar sorun yok limit örnek 2000 limit doldumu 3000 kadar ödüyorlar veya limitin 3000 se 4000 kadar ödeme yapiyorlar yani 1000euro geciyor 1001euro olmuyor kredi alirsan eger dikkat etmen gereken nokta ise kredi versicherung yapiyorlar ondan cikman zor oluyor benim bildigim bu kadar selamlar

tr-22
14 Mayıs 2017, 12:04
kredi alirsan eger dikkat etmen gereken nokta ise kredi versicherung yapiyorlar ondan cikman zor oluyor

Bende bu bankadan kredi almistim,yalniz krediyi alirken ben söyledim sigorta yapmam diye,krediyi yapan kiside, krediyi yaparken sigorta yapti islemler bittikten sonra hemen arkasindan sigortanin cikisini yazdi bu sekil olmustu hic bir sorun yasamadim.

Bütün sigortalara cikis verebilirsiniz,onlar istedigi kadar cikis veremezsin diye söylesin.

TüRkBoY
14 Mayıs 2017, 19:34
Arkadaslar banka degistirmek istiyorum Santander Bank hakkinda bilgi almak istiyorum tavsiye edermisiniz ??
Girokonto inklusive 1plus Visa Card dauerhaft für 0 €.* yapmak istiyorum yardimlariniz icin simdiden tesekkür ederim..

selam miki55 kardes

bende Osmanbey34 kardese katiliyorum bence hangi bankadaysan orda kal ben sparkassedeyim adamlar her ay 10-15 arasi gebühr aliyorlar
ama sunu göz önüne aliyorum her nereye gidersen git her tarafta subesi var kredi kartin giro kartin kaybettigin veya kirildigi zaman sorunsuz yenisini
gönderiyorlar baska bankalar misal herzaman extra ücret aliyo yeni karta vs. vs. vs.
yani söyle söylim 10-15 euro cekmeseler güzel olurdu ama simdi 10-15 euro icin o stressi yapmam acikcasi
sonra yeni bankada sorunlar yasadinmi tekrar geri dön eski bankana :confused:

saygilar türkboy

Orcay38
15 Mayıs 2017, 07:36
Arkadaşlar ben Sparda Bank dayım herhangi bir gebühr yok
ama Dispoya düşmeyeceksin
Birde Barclay Vısa var ücretsiz
Acil durumlar için bir sorun yok

miki55
22 Mayıs 2017, 23:01
Arkadaslar bilgileriniz ve paylasimlariniz icin cok tesekkür ederim sizlere cevap vermek isterdim lakin cok yazmam gerekiyor :) Santander Bank.tan ben kredi anlamak istedim diyeceksinizki neden internet üzeri yapmadin :) cünkü yanlis birsey yapmak ayriyetten sigortalar yapiyorlar felan filan.. krediyi onayladilar fakat benden extradan bausparvertrag istediler en az 50 euro tamam dedim yapalim nede olsa benim param 3 sene sonra bozdura biliyorum :) imzaladim herseyi dedilerki almis oldugunuz kredi miktari iki gün sonra sparkasse hesabina gelir..ikigün icinde düsündüm bütün hesabimi Santander Banka gecireyim düsüncesiyle tekrar benim kredi islemini yapan bayani aradim düsüncelerimi söyledim ve buyrun gelin dedi iki gün sonrasina randevu aldim tabiki bu arada iki gün daha gecti :) etti 4 gün randevu,ye gitmeden sparkasse hesabima online üzeri baktim aldigim kredi miktari gelmemis :( gittim gayet normal sohbet ettik hersey güzel kahve ikrami felan filan sonra bayan bana dediki herseyiniz onaylandi fakat lebensversicherung gerekiyor en az 40 euro olmasi gerekiyormus :)) güldüm arkadaslar bütün bunlari senmi istiyorsun benden diye sordum :) hayir bürodaki kadini bir üstünü gösterdi bana :) ya baktim ve düsündüm hani derlerya paranla rezil rüsva olursun böyle birsey ne gördüm ne isittim ne yasadim arkadaslar tabiki kabul etmedim ve herseyi iptal ettirdim ve gittim.. postbanka gectim arkadaslar kredimide aldim basimdan gecen olayida anlattim tek bir sigorta islemi yapmadilar :)) ayda sadece girokonto gebühren 3,90 sabit kesiyorlar o kadar hadi bakalim hayirlisi...Görüsleriniz icin tekrar cok tessekür ediyorum..

tr-22
23 Mayıs 2017, 07:13
Önce gecmis olsun diyorum iyiki yapmamissin seni iyice darda diye düsünmüsler,Postbanka gecmekle iyi etmisin gözün aydin olsun en azindan Sparkasseden cok iyidir diye düsünüyorum.

aslankral
23 Mayıs 2017, 20:40
1987 de Sparkassede Girokonto actim halende ordayim
Kredi Karti Sparkasseden, her tarafta $ubesi var
üc kez Tan Generator aldim para vermedim
aylik Gebühr 3,48 Euro ba$ka macerada aramayi dü$ünmüyorum