PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : vw golf 4 icin uzaktan kumanda

Serseri
07 Mayıs 2017, 23:38
Slm arkadaslar yarın kısmetse bir araba alacagız bizim komsuya vw golf 4 arabanın santral sistemi var yani anahtarla kapıyı acınca tüm kapılar acılıyor. Komsunun istedigi kapıları kumanda ile acamak . Bana önere bileceginiz iyi bir marka varmi acaba , bir diger bilmek istedigim acaba kumanda sisteminin sadece söför kapisina taksak yeterli olurmu ,araba 5 kapılı

kadehte
08 Mayıs 2017, 11:59
Slm arkadaslar yarın kısmetse bir araba alacagız bizim komsuya vw golf 4 arabanın santral sistemi var yani anahtarla kapıyı acınca tüm kapılar acılıyor. Komsunun istedigi kapıları kumanda ile acamak . Bana önere bileceginiz iyi bir marka varmi acaba , bir diger bilmek istedigim acaba kumanda sisteminin sadece söför kapisina taksak yeterli olurmu ,araba 5 kapılı

Selamlar Serseri,

ben yaklasik 4 yil önce bunu takmistim.. Halen kullaniyorum. Kablolari cekmesi biraz zahmetli. iki kisi yaklasik 3 saatte yapmistik.Tek kapi icin olup olmadigini bilmiyorum.
https://www.real.de/product/316808097/?kwd=&source=pla&id_unit=381825158911&gclid=CK7UrIyE4NMCFaeT7QodO4EDAw

kolay gelsin !

Serseri
08 Mayıs 2017, 21:19
Sagol usta verdigin linkte sadece anahtar var , kapilari acip kapatan donanim mekanizmasi yok

Serseri
08 Mayıs 2017, 23:11
Youtube biraz baktim sanirim aracinda hic santral olmiyan araclara mekanizali olan sistem takiliyor, bizim aldigimiz aracta yarim santral var yani kapiyi anahtarla acinca tüm kapilar aciliyor. Bu tip araclara sanirim yukarda arkadasin verdigi oluyor .ama yukardaki mitsubish arac icin sanirim

kadehte
09 Mayıs 2017, 09:27
Selamlar,
buna bir bak istersen.
mecburen kablolari cekmen lazim.

https://www.amazon.de/Funkfernbedienung-Plug-Play-Golf-Cabrio/dp/B00GHQVEWO/ref=sr_1_fkmr0_1?ie=UTF8&qid=1494314686&sr=8-1-fkmr0&keywords=VW+Golf+4+Cabrio+Plug+and+Play+Auto+Funk-Fernbedienung%2BSchl%C3%BCssel+f%C3%BCr+ZV.

kolay gelsin !

Serseri
09 Mayıs 2017, 17:05
Sagolun bugün bonn dan aldım bırtane