PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hayat sigortasindaki islem parasini geri alabiliyormuyum

bozkurt37
02 Mayıs 2017, 21:59
bu ne Kadar Dogru bilmiyorum Facebook gordum belki aramizda avukat vardir bu konuda yardimci olacak benimde rister ve ozel emekli sigortasi var islem paralarini geri ala biliyormusun 1994 - 2007 arasi bu tur sigorta yaptiranlarin . link http://www.widerruf.jetzt/?%3Futm_source=fb&utm_campaign=BGH-Urteil&utm_medium=cpc&utm_target=loalike

seloaga
04 Haziran 2017, 22:30
arkadasim hayat sigortan varsa islem parasini geri alabiliyorsun benim arkadasim aldi selamlar

Dedikli
05 Haziran 2017, 05:16
Selam arkadaslar ben 1999,da hayat sigortasi yaptirmistim ayda 100,Mark ödüyordum sonra euroya gecince aylik 47.€ olarak devam etti 18,yil boyunca ben bu ödemeyi yaptim ve bu sene 2017,de günü doldugu icin bana 11700,€ Gönderdiler bunda bir yanlislik oldugunu saniyorum nereye ve nasil bir basvuru yapmaliyim arti ozaman kesilen islem parasini geri talep edebilmem icin bir örnek Dilekce burada sunulur ise diger arkadaslarda faydalanir. yapacaginiz yardimlar icin simdiden tsk,ler