PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Odayi Boyamak hakkinda bilgi lazim

kara70
01 Mayıs 2017, 18:34
Merhaba arkadaslar,
Dün odanin birini küflenmeden dolayi boyadim. Tabi önceden gerekli schimmelentferner ve Grundierung sürdüm. Lakin Boyadiktan sonra lekeler tekrar belirgin oldu, acaba ne yapabilirim bir fikriniz varmi?

Saygilar

Impostor
01 Mayıs 2017, 20:38
schimmel deckende farbe (https://www.google.de/search?q=schimmel+abdeckende+farbe&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=BIAHWeaNBrTPXsf5mcAO#q=schimmel+deckende+farbe) kullanirsan kapanmasi lazim

yilmaz24
01 Mayıs 2017, 23:11
Ben eskiden schimmel entferner sürdükden sonra üstüne vorlack atiyordum sonra normal boyuyordum

belalimisa
04 Mayıs 2017, 05:24
Benim banyonun tavanı full küf idi. Şimdi ilacın adını bilmiyorum yarın Türk mağzazina gidince bakacam ismine. Ben onu sıktım tavana yaklaşık 10 dakika beklettim sonrada kuru bir bezle sildim. Tavan tekrardan bembeyaz oldu hatta boyama ya bile gerek kalmadı. Yaklaşık 6 aydan belli gelmiyor çok şükür. Ama bu ilacı kullanırken evde çocuklar olmasın ve sizde mutlaka maske kullanmaniz gerek. Yoksa zehirlenmekten gidersiniz Allah göstermesin.

belalimisa
05 Mayıs 2017, 04:27
Bugün baktım buldum markası ACE ama Türk marketlerinden olandan. Bu bir çamaşır suyudur. Dediğim gibi dene pişman olmassin. Maske takılmayida unutma sakın evde de coluk çocuk olmasın kokusu gidene kadar.
Kolay gelsin

kara70
05 Mayıs 2017, 12:14
Tesekür ederim arkadasim