PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ,Regaine' sac bakim seti tecrübeleriniz?

yarali/kurt
24 Nisan 2017, 13:14
Meraba arkadaslar,
Regaine sac seti hakkinda tecrübeleriniz nedir? Aranizda kullanan varmi? Veya buna benzer sac bakim seti önerileriniz nelerdir?
Yas ilerledikce haliyle saclar seyreliyor ve köse lerde acilma oluyo!

DRBJKx
24 Nisan 2017, 15:42
Slm,
ben Bir ara kullandim bir faydasini görmedim.Önceden Head & Shoulders Sampuan kullaniyordum kepege karsi.
Sampuani degistirdim ve sac dökülmeleri azaldi.Yeni kullandigim balea anti schuppen. Tom DM Marketlerde bulabilirsiniz.Parfüm icermiyor.

senol72
01 Mayıs 2017, 19:59
evet aynen arkadasin dedigi gibi bende kullandim fakat bir faydasini görmedim aksine hizlandirdi dökülmeyi,simdilik birsey
yapmiyorum herseyi akisina biraktim.

Eses26
01 Mayıs 2017, 20:25
Bende kullandim. Birakdikdan sonra hizla saclar dökülmeyw basladi. Uzak dur. Sarimsakli sampuan kullan tavsiye ederim.

yarali/kurt
01 Mayıs 2017, 22:38
Bende kullandim. Birakdikdan sonra hizla saclar dökülmeyw basladi. Uzak dur. Sarimsakli sampuan kullan tavsiye ederim.
Tavsiyleriniz icin tskler, alpecine kullaniyordum cildimi kuruttugu icin biraktim, sarimsakli sampuani nerde ve nasil temin edebiliriz cilde bi zarari olurmu?

Eses26
01 Mayıs 2017, 23:29
Tavsiyleriniz icin tskler, alpecine kullaniyordum cildimi kuruttugu icin biraktim, sarimsakli sampuani nerde ve nasil temin edebiliriz cilde bi zarari olurmu?

Iyki birakmissin oda bi ise yaramiyor . Doğal sampuan icinde kimya yok digerleri para tuzagı.
Bilmiyorum nerde yasiyorsun. Almanyada büyük türk marketlerde bulabilirsin. Türkiyede aktarlardan temin edebilirsin.

yarali/kurt
02 Mayıs 2017, 11:48
Iyki birakmissin oda bi ise yaramiyor . Doğal sampuan icinde kimya yok digerleri para tuzagı.
Bilmiyorum nerde yasiyorsun. Almanyada büyük türk marketlerde bulabilirsin. Türkiyede aktarlardan temin edebilirsin.
Almanyada yasiyorum peki burda eczanelerde felan bulunurmu, türk bakkallarinda bi sorarim

MiAy
02 Mayıs 2017, 12:11
yaralı/kurt,
Şampuanlar yarar sağlamıyor.
Eğer kafada seyrek yerler çoğaldıysa yavaş yavaş saç ekme işlemini düşünmeye başla derim.
Ben kendim 3 sene evvel ektirdim çok çok memnunum.
Saygılar

Selcuk8
27 Eylül 2017, 16:04
Merhaba arkadaşlar. Son 2-3 aydır aşırı derecede saçlarım dökülüyor. Saçım çok seyreklesti.

Haliyle bugün cilt doktoruna gittim. Kan verdim. Saç örneği aldılar. Sonuçlari 2 hafta sonra öğreneceğim.

Doktor bana Regaine verdi. Aşağıda görüldüğü gibi.

Bunu sürekli olarak kullanman lazım dedi.

Bana son zamanlarda stres veya çok üzüldüğün kafana taktığın sorunların oldumu diye sordu. Çok şükür yok dedim.

Ama tahminimce benim düzensiz beslenmemden de olabilir. Yada vitamin eksikliği vsvs..

3 yıldır da head and shouders şampuan kullanıyorum.

Bu ilaca hayırlısı ile basliyacagim. Bakalım nasıl olacak.

Bu ilacı kullanan arkadaşlar tecrübelerini yazarlarsa sevinirim. https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170927/c62ec210c517085fbd9ae62617cd5472.jpg

Osmanbey34
27 Eylül 2017, 22:43
sac kontröllü olmak istiyorsaniz bence türkiyede olun . benden size tavsiye. benim sacimda 1 euro kadar bi aciklik var. hausarzt birsey yapmadi, hautarzt kan ve örnek aldi. sonucta burdaki doktorlar genetisch / chronisch deyip geciyorlar.

türkiyede crem , spray, kortizon birseyler veriyorlar ..... bana buda fayda etmedi. ama trde en azindan birsey yapmaya calisiyorlar.

.onur
27 Eylül 2017, 22:51
Sarimsak sür acilan yere iyce ovalayarak sür allahin yardimiyla yeniden sac cikar

Osmanbey34
27 Eylül 2017, 23:10
ben sarimsak denedim o da olmadi.

Sarimsak sür acilan yere iyce ovalayarak sür allahin yardimiyla yeniden sac cikar