PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sabiha Gökcen havalimanin'dan Zonguldak Eregli'ye otobüs

Okan91
23 Nisan 2017, 15:23
Selam kardesler,

benim size bir sorum var. Sabiha Gökcen havalimanina en yakin otogar hangisi? Internet'de arastiriyorumda cok karisik ya .. Bi Samandira okuyorum, bi Dudullu, bi Pendik bi Kurtköy. Google Maps Pendik diyor, ama Pendik'ten Zonguldak Eregli'ye otobüs bulamiyorum kafam cok karisik. Gelecek ayin basinda otobüs biletleri lagzimda belki aramizda bilen var diye bi soriyim dedim. Telefon numaralarini ariyoruz sormak icin, cikan yok veya numara gecersiz.

Yardimlariniz icin simdiden tesekkürler!

cakal67
23 Nisan 2017, 16:28
benim bildigim samandiradanda gidiliyor kurt köydende yanliz kurtköyden belirli saaten sonra eregliye otobüs bulamiyorsun aksam Saat 20:00 itibariyle yada kurtköyden devreke alacaksin devrekdende eregliye aktarma gideceksin ben 1kere samandiradan gitdim benim icin rezillikdi 2 aktarmali dolmusla samandiraya geldim ordan otobüsle eregliye kurtköydende gitdim dedigim gibi orda tek Risiko belirli saaten sonra eregliye otobüs yok devrek aktarma eregliye gitdim kurtköyde tavsiye üzere bi otobüs sirketi var ararsan seni havalimanindan almaya geliyorlar bundan 3sene önce aliyorlardi simdi hala gelirlermi bilemem 00902164821613 Telefon numarasi bu istersen simdikden ara orayi ön Bilgi al

dalli
23 Nisan 2017, 16:46
slm..
Tavsiyem ,Samandira Metro Tesisleri ne Gitmen , kendim Taksiye Biner Samandira Metro Tesislerine giderim,,
https://www.metroturizm.com.tr/otobus-bileti/SAMANDIRA_TESIS-EREGLI?date=23.05.2017&tw=0
Bu adresden Bilgi edinebilirsin..

Okan91
23 Nisan 2017, 16:54
Zaten havalimanindan samandiraya taksiyle gitmeyi düsünüyoruz orada problem olmaz. Cok sagolun ozaman biz samandiradan yolculugumuza devam ederiz :).