PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sırbıstan: Otel Bosphorus

corumlu_fatih
22 Nisan 2017, 18:41
Merhaba arkadaşlar,

Allah nasip ederse 15 Temmuzda sabah yola cıkacaz. Akşama Otel Bosphorusda konaklamaya düşünüyorum.

Içinizden bu otelde kalan oldu mu ? Ailem ile kalmayi düşünüyorum.

Tanyel
22 Nisan 2017, 19:19
Ben dedigin otelde kalmadim ayrica nedense sirpta kalkmak pek mantikli gelmemisti.
Ben iki kere macaristanda tam sirbistan sinirindaki Szeged sehrinde kaldim ikisinde de cok memnun ayrilmistim. hem sirp sinir kapisinada cokj yakin sabah kalkip hemen sinirda oluyorsun.

resadiyeli
22 Nisan 2017, 21:01
selam arkadasim ,Hayirli yolculuklar.Ben gecen yaz Türkiyeye giderk iken 1 gece kaldim,4 kisi 100€ ödedik Sabah kahvaltisi da icinde,Temiz bir yer araban özel parkda, Ve en önemlisi sahibi Türk asilli biri,yasli bir amca gece bizim ile ilgilendi Sabah kalktigimda ise müsteriye servis yapip insanlar ile ilgileniyordu.Böyle yerlerde kalalim ki kapanmasin gurbetcinin gözü olsunlar.Ayrica biz izine gidiyoruz ,Türkiyeye 4 saatlik yol kalmisti ama olsun biz Burda izinimizi baslatalim dedik

semih_stgt
22 Nisan 2017, 21:12
tanyel arkadasim hangi otellerde kaldin bilgi verirsen iyi olur,denenmis yerlerde kalmayi tercih ederim

focus1907
22 Nisan 2017, 21:38
ben gecen yil gelirken bir gece kaldim cok memnum kaldik temiz güvenilir bir yer

Tanyel
22 Nisan 2017, 21:46
ustam bir tanesi bu oteldi.
Novotel Szeged
Maros utca 1, Szeged, 6721, Ungarn
Oburunu bulamadim.

deli-kadir
22 Nisan 2017, 22:36
Ben son iki yil Sirbistanin Pirot sehrinde olan Sin-Kom otelde kaldim. Oradan cok memnun kaldim. Ama Frankfurt 1640 KM. O yüzden bu sene bizde Bosphorusta kalmayi planliyoruz. Kendim hic kalmadim ama duydugum kadariyla kalanlar cok memnun. Artik görücegiz

corumlu_fatih
23 Nisan 2017, 09:33
ustam bir tanesi bu oteldi.
Novotel Szeged
Maros utca 1, Szeged, 6721, Ungarn
Oburunu bulamadim.

O otelde bende 2 defa kaldim ve sonuna kadar tavsiye ederim

Hotel Bosphorusda kalmak istememin sebebi biraz daha yol almak

deli-kadir
23 Nisan 2017, 13:17
O otelde bende 2 defa kaldim ve sonuna kadar tavsiye ederim

Hotel Bosphorusda kalmak istememin sebebi biraz daha yol almak

Kardes anladigim kadariyla Essen civanindan cikiyorsun. Otel Bosphorus nerden baksan sana 1750 km.. Gidebilecek misin o kadar yol bir günde?? Ben bahsettigim gibi Pirotta kaldim. 1640 km. Sabah saat 5 de Frankfurttan ciktim ve saat 21-22 arasi otele giris yaptim.. Bosphorus 100 km daha yakin oldugu icin orayi tercih ettim bu sene

okan1998
23 Nisan 2017, 14:57
arkadasim birtane Istanbul Restaurant serbia und Hotel bosphorus var ve nehir kiysinda sadece Hotel bosphorus var.
hangisini diyorsun?

deli-kadir
23 Nisan 2017, 19:00
Kimi kastettigini bilmiyorum ama benim bahsettigim Aleksinactaki Hotel Bosphorus

https://www.booking.com/hotel/rs/bosphorus.tr.html?label=gen173nr-1FCAEoggJCAlhYSDNiBW5vcmVmaDuIAQGYASjCAQp3aW5kb3dz IDEwyAEM2AEB6AEB-AELkgIBeagCAw;sid=04df58c541cb205832857465ec586097 ;all_sr_blocks=143403801_95099345_2_1_0;checkin=20 17-04-23;checkout=2017-04-24;dest_id=-73854;dest_type=city;dist=0;group_adults=2;highlig hted_blocks=143403801_95099345_2_1_0;hpos=1;raw_de st_type=hotel;room1=A%2CA;sb_price_type=total;srfi d=eb94a7af137618c16b15a208ea5aa8e00eae76b9X1;type= total;ucfs=1&#hotelTmpl

MiAy
23 Nisan 2017, 23:23
Kardes anladigim kadariyla Essen civanindan cikiyorsun. Otel Bosphorus nerden baksan sana 1750 km.. Gidebilecek misin o kadar yol bir günde?? Ben bahsettigim gibi Pirotta kaldim. 1640 km. Sabah saat 5 de Frankfurttan ciktim ve saat 21-22 arasi otele giris yaptim.. Bosphorus 100 km daha yakin oldugu icin orayi tercih ettim bu sene
deli-kadir Ustam,
Ben geçen sene sabah 4 de Ludwigshafen'den çıktım yola. Bilirsin Frankfurt yakınlarında.
Akşam saat 20:00 gibi Bulgara giriş yaptım. Gece 24:00 de Edirne'de otele giriş yaptım.
Demek istediğim niye Pirot'da veya başka yerde konaklama yapıyorsunuz ?
Gayet güzel gidiliyor, fazlada yorulduğumu söyleyemem.
Arada bir saat kadar hanıma verdim.
Birde Ludwigshafen'den Pazartesi çıktım, sınır kapılarında hiç beklemedim gibi bir şey.
Nasipse bu sene yine aynı şekilde yapacağım.
Saygılar

deli-kadir
23 Nisan 2017, 23:38
deli-kadir Ustam,
Ben geçen sene sabah 4 de Ludwigshafen'den çıktım yola. Bilirsin Frankfurt yakınlarında.
Akşam saat 20:00 gibi Bulgara giriş yaptım. Gece 24:00 de Edirne'de otele giriş yaptım.
Demek istediğim niye Pirot'da veya başka yerde konaklama yapıyorsunuz ?
Gayet güzel gidiliyor, fazlada yorulduğumu söyleyemem.
Arada bir saat kadar hanıma verdim.
Birde Ludwigshafen'den Pazartesi çıktım, sınır kapılarında hiç beklemedim gibi bir şey.
Nasipse bu sene yine aynı şekilde yapacağım.
Saygılar

Simdi senin dedigin sekilde gitmek tabii ki mümkün, eyvallah. Ama benim Sirbistanda otelde kalma sebebim tamamen dinlenme ve saglik acisindan.. Acikcasi 20 saat yol gitmek bana ters. Iki kizim var, onlarinda dinlenmeye ihtiyaci var, bellerini dinlendirmeye ihtiyaci var vs. Sonucta bizde insaniz, insan gibi uyumaya muhtaciz. Örnegin arabada uyumak hic saglikli degil, insan adam akilli uyuyamiyor. Bu sekil Sirbistanda bi gece konakladigimiz zaman hem ilk gün yaklasik 1600 km yi 15-16 saatte gidiyorum, hemde ersti gün kahvaltimi yapmis ve dinlenmis bir sekilde yoluma devam ediyorum. Zaten Istanbula gittigim icin geriye kaliyor 8-9 saatlik yol. Aksam olmadan eve giris yapiyorum ve güzelce aksam yemegimi yiyiyorum. Uzun yola ciktigin zaman yolda gecirdigin her saatin her acidan önemi cok büyük. Bunlari iyi hesap etmek gerekiyor

ASi KarTaL
24 Nisan 2017, 00:03
sırbistanda tes otel var sahibi türk ismi Enis tavsiye ederim

Ribarski put b.b.
35000 JAGODINA
SRBIJA

Contact no: 00381 69 600 885 --> Enis
WhatsApp: 00389 71 318 512
Viber: 00381 69 600 885

http://www.tes.rs/hotel/tr

iso98783
24 Nisan 2017, 23:08
ben gecen sene burda (http://family-hotel.hu/de/)kaldim tavsiye ederim, macaristan sirbistan sinirinda hemen autobahn yaninda

akbaba
24 Nisan 2017, 23:48
konuyu takip ediyorum,benim fikrim söyle,
bu sene juni'den itibaren,almanyada kullandiginiz interneti,tüm EU ülkelerinde kullanabileceksiniz.Avusturya-Macar-Yunan-Hirvat ve Bulgar'da internetimiz olacak.
yola cikin,uykunuz geldigi yerde,booking.com'dan size yakin yerden,sehir merkezinden,4 yildizli otel arayin,silayolunda otel fiyatlari ucuz.
Ben bu sene böyle yapma niyetindeyim,Frankfurttan sabah yola cikiyorum,stau-insaat-bekleme..vs. ne zaman,nereye gelebilecegimi sadece Allah bilir, aksam, saat 21-22 arasi nerdeysem,oraya yakin bir otel bakacagim
hepinize kazasiz-belasiz izinler

hOrOz
25 Nisan 2017, 00:06
konuyu takip ediyorum,benim fikrim söyle,
bu sene juni'den itibaren,almanyada kullandiginiz interneti,tüm EU ülkelerinde kullanabileceksiniz.Avusturya-Macar-Yunan-Hirvat ve Bulgar'da internetimiz olacak.
yola cikin,uykunuz geldigi yerde,booking.com'dan size yakin yerden,sehir merkezinden,4 yildizli otel arayin,silayolunda otel fiyatlari ucuz.
Ben bu sene böyle yapma niyetindeyim,Frankfurttan sabah yola cikiyorum,stau-insaat-bekleme..vs. ne zaman,nereye gelebilecegimi sadece Allah bilir, aksam, saat 21-22 arasi nerdeysem,oraya yakin bir otel bakacagim
hepinize kazasiz-belasiz izinler

internetin veya telefon etmenin bedava olacağını kim söyledi

daha şuanda hiç bir şey belirli değil

sadece extra ödenen roaming ücreti kaldırılıyor

bis zum 30.04.2016
seit dem 30.4.2016*

Eigene Anrufe pro Minute
0,19 €
Heimtarif + 0,05 €

SMS (ausgehend), Empfang ist kostenlos
0,06 €
Heimtarif + 0,02 €

Datendienste pro MB
0,20 €
Heimtarif + 0,05 €

Angenommene Anrufe pro Minute
0,05 €
max. 0,0114 €

Die Europäische Kommission, der Ministerrat und das Europäische Parlament haben der weitgehenden Abschaffung der Roaming-Aufschläge zum 15. Juni 2017 zugestimmt.
sadece Heimnetz + roaming artık ödenmeyecek

deli-kadir
25 Nisan 2017, 08:31
Elbette bedava olan birşey yok. Arkadaşlar bedava derken ödediğimiz sabit ücretin üstüne başka bi ücret gelmeyecek demek istiyorlar bence...

Mafyan
25 Nisan 2017, 11:02
Bu telefon konusu buraya niye yazildi

denizket
02 Aralık 2022, 04:46
Sırbistana gidip otellerinde kalanlar var mı? En iyi otelleri neresi acaba? :) (https://discoveryhotel.com.tr/atasehir-ve-umraniye-otel-farkli-oda-secenekleri-uygun-fiyat/) Araştırmam için gerekli. Otel Listesi ve fiyatları çıkartıyorum.

batum
02 Aralık 2022, 13:30
Sırbistana gidip otellerinde kalanlar var mı? En iyi otelleri neresi acaba? :) (https://discoveryhotel.com.tr/atasehir-ve-umraniye-otel-farkli-oda-secenekleri-uygun-fiyat/) Araştırmam için gerekli. Otel Listesi ve fiyatları çıkartıyorum.

n´Niye illaki herkes bosporus otel diye tutturoyr anlamiyorum
sirbistanda bütün oteller temiz ve güvenli

Ben kendi basima motorla gittigim halde,otobandan cikip köylerde otellerde kaliyorum
fiyati ise 30-40 euro kahvalti icinde

bosborusda bosu bosuna en az 100 euro ödüyorsunuz

1093
02 Aralık 2022, 15:37

kardes ben her sene hotel bosporusta kalirim. bunlar kafasina göre fiyat uyguluyor. bir sene gecelik 50 euro istiyorlar,öbür sene 65 euro istiyorlar. ben de zaten hep pazarlik yapiyorum. ben hicbir zaman orda tam gece kalmadim. biraz yatiyorum sonra yola devam,ama genede 1 gecelik fiyat aliyorlar

Birbey 3.0
09 Aralık 2022, 18:47
Ne yapacaktı ya? Yarım gecelik alacaktı? Sanki yarın gece yatınca çarsaf oda temizlenmiyor.

Fiyata gelince. Sırf senin çoluk çocuğun var. Kendine gelince hersene aylığına zam istersin, ama otelciye gelince her sene aynısı olsun. Oldu canım.

Nasıl bir mantıksa.

hekimoglu
10 Aralık 2022, 00:59
konu otel olsada sirbistani ilgilendirdiginden baska konu acmak istemedim. Sirbistanda SIM Karti alan oldumu hic?

Birbey 3.0
10 Aralık 2022, 02:11
n´Niye illaki herkes bosporus otel diye tutturoyr anlamiyorum
sirbistanda bütün oteller temiz ve güvenli

Ben kendi basima motorla gittigim halde,otobandan cikip köylerde otellerde kaliyorum
fiyati ise 30-40 euro kahvalti icinde

bosborusda bosu bosuna en az 100 euro ödüyorsunuz

Zevkler farklı.

Ben misal Niş'de kalacak otel bulamadım hoşuma giden. Küflü paslı şehir göbeğinde otellere 3-4 yıldız vermişler. Pek bana güven vermiyor. Dağın başında.

Belgrada baktım. Orada biraz daha iyi. Ben ama daha çok uluslar arası otelleri tercih ederim.

Tabiki herşey bütçe işi. Birde ben pimkirikliyimdir. Her yeri kolay kolay beyenmem.

Bosporus okuduğum kadarıyla bozulmuş. Hijyen kalitesi falan düşük geldi bana tripadvisorda okuduğum kadarıyla. Birde hemen hemen sırf gurbetci yatacağı için gürültü patırdı çok olur. Nede olsa giren çıkan çok olur. Birde ister istemez çocuklarda olacak. Gürültü çok olur.

Şu ana kadar Holiday Inn'i Belgrad da gözüme kestirdim.

Birbey 3.0
10 Aralık 2022, 02:20
konu otel olsada sirbistani ilgilendirdiginden baska konu acmak istemedim. Sirbistanda SIM Karti alan oldumu hic?

Benzinliklerde satılıyormuş, ama ne yapacaksınki SIM-Kartını? Alt tarafı 500km yol. Google Mapsin kartını indir telefona yinede sorunsuz gidersin.