PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hangi krankasse yi önerirsiniz

dadaloglu38
05 Nisan 2017, 20:46
Degerli kardeşlerim NRW de hangi krankkasse daha iyi hangisini önerisiniz şimdiden teşekkür ederim.

melih1998
05 Nisan 2017, 21:54
AOK gitme nereye gidersen git

Digerleri ise al birini vur ötekine.

Hepsi aynı, bir ayarda, hiçbiri işe yaramaz ama mecburi oldugun icin birine yaptiracaksin.

Benimkini sorarsan Aktimonda..

Mondi67
05 Nisan 2017, 22:20
Knappschaft tavsiye ederim

mahsun67
05 Nisan 2017, 23:25
Calisiyormusun yoksa issizmisin? Nekadar Zusatzbeitrag ödemelisin seni ilgilendiriyormu? Genelde tüm sigortaler mecburen Grundsicherungda aynidir sadece Zusatzbeitraglar (NRW 0,3 - 1,8% arasi), Bonuslar ve mesela normalde Extra olan Schutzimpfung, Brillenzuschuss, Fitnessstudiozuschuss, Zahnzusatz veya dogacak olan Bebeklerde 3D resimleri gibi detaylar degisir. Haliyle bunlarin hepsini göz önünde bulundurusan baya bi arastirman gerekir.

ben sana 3-4 büyük kasselerden birini secmeni tavsiye ederim, bunlar benim icim BKnappschaft, Techniker veya BKK Kasseler. Melih arkadasin yazdigi gibi bence AOK gitmede nereye gidersen git. Hem Zusatzbeitrag baya cok hemde cok sorun yapiyorlar. istersen surdan bir bak

http://www.krankenkasseninfo.de/

fuk_18
05 Nisan 2017, 23:29
arkadaslar ben aok dayim neden bu kadar kötülediniz varsa ben bilmiyorsam söyleyinde bence cikis yapayim

dadaloglu38
07 Nisan 2017, 11:40
Knappschaft tavsiye ederim

zaten ordayim hic memmun degilim

dadaloglu38
07 Nisan 2017, 11:42
Calisiyormusun yoksa issizmisin? Nekadar Zusatzbeitrag ödemelisin seni ilgilendiriyormu? Genelde tüm sigortaler mecburen Grundsicherungda aynidir sadece Zusatzbeitraglar (NRW 0,3 - 1,8% arasi), Bonuslar ve mesela normalde Extra olan Schutzimpfung, Brillenzuschuss, Fitnessstudiozuschuss, Zahnzusatz veya dogacak olan Bebeklerde 3D resimleri gibi detaylar degisir. Haliyle bunlarin hepsini göz önünde bulundurusan baya bi arastirman gerekir.

ben sana 3-4 büyük kasselerden birini secmeni tavsiye ederim, bunlar benim icim BKnappschaft, Techniker veya BKK Kasseler. Melih arkadasin yazdigi gibi bence AOK gitmede nereye gidersen git. Hem Zusatzbeitrag baya cok hemde cok sorun yapiyorlar. istersen surdan bir bak

http://www.krankenkasseninfo.de/

tesekkür ederim IKK gecmeyi düsünüyor calisiyorum

dadaloglu38
07 Nisan 2017, 11:43
arkadaslar ben aok dayim neden bu kadar kötülediniz varsa ben bilmiyorsam söyleyinde bence cikis yapayim

on bes yil bende ordaydim ciktim 80 km uzakta kontrole cagiriyor 2 hafta kranka cikinca

macomen
17 Nisan 2017, 23:41
uzun süredir Aok daydim bir sorun yasamadim,3 sene önce bi arkadasin tavsiyesiyle iscisine avantajli var diye Daimler BKK ya gectim.oda digerleri gibi pahalandi.zaten pek bir farkta görmedim,assa yukari krankkasselerin hepsi ayni,burdanda cikcek olsam tekrar aok ya geri gecerim.diger krankkaselere pek güvenmiyorum

saygilar

Osmanbey34
17 Nisan 2017, 23:54
Barmer Gek dayim memnunum .....