PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : duisburg da alisveris yerleri hakkinda bilgi lazim

captaincusteo
31 Mart 2017, 11:04
Arkadaslar merhaba herkese..yarin itibari ile duisburga dügün alisverisi yapmaya gidecem..Hani bu reklamlarda görüyoruz ve cogu kiside gidiyor anlatiyor.Daha cok alternatif oldugunu söylüyorlar..Ama hic bilgim yok bu alisveris yerleri türklere hitab eden yerler carsinin icindemi yoksa ayri biryerdemi.Direk merkezemi gitmeliyim.Giden bilgisi olan varsa cok yardimci olurlar.Tesekkür ederim simdiden herkese

onurcan
31 Mart 2017, 11:22
kardes navi ye weseler strasse diye ver git hepsi orda bir yere park et gelinlikcilerin hepsi hemen hemen o cadde üzerinde

hOrOz
31 Mart 2017, 12:05
kardes navi ye weseler strasse diye ver git hepsi orda bir yere park et gelinlikcilerin hepsi hemen hemen o cadde üzerinde

aynen

Weseler Str.
Duisburg- Marxloh

captaincusteo
31 Mart 2017, 21:50
sagolun gardaslar

Ibo921
30 Ocak 2023, 18:45
Türkiyeden yapilsa daha karli degilmi dügün alisverisi

hekimoglu
30 Ocak 2023, 19:26
Arkadasim imkanin varsa atla git Türkiyeye. biletlerde ucuz hem tatil yapar hemde en az 3-4 bin kar edersin, burada hersey cok pahalli

Ibo921
31 Ocak 2023, 01:41
Arkadasim imkanin varsa atla git Türkiyeye. biletlerde ucuz hem tatil yapar hemde en az 3-4 bin kar edersin, burada hersey cok pahalli

Bende öyle düsünüyordum ama bazi Arkadaslar degmez filan diyorlardi karar verememisdim.Izmire ucmayi düsünüyorum orasi Istanbuldan cok uygunmus. Hic giden bir Arkadas oldumu acaba.Bir bilgisi olan Arkadas olsa cogu Arkadaslara faydasi olurdu Cevabin icin Tesekkürler
Kalin saglicakla

albs007
05 Şubat 2023, 03:03
Kemeraltı na git. Orada aradığın herşeyi bulursun.