PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cami icin toplu sms

iso98783
29 Mart 2017, 00:44
arkadaslar cami üyelerimiz icin toplu sms programi veya yöntemi ariyorum tasiyeleriniz nedir?

Akbulut
29 Mart 2017, 02:54
Watsup bence en iyisi

hOrOz
29 Mart 2017, 07:00
Whatsapp gruppe bir çok cami uyguluyor

iso98783
29 Mart 2017, 11:36
evet haklisiniz bizde onu uyguluyoruz fakat whatup kullanmayan kesim azimsanmayacak büyüklükte onun icin bu arayisa girdik.

turan38
29 Mart 2017, 21:37
evet haklisiniz bizde onu uyguluyoruz fakat whatup kullanmayan kesim azimsanmayacak büyüklükte onun icin bu arayisa girdik.

son senelerde yapilan Telefon vertraglarinda sms flat her sirkette var bir liste olusturup ordan gönderebilirsiniz
yalniz dikkat etmeniz gereken bir husus var bir zamanlar ben sahsim bulundugum yerdeki insanlara bende telefonu
olanlara toplu mesaj atiyordum ölüm, kalim, yilbasi, duyuru vb. gibi yanlislikla benden mms parasi kesilmis 69€ civari
gönderdigim sms de simeyle yani en Kücük bir resim dahi olsa mms olarak görünüyor ve onun parasi 0,19€ dan hesaplaniyor
bunlara dikakt etmenizi tavsiye ederim. Yoksa benim gibi para ödersiniz sms flatim var diye bildigim halde ve bunu iki kere tekrarladilar birine itiraz ettim
cünki onda yoktu hicbir simeyli elimde sms kopyasi vardi silmemistim ordan kurtardim digerinde Kücük bir gülümseme olmus
nasil oldugunuda bilmiyorum ödedik mecburen.

S&S

Dolunay35
30 Mart 2017, 15:31
en iyisi Whatsapp,burada grup oluşturuyorsun gruba katılan herkes yazılanları görebiliyor.Bizim Camii de Whatsapp kullanıyorlar,erkekler ve bayanlar grubu diye ayırmışlar.

Cengiz Bond
30 Mart 2017, 16:09
en iyisi Whatsapp,burada grup oluşturuyorsun gruba katılan herkes yazılanları görebiliyor.Bizim Camii de Whatsapp kullanıyorlar,erkekler ve bayanlar grubu diye ayırmışlar.

cok güzel yapmislar...sizde hic mi akilli telefonu olmayan yok? mesela benim babamda yok.

Dolunay35
30 Mart 2017, 17:09
cok güzel yapmislar...sizde hic mi akilli telefonu olmayan yok? mesela benim babamda yok.

Babanda olmaya bilir akıllı telefon ama bu devirde hemen hemen her kes akıllı telefon kullanıyor,benim babam 76 yaşında iphone 6 kullanıyor.Demek istediğim zaman değişti artık millet teknolojiye ayak uyduruyor veya uydurmak zorunda.yazdıklarımı yanlış anlama,akıllı telefon kullanmayanlarda var tabi.bu da gayet normal,herkes akıllı telefon kullamaya mecbur değil.

TipiTip
30 Mart 2017, 17:39
Babanda olmaya bilir akıllı telefon ama bu devirde hemen hemen her kes akıllı telefon kullanıyor,benim babam 76 yaşında iphone 6 kullanıyor.Demek istediğim zaman değişti artık millet teknolojiye ayak uyduruyor veya uydurmak zorunda.yazdıklarımı yanlış anlama,akıllı telefon kullanmayanlarda var tabi.bu da gayet normal,herkes akıllı telefon kullamaya mecbur değil.

Babana helal olsun o yasta sökmüs kullaniyor

Ama bizim camide'de yaslilarin 90%. Siradan normal telefon kullaniyor

Kimsede ayak uydurmak zorunda degil seninde dedigin gibi

Bugün kandil icin 17 SMS geldi misal.

Yani sms ölmedi kalbimizde yasiyor :-)