PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Opel Astra J

Muhammed
28 Temmuz 2015, 12:33
Merhaba Arkadaslar,

ben Opel Astra J, 2010 modelden itibaren almayi düsünüyorum.

2.0 Motor, Dizel

Bilgilerinize ve tecrübelerinize ihtiyacim var nacizane paylasirsaniz sevinirim.

Opellerde otomatik vitesden uzak durulacagini okumusdum bi yerde ne kadar dogru ve neden?

Kac KM'den sonrasina bakilmamali? Tabi araba sans isi ama biz yinede önlemimizi alalim.

Asagida ki linkte örnek bi Opel Astra J sunuyorum görmek isteyenler icin:

Opel Astra J (http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=212174648&isSearchRequest=true&adLimitation=&fuels=DIESEL&categories=Limousine&climatisation=&zipcodeRadius=&features=NAVIGATION_SYSTEM&scopeId=C&zipcode=&ambitCountry=DE&minFirstRegistrationDate=2010-01-01&minPowerAsArray=87&minPowerAsArray=KW&maxMileage=150000&maxPrice=11000&makeModelVariant1.makeId=19000&makeModelVariant1.modelId=5&pageNumber=1)

hOrOz
28 Temmuz 2015, 13:50
Merhaba Arkadaslar,

ben Opel Astra J, 2010 modelden itibaren almayi düsünüyorum.

2.0 Motor, Dizel

Bilgilerinize ve tecrübelerinize ihtiyacim var nacizane paylasirsaniz sevinirim.

Opellerde otomatik vitesden uzak durulacagini okumusdum bi yerde ne kadar dogru ve neden?

Kac KM'den sonrasina bakilmamali? Tabi araba sans isi ama biz yinede önlemimizi alalim.

Asagida ki linkte örnek bi Opel Astra J sunuyorum görmek isteyenler icin:

Opel Astra J (http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=212174648&isSearchRequest=true&adLimitation=&fuels=DIESEL&categories=Limousine&climatisation=&zipcodeRadius=&features=NAVIGATION_SYSTEM&scopeId=C&zipcode=&ambitCountry=DE&minFirstRegistrationDate=2010-01-01&minPowerAsArray=87&minPowerAsArray=KW&maxMileage=150000&maxPrice=11000&makeModelVariant1.makeId=19000&makeModelVariant1.modelId=5&pageNumber=1)

ben 10 sene G DTI Modelini sürdüm .. pek arizasi olmadi ,,,
ama sana tavsiyem alacaksan Golf TDI al arada cok fark var
G modelinde turbo cok düsük devirde kavramiyordu düsük devirde fazla gaza basmak zorunda kaliyordum
ama Golf te cekis daga iyi

bir tanidik ta J modeli var epey tamirci gördü ..

GFolf 5 TDi aldim cok memnunum

cassano
28 Temmuz 2015, 14:58
Ben bunun galib yanilmiyorsam 125 veya 131 PS lisini sürdüm. Biraz düsük geldi bana gücü. Yoksa araba cok güzel. O kM de bence Scheckheft li mi diye bak. Injektör, Fren, Zahnriemen, Turbo vs. gibi önemli olan konular var.

Babam cok benzinli opel sürdü/sürüyor büyük maliytli bisey de cikmadi.