PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Irkcilik basini aldi gidiyor yollar güvenlimi acaba.

CatlakHoroz
22 Mart 2017, 21:12
Selam irkcilik gunden gune artmaya basladi.Türk ve müslimanlar ilk basta.Sirbistan hirvat ve bulgar,da kimbilir ne zorluklar cikaracaklar.Sizce buralardan gecmek nekadar güvenli?.Bütün izine gidecek olanlar Allah kazasiz ve belasiz gidip gelmeyi nasib eder insallah.

gamberoglu2000
22 Mart 2017, 21:59
kagitlarin pasaportun tamamsa ne zorluk ciksin? iltica etmiyorsun ilk gecen o ulkeden sen degilsin sonda sen olmayacan buraya kadar ne kadar guvenliyse bundan sonrada o kadar guvenli gerisi politika ilk izine gittigimde arabayla en zor ulkenin yunanistan oldugunu dusunmustum turklere karsi bu ulkede bir sey olmassa hic bir yerde bir sey olmaz diye dusunmustum en iyi en rahat yardimsever bir halki gordum sasirdim turkiyenin yerden yere vurdugu yunanistan turkmusun evet dedigimizde bize yol yardimi yapip tarif edip turkiyeye selamlar diyerek ugurladilar evlerine davet eden bile oldu on yargiya gerek yok ben bunlari yasadim.

Paparazi39
22 Mart 2017, 22:21
merhaba arkadasim
irkcilik heryerde var......

Arnavutoglu
25 Mart 2017, 00:37
Türk ün Türk den baska dostu yoktur,
2000 Yil dan beri var irkcilik , Sen Allaha güven isini duani yap cik yola , yolda basina bisey gelirse Sehit sevabi alirsin insallah.

Albay43
02 Nisan 2017, 20:03
Süphe duymakta haklisinda insan otomatikmen öyle düsünüyor. Hani derler ya" Filler tepisir cimenler eziler" politikacilar kapisiyor vatandas ceremesini cekiyor. Insallah öyle kötü tepki yollarda görmeyizde, görmeyelimde.

dreamceng
02 Nisan 2017, 20:43
Tir Söförlerine cok daha fazla eziyet ediyorlar,,,ozel araclari bilmem