PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bmw 528

bornova
18 Mart 2017, 15:19
slm arkadaslar sizlere bir sorum var gecen gün kaza yaptim arabam wirtschaftlicher totalschaden oldu, yalniz benim kafami kurcaliyan arabanin airbag lari acil madi,simdi ben BMW yi arasam arabanin airbagleri acilmadi desem ,veya mahkemeye versem birsey cikarmi acaba önerilerinizi bekliyorum sim diden tesekkürler arkadaslar arabanin modeli BMW 528i 2010 model

hOrOz
18 Mart 2017, 15:23
Ya millet neyin peşindesiniz

Her kazada Airbag açılacak diye bir kural yok

Eğer Airbag sensörler yeteri kadar darbeyi almadıysa açılmaz

bornova
18 Mart 2017, 15:32
sagol arkadasim bak ben bunu bilmiyordum sagol zaten ben bilmedigim icin bir arkadaslara sorayim dedim yok sa hic birseyin pesin de degilim tesekkürler horoz arkadasim ver digin bigi icin senin dedigin gibidir sensörler yeteri kadar darbeyi almamistir.....

sswiss
19 Mart 2017, 13:44
totalschaden olan arabada nasil acilmiyor airbag buda kafa kurcalar,bence bu konu dikkate alinmalidir en azindan BMW den fikir almak lazim ,maksat dava acmak degil sadece sormak aydinlanmak iyidir.

hOrOz
19 Mart 2017, 13:51
totalschaden olan arabada nasil acilmiyor airbag buda kafa kurcalar,bence bu konu dikkate alinmalidir en azindan BMW den fikir almak lazim ,maksat dava acmak degil sadece sormak aydinlanmak iyidir.

wirtschaftlicher totalschaden demek aracın tamir masrafları aracın değerinden yüksek olduğu demektir

kazanın ne derece şiddetli olduğunu söylemez

aracı görmeden bir şey söylemek çok zor