PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SAKA kusu ariyorum.

Cologne
09 Mart 2017, 21:17
Arkadaslar Köln ve civarinda erkek saka kusu satlik varsa alabilirim. Fiyati makul olmali. Kanarya veya Florya melezi degil, Orginal saka olmasini istiyorum. Mümkünse bizim Anadolu sakasi didigimiz türden olsun, Major tercihim degildir. Maximum bir yasinda ve Orginal Saka ötümü olmasi lazim.

Selamlar.

MEGAbond
09 Mart 2017, 21:39
aradigin böyle bir saka mi arkadasim?
konuya hakim degilim, sadece merak ve bilgi edinme babinda konuya dahilim.

sende hangi tür bir saka istiyorsan,buraya youtubeden video sunma imkanin varmi arkadasim,,mesela bir video sunarsin,böyle bir saka aramiyorum gibi örnegin.

gerci diyeceksin,benim neyden bahsettigimi zaten anliyan anlar,,benim ricam benim gibi pek bilgisi olmayanda sizlerin aciklamalariyla bilgi edinmis oluruz,zahmet olmazsa tabiki.

kus sesini severim bu arada.

saygilarimla.

https://www.youtube.com/watch?v=EOriaHavPyQ

bu ikinci videoyu tam izlemedim,birazdan izlicem kismet olursa.

https://www.youtube.com/watch?v=2IuMIWqpG9Q

hOrOz
09 Mart 2017, 21:57
Ebay kleinanzeige ye bak

Stieglitz Almancası

Cologne
10 Mart 2017, 19:31
Dogadan tutulmus kus almiyorum. kafeste üretilmis kus tercihimdir. Arkadaslar bu Saka sevgisi bir hastalik. Cocuklugumdan beri bende de Saka hastaligi var. Ben de ki Saka malesef gecen hafta birden bire öldü..Onun icin baska bir Saka almak istiyorum. Belki bizim becereksizler de vardir diye konuyu buraya actim.

TipiTip
10 Mart 2017, 19:56
Kardeş kafeste büyütülmüş terbiye edilmiş Sakayi kolay kolay kimse satmaz

Satsada 400-500 Euro ister

Baksana ise yaramaz orda burda yakalama
Sakalar 100 üzerinde

Cologne
10 Mart 2017, 20:47
Kardeş kafeste büyütülmüş terbiye edilmiş Sakayi kolay kolay kimse satmaz

Satsada 400-500 Euro ister

Baksana ise yaramaz orda burda yakalama
Sakalar 100 üzerinde

Doga dan yakalanan Saka kusu zaten beslemem kardes, hem etik bulmuyorum hemde kiyamiyorum. Saka lar asil kuslardir, muhabbet kusuna ,kanarya ya felan benzemezler. Dogadan tutulan Saka lar kafes ortamina zaten alisamiyorlar, hele de bir sefer yumurta yapip yavru büyüttüyse bir Saka, asla kafeste durmaz. Birkac gün icinde kahrindan ölüyor kus.
Ama kafeste büyüyen Saka lar doga yasamini bilmedikleri icin ,kafes ortamin da kolay besleniyorlar. Buna ragmen cok hassa kuslardir, Muhabbet kusu gibi ele alip, sevilmez. Birkez küserse kuruma hastaligina yakalaniyor ve malesef bu saka nin ölümü demek. Saka nin kafesini insanlardan uzak bir yere asacaksin, O mükemmel ötüsünü dinleyeceksin..

gudi
11 Mart 2017, 02:06
Bana kizacaksiniz ama O hayvanllari kafese kapatmak ne kadar dogru, Allah onlari dogasina göre yaratmis, zamaninda bende Muhabbet kusunu kafese kapattim ama pismanim,biz insanlar onu oyuncak edelim diye degil, Bunun Hesabi öbür tarafta ne olur bir düsünün, Hayirli Aksamlar

01adanaLi01
11 Mart 2017, 14:00
kardes ebay kleinanzeigede cok var bak link atim

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-haustiere/stieglitz/k0c130