PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Satin aldim mal gelmedi

algrgn
08 Mart 2017, 12:00
Arkadaslar bu adresten bir tane Nike ayakkabi satin aldim yaklasik 2 hafta oldu parayi visa kartla ödedim fakat ayakkabi hala gelmedi ordan bir cevapta alamadim burdan ayakkabi alan olduysa bilgi versin lütfen visa karttan parami geri alabilirmiyim
http://www.cdu-haldensleben.de/

giresun_28
08 Mart 2017, 12:08
eger imkanin varsa parani geri cek oradaki satisda bulunan ayakkabilar fake! senin anlayacagin cakma!

afghan
08 Mart 2017, 12:12
Bence ayakkabilardan ziayde dükkanin kendi fake. Almanya da Impressum sarti var. Bu sayfada ise ne impressum var ne de bir adres.
Imkanin varsa ödemeyi durdur veya geri al. Yoksa, gecmis olsun.

algrgn
08 Mart 2017, 12:29
Bilgileriniz icin tesekkürler artik cakmada olsa yeterki mal gelsin onlara yazdim fakat cevap alamadim visa kartla ödenen bir sey gelmesse para geri alinabilirmi visa kart hakkinda fazla bilgim yok yeni aldim yardim lütfen

BeCeRiKsIzDj
08 Mart 2017, 12:46
Visa kartiyle ödenmisse imkani yok geri cekilmez. Ve benim tavsiyem hemen Kredi Kartini Kilitlet "Sperren" Yaptir. Benimde yillar önce basima geldi daha dogrusu Annemlerin... 1500 euro zarar gördükden sonra anca sperren yaptik ve ne para ne suclu bulundu.
Arkadasin birisi ztn iyi görmüs. Sitenin Impressumu yok ve bu yoksa demekdirki o site Fakedir. Impressum olsa bile SteuerID verilmesi gerekiyor bu impressum icinde! O Steuer ID üzerinden bir cok bilgiye ulasabilirsin!

Gecmis olsun o aldigin para gitmisdir daha fazla zarara girmeden kredi kartini sperren yaptir cünkü mühtemelen kredi karti bilgilerinde onlarda!

Not:
Belki Polise gidip site sahibinin hakkinda sikayetci olman "Anzeige" Yapman yardimci olabilir. Kredi Kartini kilitledikden sonra Istersen Polise git bir Anzeige yap.
Domain Adressinden dogru bazi bilgilere ulasilabiliyor.
Eger Domainin Sahibi Shoppun sahibiyse

[Tech-C]
Type: PERSON
Name: Katrin Scheder
Address: Scheffelstrasse 16a
PostalCode: 97072
City: Bayern
CountryCode: DE
Phone: +00.9313533507
Email:
Changed: 2016-06-15T05:18:53+02:00

[Zone-C]
Type: PERSON
Name: Katrin Scheder
Address: Scheffelstrasse 16a
PostalCode: 97072
City: Bayern
CountryCode: DE
Phone: +00.9313533507
Email:

Domain whois yapinca bu Bilgilere ulasiliyor!
Istersen Sansini dene Polisden yardim iste.
Saygilar

Cahit
08 Mart 2017, 14:19
Geçmiş olsun dolandırıldın.
Impressumu boşver sadece sitenin isminden sahte oldukları anlaşılıyor.
Cdu= bir siyasi parti, haldensleben ise sachsen anhalt da bir şehir.
Örnek verim bu aşağıdaki haldenslebendeki spd partinin resmi internet sitesi.
https://www.spd-haldensleben.de
Buda haldenslebendeki cdu partinin facebook sitesi
www.facebook.com/Stadtverband.Haldensleben.CDU

Siyasi bir partinin ismini kullanıpda ayakkabı satmaya hiç bir parti izin vermez.

Domain adreside sahte, şehir kısmına Bayern yazılmış. Posta kodu Würzburg şehire ait.

Telefon rehberine o domain adresinde yazılı olan cadde ve numarayı verince bir yabancı doktorun ismi çıkıyor. Vermiş oldukları Domain bilgileride sahte.
Dolandırıcılar büyük ihtimal Doğu Avrupa'dan paranı geri alman imkansız gibi.

Sana önerim.
1.Polise gidip Anzeige yap 2. Kredi kartını sperren ettir 3. cdu haldenslebenede durumu anlat bir parti olarak bu olayın takipcileri olurlar. 4. Gelecek için Aldıktan sonra değilde almadan önce bize danış.

Dolunay35
08 Mart 2017, 17:32
Anlaşılan dolandırıldın,inşallah paranı bir şekilde geri alırsın.Geçmiş olsun.

Ossi64
08 Mart 2017, 18:07
burdada domain sahibi hakkinda bilgiler var
http://whois.domaintools.com/cdu-haldensleben.de

algrgn
09 Mart 2017, 14:13
Yardimlariniz icin hepinize tesekkür ederim Bana gelen mail de saticinin
Mail i

Gözüküyor

Internete baktim sahte mail adresi kullaniyor en yakin zamanda polise gidecegim

Osmanbey34
09 Mart 2017, 15:17
gesims olsun yapilcak birsey yok. Polise gidip anzeige yap . birsey cikar mi bilemiyorum.
ikinci secenek TV kanallarina basvur bi ara sat 1 olmasi lazim bu konula ilgili yayin vardi ve reporterlerin baya bilgisi var. belki oradan birsey cikar.
tekrar gecmis olsun.

keno
09 Mart 2017, 18:04
mesaj attim bakalim ne cevap verecekler