PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kazanilan Davada avukat üctetini kim öder

kral64
03 Mart 2017, 19:59
Arkadaslar gecen yil Motorroler ile kaza yaptim (hakliyim)ve tüm isleri avukat takip etti karsi taraf tüm ödemeleri yapti olay kapandi.
ben Avukata Rechtschutz(150Eur kendim karsiliyorum SB) üzerinden bas vurmustum bugün bankama son ödemeleri göndermis ve simdi farkettim 150Eur kesmis
tahminimce kendi karsilayacagim ücreti kesti

simdi bu parayi yüzdeyüz hakli oldugum bir konuda benim mi ödemem gerekiyor
Telefon acip soracaktim ama yeni farkettim Pazartesi gününe kadar kafami kurcalar onun icin bir ön bilgi edineyim dedim.

clon
04 Mart 2017, 09:52
Adi üstünde SB Hakli veya Haksiz ödeyeceksin

Cengiz Bond
04 Mart 2017, 10:31
bence kazandigin icin SB ödemene gerek yok.

bir kac sene önce bende öyle idi. davayi kazandim, SB ödemedim. zaten niye ödeyeyim ki, benim Sigortadan bir kurus cikmadiki.

Samsunlu55
04 Mart 2017, 15:26
Bender bundan 6 yil önce ist mahkemesi davasi kazanmistim ve 150 Euro SB ödemistim malesef ödenior

MEGAbond
05 Mart 2017, 01:32
ben araba kazasi yaptim gecen sene,karsi taraf sucluydu..masraflarim karsilandi,benden de herhangi bir ücret talep etmediler.benimde sigorta (Allianz) SB 150 euro.

Cologne
05 Mart 2017, 21:20
Bu mesele Kemal Sunal in meshur filminde ki, Hizir idi, Yunus idi meselesine dönmüs.. Dogrusunu yazarsaniz bizde ögreniriz.

Ürgüplü50
05 Mart 2017, 21:44
selamün Aleyküm Hayirli aksamlar gecensene 6. ayda roller ile kaza yaptim avukat sigortam yoktu ( hakliyim ) Gutachta dedi sen ograsamazin ver avukata bir avukat buldum o bütün islerimi halletti tahminin para alinmamasi lagzim herseyin masrafini karsi taraf ödüyor diye biliyorum

kral64
05 Mart 2017, 22:29
neyse yarin bir telefon acip bi soryim bakalim ne diyecekler

Osmanbey34
11 Mart 2017, 03:35
benim bildigim önce SELBSTBETEILIGUNG gu ödüyorsun. Örnek avukata gittin , danisdin o zaman 150 Euro yaniyor. Yani seni beratin yapmis oluyor.

Ama Dava sonucu sen hakli olursan ozaman masraflari karsi taraf yada sigorta karsiliyor. senin avukatin bu isleri haltmesi lazim. benim bildigim selbstbeteiligungu geri aliyorsun. aynisi benimde basima geldi ve ben yatirdigim parayi geri aldim. sana tavsiyem ohne selbstbeteiligung yap.

kolay gelsin

Cengiz Bond
11 Mart 2017, 13:18
ben para mara yatirmadim. demek sigortadan sigortaya degisiyor. ben trafik kazasi yapmistim.

karsi taraf beni sucladi, bende mahkemeye verdim. avukat sigorta ile görüstü, davayi üstleniriz dediler. davayi kazandik, benden bir kurus cikmadi.

kral64
15 Mart 2017, 22:36
Arkadaslar Avukat bence isin kolayina kacmis masraflarini benim sigortadan karsilamis telefon actim konustum neyin nesi diye niye ben ödem gerektigini sordum
simdi karsi taraftan parasini talep etti ordan ödeme olunca benden kestigi parayida gönderecek sözde bekliyorum artik