PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkiye neden Italya'dan çok çok daha modern

misterno
27 Şubat 2017, 17:33
https://www.youtube.com/watch?v=3M4fByIovvo&t=74s

acaba Almanya icin ne derdi bu kiz onu merak ettim simdi

tolgahamburg
27 Şubat 2017, 20:05
göreceli garibim bir yerler görmüş konuşuyor;)dünya 5 ten büyüktür değişir bu işler korea Japonya austraila gören oldumu acaba?

Romeo29
27 Şubat 2017, 20:09
hocam dinlerken kulak kanseri olmadin mi ?
Ben bir kac saniye dinlemeye calistim kapattim...Teyzem daha türkce konusmayi bilmiyor :)

turks
28 Şubat 2017, 00:48
hayat acaba sinirsiz internet ve filitre kahvedenmi ibaret ne kadar yozlasmis bir gelecek nesil var önümüzde maalesef aci cok aci.

bayken
28 Şubat 2017, 00:57
10 GB bir sene yeter bana

karam82
28 Şubat 2017, 19:10
Normal Sartlarda bu tür konulara yorum yapmam ama bu videoya yapmak istedim.
Yasadigimiz yerden memnun degilsek o Ülkede kalmak zorunda da degiliz.
Hayat Internet - Kahve - den ibaret degil mecburi degiliz keske tüm derdimiz internet kahve olsada kolay cözümünü saglayabilsek.
Hayat Öyle olmuski uzaktan bir misafir geldiginde en fazla 15 dk diyorum 15 dk gecmeden sorulan soru wlan sifresi nedir.

Zaman öyle olmuski Bu Internet teknoloji vs bir cok iscinin issiz kalmasina sebep olmus,

Keske Secim imkani italyami Türkiyemi diye olcagina Ilerlemis teknolojide mi yoksa Teknolojinin olmadigi dönemdemi yasamak isterdin daha mantikli olurdu..
Malesef secim hakki bunun icin yok en kirsal yere gitsen dahi internet mevcut...

MEGAbond
28 Şubat 2017, 23:38
Her zaman bilim ve teknoloji diyorum,,gerisi aptallik ve hikaye,,,her zaman ileriye bakicaksin,,arkaya bakarsan tökezlersin,düsersin kalkamazsin,üstüne basar gecerler.niyazi olur gidersin.

teknolojinin olmadigi yerde yasayamazsin,elbet birgün birileri tepene cöker.

Walter
01 Mart 2017, 12:28
Ne hayat be!! Bu arada kiz, spor spikeri Ugur Onver'in kiziymis

Gunayoz
01 Mart 2017, 13:16
Kesinlikle katılıyorum.

Dolunay35
01 Mart 2017, 17:45
karam82 ustama katılıyorum

Erat
02 Mart 2017, 20:14
Kiz ne kadar sacmaladiysa baslikta okadar sacma...

tolgahamburg
04 Mart 2017, 01:52
megabond Her zaman bilim ve teknoloji diyorum,deme matematiksel yaklaş :pdünya ne zaman kuruldu teknoloji ne kadar zamandan beri hayatımızda var????yaratılışa inan bence;););)beyaz adamlaşma ok....Kan Grupları ne zaman bulundu dünya kurulduğundan beri haberin varmı?

MEGAbond
04 Mart 2017, 02:10
megabond Her zaman bilim ve teknoloji diyorum,deme matematiksel yaklaş :pdünya ne zaman kuruldu teknoloji ne kadar zamandan beri hayatımızda var????yaratılışa inan bence;););)beyaz adamlaşma ok....

beyaz adamlasma ne demek biraz acarmisin?

yaratilisa inan derken beni ateistlikle sucladiginin farkindamisin ...kesinlikle ateist degilim,,hem bir kere din olayi beni baglar,,baska kimseyi baglamaz.

inanan bir insan, Allah'in yapacagi sorgulamayi üstlenip yargilama yapamaz bu $irk'e girer.Allah muafaza.

matematiksel yaklasalim,,,yeryüzünde hersey matematik üzerine kurulu zaten,,dön etrafina bir bak,,,,,masa, sandalye, cam, dolap, ev,atom,kar tanesi,yagmur,para,cografya,internet,PC, simdilik matematiksel verdigim örnekler yeter sanirim.

ha bu arada dünya ne zaman kuruldu diye bir cümle sarfetmissin,,benim bildigim duydugum birazda arastirmamla ilgili bilime dayali yani matematiksel bir cevap vermem gerekirse,,,HZ ADEM ve AY$E anamizdan cok önce dünya vardi veya kuruldu,,jeolojik bulgulara göre yeryüzüne insan nesli gönderilmeden önce,dünya vardi,,umarim bu satirlarimdan sonra abzürt bir cümle kurup ne yani insan oglu maymundanmi geldi muhabbeti yapmazsin umarim.

sen mi beni yanlis anladin ? benmi seni yanlis anladim ? bir sekilde anlasicaz insallah !!!

tolgahamburg
04 Mart 2017, 10:25
sohbet ediyoruz :)benim dediğim doğru yada senin dediğin yanlış dediğim yok:o ateist dediğimde yok sanaok78rcpgöreceli bu işler haaaa bana ateist dersen evet olabilirim24edq50,,,yada bektaşijuhuben daha çok doğaya inanıyorum

dreamceng
04 Mart 2017, 20:52
Herkes inancinda ozgurdur

MEGAbond
05 Mart 2017, 05:08
sohbet ediyoruz :)benim dediğim doğru yada senin dediğin yanlış dediğim yok:o ateist dediğimde yok sanaok78rcpgöreceli bu işler haaaa bana ateist dersen evet olabilirim24edq50,,,yada bektaşijuhuben daha çok doğaya inanıyorum

saygili seviyeli tartismali sohbete bayilirim,,tabikide sohbet ediyoruz,,,demissinki,, bana ateist dersen ateiste olabilirim bektaside diye yazmissin,,tahminime göre bektasi kelimesi isin geyigi espirigi:cool: ok eyvallah tabiki,neye inaniyorsan saygim var,,,amacim senin neye inandigini,bir sekilde ortaya cikartip,OSKAR almak degil sohbet ediyoruz surda24edq50

hem zaten board'ta din tartismak yasak:)

actim kitaro yu, rüzgarin sesini dinliyorum gözlerim kapali:cool: pardon gozlüklü;)

*05300
05 Mart 2017, 11:51
Kizi dinlerken yoruldum resmen. Onun internet, belediye otobüsü, kafeterya falan dedikleri beni fazlaca ilgilendirmiyor. Ama benim tecrübelerime göre Roma da beni en fazla bunaltan mevzular

1) Gece saat 21 den itibaren umumi tuvaletler kilitleniyor. (Ihtiyacini alternatif yerlerde gidermen lazim agac alti falan gibi)
2)HAFTA SONLARINDA Roma da arabana benzin almak icin benzinliklerde adam yok, kapali. Bazi benzinliklerde pompanin yanina arabanla geliyorsun. Pompanin yaninda ATM lerdeki gibi 50€ sokmak icin bir yarik var. Oradan parayi yitiyorsun. Sansin varsa parayi yutmaz, yoksa şansına küs. Bu arada hatirladigim sadece 50€luk alabiliyordun, yani 20€luk falan olmuyordu.
3)Yabanci plakali arabayla gidersen (Roma) sana ne yapip, edip bir ceza kitliyorlar. Onuda döndükten sonra ögreniyorsun. (Gezmeyi seviyorsan, katlanacaksin hic yolu yok)

Kuzey Italya nin insani cok soguk, ama orta ve bilhassa güneydeki insanlar sana o kadar yakin davraniyorlarki ayrilasin gelmiyor.
Italya bize göre modernmidir degilmidir yorum yapmam ama bana "nasil yani" dedirtenler yukaridaki mevzulardir.

Selamlar
05300 - Merzifon