PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2017 Haziran Ayinda izine gidecekler

Memoli1976x
25 Şubat 2017, 01:55
2017 Haziran Ayinda izine gidecekler bu Bölüm altinda gidecekleri Tarihleri, Yol Güzergahlarini paylasabilirler.

arabo
17 Nisan 2017, 01:30
22 haziran aachen-avusturya-slo-hirvat-sirp-bulgar-kapikule zonguldak
dönüs 21 22 temmuz gibi

Hasan43
21 Nisan 2017, 20:10
herkese simdiden belasiz kazasiz hayirli yolculuklar....

arkadas
05 Mayıs 2017, 10:55
Slm 22.06.2017 tarihinde insaallah yolculuk hannover cek-slovak macar-sirp-bulgar üzeri olacak. Dönüs 27-28 gibi olacak Tr den.
Herkese hayirli yolculuklar. Trafik kurallarina uyarak gidin, gec geldi desinler ama gecmis olsun demesinler.

Cimbo
14 Mayıs 2017, 16:22
Selam Arkadaşlar.
Gidiş : 22.06.2017 Almanya-Gelsenkirchen, avusturya, macaristan, Sırbistan, Bulgaristan, İstanbul-Afyon
İlk defa yalnız çıkacağım, Allah nasip ederse. Bir tavsiyeniz varmı. Nasıl gitmeli.
Selamlar

deli-kadir
14 Mayıs 2017, 16:59
Selam Arkadaşlar.
Gidiş : 22.06.2017 Almanya-Gelsenkirchen, avusturya, macaristan, Sırbistan, Bulgaristan, İstanbul-Afyon
İlk defa yalnız çıkacağım, Allah nasip ederse. Bir tavsiyeniz varmı. Nasıl gitmeli.
Selamlar

Ilk önce yolun acik olsun. Silayolu bölümünde bu konu bir cok kez islendi. Bu soru bir cok kez soruldu ve tecrübesi olan arkadaslar tecrübelerini paylasip tavsiyelerde bulunmustur. Forumu gezersen aradigin cevaplari mutlaka bulursun.

Saygilarla

RealMidway
12 Haziran 2017, 01:04
30 Haziranda bende gidiyorum. Güzergah Almanya, Slovenya, Hirvatistan, Sirbistan ondan sonra Gündüz denk gelirse Bulgaristan, Gece olursa Makedonya ve Yunanistan. Hedef Balikesir-Burhaniye. Yol durumundan haberdar olanlar varmi? Baska Güzergah Tavsiye edermisiniz? (Bundan önce hep Macardan gidiyordum, bu sene böyle düsündüm.)

gardiyan3838
12 Haziran 2017, 02:31
Selamünalleyküm
arkadas RealMidway gündüzde olsa aksamda olsa devam et Bulgardan
heryerde durma
sadece ihtiyac molasi yap
arabanin deposunu
Sirbistanda Nisde full cek doldur yani
yavas yavas git heryerde durma
15 dakikaden fazla durma

ALLAH HERKESE KAZASIZ BELASIZ IZINLER NASIP ETSIN
Hayirli yolculuklar

MiAy
12 Haziran 2017, 07:12
30 Haziranda bende gidiyorum. Güzergah Almanya, Slovenya, Hirvatistan, Sirbistan ondan sonra Gündüz denk gelirse Bulgaristan, Gece olursa Makedonya ve Yunanistan. Hedef Balikesir-Burhaniye. Yol durumundan haberdar olanlar varmi? Baska Güzergah Tavsiye edermisiniz? (Bundan önce hep Macardan gidiyordum, bu sene böyle düsündüm.)
Usta,
sana tavsiyem hiç Slovenya falan uğraşma.
Macar üzeri en iyisi bence.
Yunan üzeride tavsiye etmiyorum.
Git Bulgardan gecede olsa. Artık Bulgarın yollarıda güzel oldu.
Kazasız belasız hayırlı yolculuklar

MEGAbond
13 Haziran 2017, 01:24
bende gecen sene makedonya yunan üzeri gittim,,,geri gelirken bulgardan geldim,,,giderken bulgardan gitmedigime pisman oldum...cok güzel yollar yapilmis..bu sene kismet olursa giderkende gelirkende bulgardan gidicem bakalim kismet olursa.makedonyadan gidip ekstra 200-300 km yol yapmak istemiyorum.

kismetse 30.06.2017 yola cikicam bakalim.(Recklinghausen) tek araba.

sila yolcularina hayirli yolculuklar dilerim.

bhara
14 Haziran 2017, 16:19
Herkese kazasiz belasiz hayirli yolculuklar