PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : (soru) cizgirentacar.de hakkinda bilgisi olan.

mavi78ates
24 Temmuz 2015, 14:16
Slm

http://www.cizgirentacar.de/tr bu şirketti tanıyan varmı ? Araç resarvasyon yaptım bu pazara adam şimdi tele çıkmıyor şimdiden müşteriyi mağdur bırakıyorlar ....

cenk1978
25 Temmuz 2015, 00:50
selam arkada?....18.05-05.06 arasi Hatay Havaliman?n dan ald?m ve geri verdim.arac iki ya??ndaydi full kasko s?n?rs?z km, Linea diesel, günlük 19 euroydu ozaman.
reservasyonu berlin den telefon ile yaptim.
gayet de memnun kaldim.sirketi tavsiye üzeri buldum.
belki i?ler yogun, malum tam izin sezonu o yüzden ç?km?yorlar olabilir.

benim kiraladigim da orjinal cizgiydi

mavi78ates
25 Temmuz 2015, 06:30
Tamam da bunlar çakma çizgi rentciler yeni öğrendim zaten bi cep nr yazıyor sitede... Dediğim gibi en azından haber verseydi son günde mağdur olmazdık . Sahtekâr....

Galaxy3764
25 Temmuz 2015, 10:56
Valla ben cizgirentacardan defalarca kiraladim problem yasamadim.arabayi teslim almadan 1 gün önce teyit icin aranirsa daha garanti oluyor.Tabii bazen kilometresi fazla veya 2 senelik arabalar denk geliyor.

Orjinali bu

http://www.cizgirentacar.com/de

kerim1453
25 Temmuz 2015, 12:26
selam arkadaslar
bende iki yil önce fiat duoblo kiralamak icin reservation yapmistim iki ay önceden.
ucmama bir gün kala duoblo yok linea verelim diye aradilar !!!
bir sürü tantana etik telefonda , sonunda magdur duruma düstüm baska yerden kiraladim.
uzak dur derim bu firmadan

( zati cizgirentacar in arabasi yok her ilde calistigi rente carlar var !!! ))

tufanci
25 Temmuz 2015, 15:03
cizgi rent a car (orjinali) beni de magdur etti izmir ve antalya havalimanina arac getirmediler, cizgi rent a car a alternatif olarak elit rent a car i tavsiye ederim

67-devrekli
25 Temmuz 2015, 16:18
Benide geçen sene kurban kurban bayramı arefesinde mağdur ettilel(orginal olan)
Bayram planımı 9 ay önceden yspmıştım ve aracı 9 ay önceden sayfalarından kiraladım.
Gitmeye4-5 gün kala mail attılar, elinizde araç bulunmadığından işleminiz iptal oldu yazmışlar.
Düşünün artık. Tam 9 ay önceden ayırttım..
Bu sefer elit rentacardan kiraladım, iznime daha 2 ay var, bakalım bunlar nasıl çıkacak

alkolikkedi
26 Temmuz 2015, 23:40
bir kere kiraladim hava alanina araci zamaninda getirdiler,ama rezervasyon yaptigim araba gelmedi,daha eski modeli geldi gecenin 2 sinde coluk couck mecbur kaldim aldim,benzinciye araba zor vardi depoda bostu,bidaha asla!!

korayce
31 Temmuz 2015, 23:44
bende 2 sene önce elit cardan kiraladim sabiha gökcene gelcekti arac ucak bir saat rötar yaptigi halde havaalanina indik kimseler yok sabah 7 de pazar günüydü zar zor bir cepe ulastim iki üc kisiyi yönlendirilerek aradim bir saat sonra araba geldi bende kizdim almadim araci paramla rezil oldum.kurban bayraminda gidicem simdiden karakara düsünüyorum hangi rent a car a güvenebilirim?

sopeli
25 Ağustos 2015, 22:16
ben gecen sene Kiraladim Cizgirentacardan ve cok memnun kaldim fiat linea dizel aldim. cok cok tavsiye ederim hic sorun cikmadi

cenk1978
03 Ekim 2015, 20:19
Hatay dan selamlar.

Arkadaslar 6 ay içinde 2.kez cizgi rent a car dan arac kiraladim.
30.09-15.10. hatay Havalimanın dan alip geri orda teslim edecegim.
Mayis 2015 da fiat linea dizel kiralamistim, yine linea istemistim fakat clio symbol dizel getirdiler..arac tam 2 yaşında temiz ve linea dan daha iyi çekiyor.
Toplam fiyat 270 euro full kasko ödedim.
Bilginize sunarim.

Galaxy3764
03 Ekim 2015, 22:51
Tekrar düzeltme yaziyorum.
Cizgiden cok sefer araba kiraladim ama son zamanlarda arabalar en az 3 sene ve 120000-140000 km üzerinde araba getiriyorlar.Bu sene 2 sefer kiraladim ikiside eski , koltuklar pis,her tarafi vuruk ,cizik bilginize.
Valla ben cizgirentacardan defalarca kiraladim problem yasamadim.arabayi teslim almadan 1 gün önce teyit icin aranirsa daha garanti oluyor.Tabii bazen kilometresi fazla veya 2 senelik arabalar denk geliyor.

Orjinali bu

http://www.cizgirentacar.com/de

kemalgil
13 Ekim 2015, 14:25
Selam Arkadaslar.

Bende sizlere izmir Adnan menderes hava limanina ucarsaniz bir Tavsiyede bulunmak istiyorum
Tam 10 yildan beri Turkuaz Rent A Car ,dan kiraliyorum hic bir sorun yasamadim.
Selamlar

korayce
17 Ekim 2015, 23:17
arkadaslar ben 22 günlügüne istanbul da elit car dan kiraladim havaalanindan teslim aldim havaalaninda teslim ettim.cok memnun kaldim 9000km de iki aylik arac geldi sorun yasamadim tavsiye ederim.