PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMW X6 Bu arabanin fiyati normalmidir

sswiss
13 Şubat 2017, 20:52
slm arkadaslar bir yakinima BMW almayi düsünüyoruz ve bir tane buldum ama fiyatindan emin degilim siz degerli arkadaslarin fikirlerini almak istiyorum
Bu arabanin fiyati sizce normalmidir?

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?ref=srp&id=239098526&psz=0&vc=Car&dam=0

melih1998
13 Şubat 2017, 21:16
Slm genelde händlerde fiyatlarini Mobile.de den ayarlama yapiyor.sende ona göre 3 asa yukari hesaplarsin.ucuzmmu pahalimi?
senin dikkat edecegin inspeksiyonlari ve chekhefte dikkat etmen.gördügüm kadariyla privatverkauf cok dikkatli olman lazim.kazali veya baska seyler olmasin.Händler olursa zaten 6 ay gewähleistung olur basin arimaz
..Kolay gelsin

fuk_18
13 Şubat 2017, 21:20
emsallerine bakip fiyati kendinde cikarta bilirsin ama 2 3 fazla verip bakimlisini alman auto hausdan alman ilerde yasanacak sorunlar karsisinda basin agrimayacagi anlamina geliyor bu kadar para verdikden sonra autohausdan alin

Dirilis
13 Şubat 2017, 21:27
dikkatli ol derim satici yabanci.

sswiss
13 Şubat 2017, 21:34
emsalleri 29 bin eurodan basliyor onun icin dikkatimi cekti sizlere bir sorayim dedim

emsallerine bakip fiyati kendinde cikarta bilirsin ama 2 3 fazla verip bakimlisini alman auto hausdan alman ilerde yasanacak sorunlar karsisinda basin agrimayacagi anlamina geliyor bu kadar para verdikden sonra autohausdan alin

44Malatya
13 Şubat 2017, 23:03
Slm genelde händlerde fiyatlarini Mobile.de den ayarlama yapiyor.sende ona göre 3 asa yukari hesaplarsin.ucuzmmu pahalimi?
senin dikkat edecegin inspeksiyonlari ve chekhefte dikkat etmen.gördügüm kadariyla privatverkauf cok dikkatli olman lazim.kazali veya baska seyler olmasin.Händler olursa zaten 6 ay gewähleistung olur basin arimaz
..Kolay gelsin

Arkadaşım Privatverkauf olduğunu nerden anladın? Orada efem gmbh yazıyor, yoksam benmi yanlış okuyorum

fuk_18
13 Şubat 2017, 23:16
önüne gelen gmbh aciyor adam yapmistir sahtedir 3 adet araci var gmbh ye bakya bunlar uc kagitci oluyor aracin detayini vermeyen saticilardan uzak durun macera aramayada gerek yok artik kim istiyorsa x6 gidip magzasindna alsin garanti kapsaminda

44Malatya
14 Şubat 2017, 05:37
önüne gelen gmbh aciyor adam yapmistir sahtedir 3 adet araci var gmbh ye bakya bunlar uc kagitci oluyor aracin detayini vermeyen saticilardan uzak durun macera aramayada gerek yok artik kim istiyorsa x6 gidip magzasindna alsin garanti kapsaminda

Orda çok haklısın, böylelerin sattığı arabadan ne çıkar, mutlaka km oynamışlardır. Bu kadar parayı vereceksem doğru dürüst yerden alırım, bir iki bin fazla veririm, en azindan kafam ağrımaz.

hope41
14 Şubat 2017, 09:46
Araba isi sans meselesi ama araba hakkinda hicbirsey yazmiyor ilanda, yani neyi var neyi yok... tel acip konusup sor önce araba ile ilgili seyleri, bazen telefondaki karsi tarafin sesinden bile insan anliyor ne ayak olduklarini.
Yakinlarinda ise araba git bak anlayan biri al tabi yanina pek tecrüben yoksa.... Birde bu kadar para verip bir araba alinacaksa kesinlikle önceden bu isi yapan yerler var, arabanin heryerine bakip sana rapor veriyorlar, biraz para verirsin tabi ama deger bence.
Ya da direk ciddi bir Händler dan alican diger arkadaslarinda dedigi gibi :)

talo176
14 Şubat 2017, 09:53
emsalleri 29 bin eurodan basliyor onun icin dikkatimi cekti sizlere bir sorayim dedim

bu arabanin fiyati normal..
29bin€ ya kralini alirsin..

lakin fiyati düsük diye uygun sanip almayin bu arabayi.. cok masrafli SUV! benden size demesi..

Nazarnet
14 Şubat 2017, 11:34
Bu aracin degeri normal yalniz bu tür ilanlara biraz süpheli yaklasmak lazim. Bende Bmw yi almadan önce cok arac bakmaya gittim hatta ilanda ki özelliklere yazilanlarada inandim ama araca bakmaya gittigimde aracin Vin kodundan aracin italya'dan getirildigini ve hatta ilanda kazasiz yazmasina ragmen aracta olan boyali yerleri adama söyleyince adamin bana kazasiz olduguna garanti vermeyecegini söylemesi bosuna 550 km yol yapmama sebep oldu belki de aracin kmsi de oynanmis olabilirdi. Bu yüzden düzgün saticilardan servis bakimli arac almak daha mantikli olacaktir. Bu arada bu araca 22500 den fazlasini vermem hatta renkten dolayi 500 daha kirarim.

Qarizma
21 Şubat 2017, 22:13
arabanin 112 bin gitmedigi söför koltugundan belli

sswiss
21 Şubat 2017, 22:52
adam sanki direksiyondan hic inmemis gibi degilmi :))) acaba söför koltugundami yatiyordu hahah

djpascal
21 Şubat 2017, 23:19

hakli arkadas..... Fiyat normal! 112bin icin....

Cengiz Bond
21 Şubat 2017, 23:25
o araba en az 200.000 gitmistir. birde lastikleri kabak. yapar en az 800 EUR masraf. hem türkden araba alinmaz.

cassano
26 Şubat 2017, 22:13
Illa türk kötü olacak degil, sans isi her insan kötü olabililr. Böyle araba yi bence Galerie den almak da iyi olur. 2010 Model ve 23.000 Bin Euro az para degil.

depream
27 Şubat 2017, 09:19
Fiyati gayet normal, 7 yasinda araba. Ama kilometre banada sanki pek inandirici gelmedi. Bana araba caydirici geldi :)