PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kur-rehabilitasyon hakkinda bilgi lazim

yarali/kurt
11 Şubat 2017, 15:15
slm arkadaslar, ben doktor tavsiyesi üzerine kur-rehabilitasyon yapmak istiyorum.
6 haftaligina beni bad kissingene göndermek istiyorlar.
ben türk vatandasiyim acaba rentenversicherungu etkiliyormu ilerde cekmek istersem emekli ligimi, bu konuda bilgisi olan varmi??

resadiyeli
11 Şubat 2017, 15:25
Selam, Öncelik ile gecmis olsun,Malesef Biz Türk vatandaslarinin KUR À gitmeleri rentenverschicrungu etkiliyor.Eger emekligige Kadar beklemiyecek isen almanyada kesin dönüs halinde senin kura ödediklerin kesilmis olarak eline geciyor.Eger yok ben emeklilige Kadar Burda klacam der isen mesele yok zaten.Benden sanirim 4 haftalik ameliyat ve kur masraflari olarak 20 bin mark kesilmist idi

yarali/kurt
11 Şubat 2017, 15:57
Selam, Öncelik ile gecmis olsun,Malesef Biz Türk vatandaslarinin KUR À gitmeleri rentenverschicrungu etkiliyor.Eger emekligige Kadar beklemiyecek isen almanyada kesin dönüs halinde senin kura ödediklerin kesilmis olarak eline geciyor.Eger yok ben emeklilige Kadar Burda klacam der isen mesele yok zaten.Benden sanirim 4 haftalik ameliyat ve kur masraflari olarak 20 bin mark kesilmist iditesekkür ederim, fazla uzun kalmayi düsünmüyorum burda
Zaten bu sartlarda ömrümüz fazla yetmez

akdenizli33
11 Şubat 2017, 16:39
arkadaslar bende doktora soyleyip kura gitmeyi dusnuyorum bu 6 haftlik kur masrafi ne kadr tutar genelde.