PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmamdan.vikis.almak

Hasan05
07 Şubat 2017, 21:51
Arkadaslar.almanyadaki.calistigim.firmamdan.cikis. almak.istiyorum.su.anda.24500EUR.veriyorlar.bunun. net.elime.gecen.para.ne.kadar.olur.cevabinizi.bekl iyorum.selamlar

Cikis.demek.istemistim

melih1998
07 Şubat 2017, 21:58
SA 24,500 € büyük para degil yasin kac bilmiyorum.bu önerilen paranin % 27 ile 29 keserler sonra einkommen steuer geri alirsin....Karari sen vereceksin ....

gamberoglu2000
07 Şubat 2017, 22:04
24500€ dedigin nedirki sen o firmadan cikip eve varana kadar biter yasin kac bu soru onemli ve kac yildir calisiyorsun cikis alacagin is yerinde sonradan pisman olma iyi dusun.

Hasan05
07 Şubat 2017, 22:08
Arkadasim.yasim.52.türkiyeden.emekliligimi.yatirdi m.hanim.almanyadan.ve.türkiyedende.emekli.27.yildi r.calisiyorum.firmada

hOrOz
07 Şubat 2017, 22:57
bu para 27 yıl için çok az veriyorlar

arkadaşların dedği gibi eline geçesiye kadar kuş olur

aslında para değil mesele bundan sonra ne yapmak istiyorsun o önemli

52 yaş daha çok genç sayılır ..

Allah verdikçe insanın önünde uzun bir yaşam daha var

guengoer52
07 Şubat 2017, 23:41
Arkadasim cikisi onlarmi teklif ettiler yoksa senmi istedin, eger teklif onlardan gelmis sende zaten cikmayi göze almissan bundan daha fazlasi icin pazarlik yapabilirsin. Diger arkadaslarin dedigi gibi 27 yila bu para az, zaten normal sartlarda her yil icin aylik bürütünün yarisindan baslar hesap yukariya dogru gider.
Tazminat paralari ayni normal ayliktan yapilan kesintilere tabidir tüm kesintiler yapilir evli ve iki cocuk sahibinden yaklasik %25,8 kesinti olur, buda hemen hemen eline 18,150 ile 18,250 € gececek anlamina gelir, iyi düsün derim bu para isini görürmü öyle yüksek bir meblag degil.

aslankral
08 Şubat 2017, 02:16
bu para cok az

clon
08 Şubat 2017, 07:13
Selam Hasan05 ben gecen Sali günü Benim BEM gespräch vardi,Niye bu kadar kranka cikiyorsun neyin filan var dediler
Neyse oralarini gecelim..........

Konusmanin ortalarina dogru parali cikis istedigimi söyledim,Nasil cikis vere bileceklerini filan bana anlattilar(Benim el bilegimden dolayi schwerbehindederung olayi var)
yanimdakilerle sonra baska odaya gecdik hesap kitp isleri icin

Brüt 30000 alabilirsin diyorlar bana fazla hayatta vermezler dediler >> 26 sene icin ??
Ben net 30 bin istiyorum dedim

Simdi top onlarda cevap bekliyorum

Beni postalamak icin onlara güzel bir firsat,vermezlerse kranka devam
-------------------------------------------------------------------

bu para 27 yıl için çok az veriyorlar

Benim is yeride ayni vermiyorlar