PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Harz 4 . 3 ay paramı kesecek.

Cihan
04 Şubat 2017, 03:33
Arkadaşlar. Jop Center Termin verdi gitmedim. Yanlız krank li olduğumu için gitmedim . Krank li olduğuma dahil mektup atim Jop Center in posta kutusuna. Şimdi gene JopCepter Termin vermiş. Ve 3 ay paramı kesecekmisler. Size hakları varmı paramı kesmeye.tskl

memo82a
04 Şubat 2017, 05:08
Sanırım sadece senin Paranı keserler
Yüzde 10% . Çoluk Çocuğun kisini kesmezler
Yeğenimden dolayı biliyorum. Terminleri Ihmal
etme bence.

Cihan
04 Şubat 2017, 06:14
Tam. Da, Krank,liyi.

gamberoglu2000
04 Şubat 2017, 07:51
cihan arkadasim sen krankliysan kendi deyiminle postacilik yapmana gerek yok simdi senin mesele ben verdim onlarda dogal olarak almadi almak istemedi yani senin krank kagidin kayip senin ispatin varmi kagidi attigina dahil posta kutusuna? olsa onlar itiraz edemez ve su anki problemi yasamassin neyse sen krankli kagidini yeniden al ve itiraz et onlar bunu kesinlikle bilmiyorduk almadik diyecekler boylece duzeltmis olursun sana tvsiyem onemli kagitlarini devamli einschreibenli gonder yoksa basina boyle olaylar gelmeye devam eder benden sana tavsiye.

ANKARALI
04 Şubat 2017, 08:58
Eğerki ispatlayamazsan senden keserler parayı çocuk yada elinizden kesemezler

Cihan
04 Şubat 2017, 17:22
Eğer Krank li olduğumu. Dr. Aracılığı ile İspatlarsam Ve şu an gene krank aldım. bunuda Posta aracılığı ile gönderirsem. Ve randauya gitmesem. Ceza alabilirsiniz.

memo82a
04 Şubat 2017, 17:44
Arkadasim yapabilecegin sana tavsiyem üzeri

Madem sana ikide bir Mektup yolluyorlar ve Krank bana gelmedi diyorlar git Doktoruna
Duplikat cikart'tir ve bunlari Einschreiben mit Rückschein ile yolla sana ellerine gectigine dair
bildiri yolluyorlar biraz hesapli ama basin en azindan agrimaz sirf O Zaman cersevesinde yasadigin Sorunlar icin
daha sonra Einschreiben Einwurf yollarsin.

memo82a
04 Şubat 2017, 17:58
Tam. Da, Krank,liyi.

Bu arada yazilisina bakilirsa sanki bana 16-17 yasindaymissin gibime geliyor .Oder bist du Alman warum so schreiben Kollege versteht man nicht richtig was du damit Erläutern willst ???

44Malatya
04 Şubat 2017, 18:28
Arkadasim yapabilecegin sana tavsiyem üzeri

Madem sana ikide bir Mektup yolluyorlar ve Krank bana gelmedi diyorlar git Doktoruna
Duplikat cikart'tir ve bunlari Einschreiben mit Rückschein ile yolla sana ellerine gectigine dair
bildiri yolluyorlar biraz hesapli ama basin en azindan agrimaz sirf O Zaman cersevesinde yasadigin Sorunlar icin
daha sonra Einschreiben Einwurf yollarsin.

Duplikat çıkrtmasına gerek yok, yeni krank kağıtları 3 tanedir, biri işyerine, biri sigortaya, diğeride kendinde kalıyor.

44Malatya
04 Şubat 2017, 18:34
Arkadaşlar. Jop Center Termin verdi gitmedim. Yanlız krank li olduğumu için gitmedim . Krank li olduğuma dahil mektup atim Jop Center in posta kutusuna. Şimdi gene JopCepter Termin vermiş. Ve 3 ay paramı kesecekmisler. Size hakları varmı paramı kesmeye.tskl

Anlamadığım birşey var, jobcenterin önüne kadar gidip posta kutusuna mektubu atıyorsun ama görüşmeye geldimi yoksun, neden?

hOrOz
04 Şubat 2017, 19:01

c-max kazasından aldığın parayı öğrenmesiler onuda keserler

gamberoglu2000
04 Şubat 2017, 19:27
A
Bu arada yazilisina bakilirsa sanki bana 16-17 yasindaymissin gibime geliyor .Oder bist du Alman warum so schreiben Kollege versteht man nicht richtig was du damit Erläutern willst ???

banada oyle geliyor yazilarin hic biri bir birini tutmuyor ya cok toysun yada basina boyle bir sey acilacaginin hesabini yapamiyor bu arkadasimiz ben 25 senedir buyuk firmada calisiyorum gidip forteye vermeye korkuyorum birak posta kutusuna atmayi krank kagidini postaya veriyorum einschreibenle yolluyorum ki su ana kadar basimdan olumsuz bir olay gecmedigi halde yapiyorum bunu bu arkadas yardim aliyor ve postaya atip geri donuyor buyuk cesaret benim gorusum sahsen ben boyle bir seyi asla yapmam.

Cihan
04 Şubat 2017, 19:55
Arkadaşlar Lütfen Rica ediyorum. Toysun birşey bilmiyorum diye beni aşağılarayın. Allah şahittir bilmiyorum. Bu işin içinde nasıl çıkacağımız. Yok mu aranız benim gibi JopCenterden geçinip. Randevu verildiğinde Krank olupta bildiren. Bu yolun yolu yordamı ne dır.

44Malatya
04 Şubat 2017, 19:55
c-max kazasından aldığın parayı öğrenmesiler onuda keserler

Benim bildiğim öğrenirlerse fazlasıyla alırlar, yağmurdan kaçarken doluya yakalanmıyasın

gamberoglu2000
04 Şubat 2017, 20:27
Arkadaşlar Lütfen Rica ediyorum. Toysun birşey bilmiyorum diye beni aşağılarayın. Allah şahittir bilmiyorum. Bu işin içinde nasıl çıkacağımız. Yok mu aranız benim gibi JopCenterden geçinip. Randevu verildiğinde Krank olupta bildiren. Bu yolun yolu yordamı ne dır.

cihan arkadasim seni assagilamak ezmek gibi maksatli degil yazdigim yazi estafurlah ben seni niye assagilayayim assagiliyalim toysun demek assagilamak olarak algilama ben zamaninda senden daha fazla toyluk zamanim olmustur daha gencsin anlaminda yazdim senin sorunun cozumunu ilk yazimda yazdim dedigim gibi al kagidini git izzah et ve ilerde sadece bu olayin icin degil onemli islerin icin kagitlarini devamli einschreibenle gonder senin kaybedecen para 1-2€ ama bu sekil yaparsan islerini devamli basin agriyacaktir saygilarimla.

Cihan
05 Şubat 2017, 01:06
Arkadaş ne kazası ne parası birşey anlamadım.
Konu anlamadınız galiba. Tam konu kapanmıştır. Bir şey sorduk. Pişman olduk. Emeği geçen arkadaşlardan tskl.

tolgahamburg
05 Şubat 2017, 01:15
millet almanyada yaşıyor fakat dünyadan haberi yok.....almanyada yaşayıp hala kafalar türkiyedemi acaba?

hOrOz
05 Şubat 2017, 01:17
Arkadaş ne kazası ne parası birşey anlamadım.
Konu anlamadınız galiba. Tam konu kapanmıştır. Bir şey sorduk. Pişman olduk. Emeği geçen arkadaşlardan tskl.

daha öncede bir miktar param Jobcenter bir sey dermi diye konu acan yine sensin

bu Cihan sen degilmisin ?
http://ozbeceriksizler.com/showthread.php?40465-Karsi-Arabadan-kacim-derken-Duvara-vurdum&p=124707#post124707

Cihan
05 Şubat 2017, 07:41
Araba aldım Ama. Sizlerin konularda yazmis oldugu gibi sakin Arabayi uzerinize acmayin bir çok konuyu okudum.Bende Arabayi. Akrabalarımın üzerine açtım Ve az borç para alarak tabi aldim Arabayi .
Konumuz bu değil ama merakınız gidersin diye yazdım. İyi günler.

Cihan
05 Şubat 2017, 07:53
Evet demiştim ama horoz arkadaş. İstersen miktarında yazım. 8.500 euro idi o zaman idi. Türkiye'de Hastamız vardı az yardım ettim. Avukat gibisiniz. Lütfen beni yargılamayın. Adım Arkadaşlardan ricam

Cihan
08 Şubat 2017, 18:47
Arkadslar, Sonucu yaziyorum. Hic bir sey yapmadim. Krank,im devem ediyor ama gittim JopCentere, Dedimki neden termin veriyorsunuz biliyorsunuz ben Hastayim. Vermis oldugunuz termine rahatsiz oldugumdan dolayi gelmedim. Bu Ceza neden veriyorsunuz, Eger bu Cezayi kaldirmasaniz Avukata Gidecem dedim. Oda tamam, tamam dedi ve Cezayi kaldirdi. ve Bana dedi sizin hastaliginiz yürümenize elverisli ama calisama,siniz dedi ve biz bir daha termin verdikmi mecburen geleceksiniz dedi.

veli75
08 Şubat 2017, 19:55
evet aynen yatalak hasta olmadigin müddetce gitmeye mecbursunuz benim bildiyim gecmis olsun

Dirilis
08 Şubat 2017, 21:55
gözlerinden hic bir sey kacmiyor vallahi güle güle öldüm, yazi yazarken konu acarken iyi düsünmekte fayda var.