PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hangi bankayi tavsiye edersiniz almanyada

muhtar67
01 Şubat 2017, 00:22
Deutsche bank subelerini kapatiyor bizim buradaki bankada duyduguma göre subesini kapatacakmis bende baska bankaya gecmek istiyorum bana hangi bankayi tavsiye edersiniz hangi bankaya gecsem daha iyi bi tavsiyelerinizi alayim dedim ben uzun zamandan beri deutsche bank dayim öbür bankalar nasil bilmiyorum bana bi tavsiyede bulunursaniz sevinirm selamlar simdiden tesekkürler

Amca
01 Şubat 2017, 00:30
Bankada Subesi Bol olani sec birde Premire Hesap ac Ayda 10€ kar edecem diye düsünme! Cünkü para ile is yapacan
Ben Emekli oldugum icin DKB AG benim icin iyi...

Sparkasse En iyisi

Mesala :Acilis saatleri cok güzel
https://www.sparkasse.de/unsere-loesungen/privatkunden/rund-ums-konto/girokonto.html

muhtar67
01 Şubat 2017, 00:43
premire hesap ne oluyo kusura bakma bilmiyorum da ögrenmekde yarar vardir

Amca
01 Şubat 2017, 02:55
premire hesap ne oluyo kusura bakma bilmiyorum da ögrenmekde yarar vardir

Senin oradaki Sparkasseye git Kundenbraterden Termin al anlatsin hosuna giderse acarsin.

*05300
03 Şubat 2017, 18:31
Spardabank-West --> cok memnunum. Ama cok islerini kendin online yapman lazim.

tr-22
03 Şubat 2017, 19:24
Bence Targobank,bütün islerini istersen onlein yaparsin ister banakadaki makinelerde yaparsin,Targobanktaki sytem hic bir bankada yok.

cassano
08 Şubat 2017, 13:46
Biraz da beratere bagli. En önemlisi yakininda hangi banka varsa direk gidip orada danismak daha iyidir.

fuk_18
08 Şubat 2017, 13:58
benim icin en önemli olmasi gereken almanyanin her yerinden einzahlung yapmam gerek bu deutsche bankda vardi simdi raiffeisenbank dayim bunda para yatirmam icin sadece hesabi actigim yerden yapabiliyorum buda cok sacma geliyor bana almanyanin her yerinden para yatirmaya olanak saglayan bankalar nelerdir ögrenebilirmiyim

tr-22
08 Şubat 2017, 14:22
benim icin en önemli olmasi gereken almanyanin her yerinden einzahlung yapmam gerek bu deutsche bankda vardi simdi raiffeisenbank dayim bunda para yatirmam icin sadece hesabi actigim yerden yapabiliyorum buda cok sacma geliyor bana almanyanin her yerinden para yatirmaya olanak saglayan bankalar nelerdir ögrenebilirmiyim

Bunu Targobankata yapabilirsin,almanyanin bütün filialesinde Bankamatiklerinden yapabilirsin,bundan dolayi bende Targobanki tavsiye etmistim.

turboman
08 Şubat 2017, 18:29
Postbanki tafsiye ederim nakit para cekmek icin her yerde sübesi Als Postbank Kunde erhalten Sie Bargeld kostenlos an mehr als 10.000 Automaten der Cash Group, über 1.300 Shell-Tankstellen, 180 OBI-Märkten und vielen Postfilialen

muhtar67
08 Şubat 2017, 23:12
yapmis oldugunuz banka tavsiyesi icin hepinizi cok tesekkur ediyorum yakinimda COMERZ BANK var bakayim oradan bi Termin alayim bi ögreneyim nasil Calisdiklarini bana nasil bi kolayliklar sunacaklar ona göre hareket edecem hepinize tekrar tesekkür ediyorum selamlar

beyazyildiz
08 Şubat 2017, 23:16
Volksbank a gecme de nereye gecersen gec......