PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yazılı Ehliyet Sınavına çalışmak için Türkçe Kitapçık varmı?

Aslanbey34
26 Ocak 2017, 23:04
Merhabalar

Yazılı Araba Ehliyetine gireceğim sürücü kursu şifre verdi ama sadece test var. Bunun bir kitapçığı varmı Türkçe olarak :) İnternette olsun Kitapçılarda olsun.

Tşk ler

guesswhosback
26 Ocak 2017, 23:18
https://www.fuehrerschein-bestehen.de/fuehrerscheintest/anmeldung.aspx?lang=tr#&&/wEXAQUHS2xhc3NlbgUBQt7tBwQJDxTiNUw5VqkXwSZ3pNEm

Buraya bi göz at kardesim :)

Aslanbey34
27 Ocak 2017, 00:23
Teşekkürler
Aynısını sürücü kursundan aldım ama anlatım yok hep test

Birde katolog güncellemdi diyor 1 nisandan sonra sınava girecekler için sorular tamamen değişiyormu

coskun
27 Ocak 2017, 07:27
Teşekkürler
Aynısını sürücü kursundan aldım ama anlatım yok hep test

Birde katolog güncellemdi diyor 1 nisandan sonra sınava girecekler için sorular tamamen değişiyormu

Sorularda bir degisiklik olacagini zannetmiyorum, neticede trafik kurallari hep ayni. Arkadasim bence kitapciga hic ihtiyac yok handy veya bilgisayar üzerinden calismak artik cok kolay ve pratik, sen hic dert etme, fragebogenleri birkac sefer ara vermeden doldururak calisirsan emin ol ki cok kisa sürede yazili imtihani kazanacak seviye ye gelirsin. Zaten artik imtihanlar da tabletler üzerinden yapiliyor. Calisan icin iki dakikalik is, kolay gelsin.

gamberoglu2000
27 Ocak 2017, 08:01
coskun arkadasa katiliyorum fazla bir degisiklik olmuyor olsa bile temel kural hep ayni kaliyor benim sana tavsiyem oku oku oku ve iyi anla ne okudugunu anladiysan ogrendin demektir unutma teorie demek logisch dusunmektir logisch dusunursen cokta zor gelmeyecektir okuyup anladigin seyler basarilar diliyorum.