PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : arabanin istenilen zamanda calistiran sistem ariyorum

akdenizli33
17 Ocak 2017, 13:39
Arkdaslar kisaca aradigim seyi anlatayim.Arabanin istenilen bir zamanda kontagi aktiv duruma getirip arabayi calistiran bir sistem ariyorum ben geldigimde arabanin calisir durumda olmasini istiyorum.

ALSANCAK-35
17 Ocak 2017, 14:09
Mümkün degil. Seninde bildigin gibi arabalarin ilk start aninda birkac ödevi yerine getirmis olmalisin yoksa araba calismaz.Mesela : Yeni arabalarda anahtar yakinlarda olmali,anahtari nereye koymayi düsünüyorsun?veya bir pedala basilmis olmasi gerekli (Fren veya debriyaj) bu sistemi kendin umstellung yapamazsin sistem kabul etmez.Eski arabalarda sogukken motor ilk marsta almaz iki üc sefer denemek lazim,düzkontak haliyle olmaz zaten vesaire,yani bir James Bond arabasi gibi olacagini zannetmiyorum bizim arabalarin. Ama illaki bu is olur diyorsaniz bizimde haberimiz olsun yani.

Egenin Efesi
17 Ocak 2017, 21:42
Merhaba,

seneler önce bir arkadasim anlatmisti , büyük S-Klasse bir mercedeste böyle bir sistemden bahsetmisti.

Otomatik sanzimanli olan arabaya 100 metre yakinlasinca anahtardaki bir dügmeye bastigini ve onlar arabaya vardiginda arabanin calisir vaziyette oldugunu anlatmisti.

Ben kendim öyle bir arabaya henüz rastlamadim ne derece dogrudur bilemem.

saygilarimla.....

belalimisa
18 Ocak 2017, 04:40
O sistem oluyor rahmetli arkadaş yapmıştı , ama aracın yedek anaktarini içerde bırakıyordu.
Bunu bir kaç ay yaptı , sonrada komşularda şikayet gelince , çevre kirliliği ve sesten icin. Iptal etmek mecburunda kaldı.

Şimdi tam hatırlamıyorum ama anlatmıştı çok basit yapılışı vardı. Sonra arasına bir Modul takmışti ceryan verince devamlı kontağı çevirmesin diye.

Şimdi aklıma geldi hatta böyle bir alarm sistemide var EBAY den satılıyordu bir ara.

Selam
18 Ocak 2017, 06:29
Bu sistemin arac sahibine ne gibi bir yarari varki bunu yapmak istiyorlar?

clon
18 Ocak 2017, 07:24
Arkadas acaba Standheizung danmi bahsediyor ?

akdenizli33
18 Ocak 2017, 11:12
Bu sistemin arac sahibine ne gibi bir yarari varki bunu yapmak istiyorlar?

kisin is yeri uzak oldugu icin grup gidiyoruz aktarm yapiyoruz.ben arabaya geldigimde tekrar arabadan inip buz gibi arabaya 10 dakia ugrasip kar sogukla ugrásmaktan araba belirli bir saatte calisirsa hem Motor isinir hem araba isinir..o yuzden bölye bir konu actim.

tr-22
18 Ocak 2017, 11:42
Arabanin önceden calismasi imkansiz,bir arkadasimiz olasiliklari anlatmis,sana en iyi bir standheizung olur,bende daha önceki arabada vardi,hangi saat calismasini istiyorsan ayarliyorsun ve geldiginde araba firin gibi sicak:) tavsiye ederim.

akdenizli33
18 Ocak 2017, 11:47
Arabanin önceden calismasi imkansiz,bir arkadasimiz olasiliklari anlatmis,sana en iyi bir standheizung olur,bende daha önceki arabada vardi,hangi saat calismasini istiyorsan ayarliyorsun ve geldiginde araba firin gibi sicak:) tavsiye ederim.

usta stand Heizung biliyorum ama kullandigim arabanin fiyati bile ondan ucuzdur.belki dedim arabayi calistiran bir sistem daha ucuz olur diye dusundum.herkese tskler .galiba bu kisida boyle soguk arabaya binerek gecirecegiz..selamlar